מכבי נתניה

גירסה מלאה: הודעה שקיבלתי מטופי.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
אמנם הצטייר פה תמיד שיש לי משהו נגדו אבל הכול היה מיקצועי ולמרות שזה יוציא אותי קצת טמבל אני באמת מאחל לו בהצלחה בביתו החדש בכל מקרה זה מה שהוא רשם עכשיו.
I wanna thank all the maccabi netanya fans for the last 3 years. For the support and love.....EVERY AND IS A NEW BEGINNING. I will start my new journey in Hapoel Kiryat Shmona.
רציתי להגיד תודה רבה לכל אוהדי מכבי נתניה על התמיכה והאהבה בשלוש השנים האחרונות - כל סיום הוא התחלה חדשה, ואני מתחיל את המסע החדש שלי בהפועל קרית שמונה.
בחור טוב
הוא יעשה חייל בק"ש, מזרחי כנראה לא יסיים את העונה
(23-May-2014 17:46)אני gad כתב: [ -> ]בחור טוב
הוא יעשה חייל בק"ש, מזרחי כנראה לא יסיים את העונה

ואולי למזרחי יש מגן זר שהוא לדעתו יותר טוב מטופי גם אז תגיד שהוא לא יסיים את העונה
זה לא קשור לטופי
זה קשור לכוחות העל טבעיים שלי.
מצטער
בתקציב שיש לנתניה קשה לי להאמין שמזרחי ישלם יותר למגן טוב יותר.
(23-May-2014 17:59)טל.מ כתב: [ -> ]בתקציב שיש לנתניה קשה לי להאמין שמזרחי ישלם יותר למגן טוב יותר.

אני לא חושב שאתה חושב שיש מגן טוב ממנו אז מי שלא יגיע אתה(לדעתי)תאמר שטופי עדיף על פניו...
(23-May-2014 18:23)אלון כתב: [ -> ]
(23-May-2014 17:59)טל.מ כתב: [ -> ]בתקציב שיש לנתניה קשה לי להאמין שמזרחי ישלם יותר למגן טוב יותר.

אני לא חושב שאתה חושב שיש מגן טוב ממנו אז מי שלא יגיע אתה(לדעתי)תאמר שטופי עדיף על פניו...

אוקי בוא נניח שאין לי מושג - מי לדעתך מגן טוב ממנו בארץ ומכל הרשימה תמנה לי כזה שנתניה יכולה להביא .
טל,לא ראיתי משחקים שלמים של קבוצות בליגת העל ולכן אני לא יכול לאמר איזה מגן טוב אפשר להביא,לעומת זאת ראיתי עשרות משחקים של טופי ולמרות שהבחור תמיד נותן יותר ממאה אחוז אני יכול להגיד לך שחוץ מהקרבה ומהירות לא התרשמתי מיוכלתו יתר על המידה. העונה הוא בלט קצת יותר אבל זו לא חכמה כי המהירות שלו בליגת פח ששיחקנו משקרת.כשאני נזכר ביכולת שלו בליגת העל אני ממש לא מתלהב,אם נצליח להחתים מגן טוב ונרויח מקום של זר,דיינו.
סטניסלב אנגלוביץ'
[תמונה: gg1068012.jpg]

קלמי סבן
[תמונה: images?q=tbn:ANd9GcQOhsBrRPNMNhAs4LozHZM...cs-qWiRRYA]
זקנים
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's