שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אתם חושבים על הדברים ששלמה שרף אמר על ערן לוי?
09-May-2014, 9:01
הודעה: #61
RE: מה אתם חושבים על הדברים ששלמה שרף אמר על ערן לוי?
אתם כבר קבעתם שהוא לא מתאים לליגת העל מבלי שהוא שיחק משחק אחד.
הלו, קצת ריספקט בלי השחקן הזה השנה, אנחנו שנה הבאה עדיין היינו משתמשים ב- GPS כדי למצוא את המגרש בלוד.
אחד משלושת השחקנים הכי טובים בארץ היום יחד עם דמארי וזהבי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like פיליפצ'וק's post:
Dror Golan (0909-0505-2014201420142014), yaron73 (0909-0505-2014201420142014)
09-May-2014, 9:11
הודעה: #62
ערן לוי הוא אחד מהשחקנים הטובים בארץ כיום. ברור שצריך לבנות קבוצה הרבה יותר טובה ומאוזנת שלא בנויה רק על היכולות שלו , אבל קבוצה שהוא אחד מהברגים המרכזיים בה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
09-May-2014, 9:22
הודעה: #63
געגועים לעלי חטיב ויוסי שיבחון "שחקני ליגת העל הלגיטימיים"...
09-May-2014, 9:28
הודעה: #64
מה קשור הילד הלא מפותח חטיב ליוסי שיבחון לא בר השוואה בכלל..

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
09-May-2014, 9:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-May-2014 על ידי 9:44 yaron73.)
הודעה: #65
(09-May-2014 9:28)amir כתב:  מה קשור הילד הלא מפותח חטיב ליוסי שיבחון לא בר השוואה בכלל..

יוסי שבחון ועלי חטיב קשורים לערן לוי. קודם כל תשוו את התפוקות של עלי חטיב ויוסי שבחון ובעיקר את המחוייבות שלהם למועדון ולקבוצה לאלה של ערן לוי ואז תעבירו ביקורת. את שני הליצנים האלה הביאו כשחקנים מובילים שיוליכו את הקבוצה לפלייאוף העליון ותראו איפה סיימנו , גם את ערן לוי הביאו כשחקן מוביל ותראו איפה סיימנו את העונה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
09-May-2014, 9:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-May-2014 על ידי 10:05 amir.)
הודעה: #66
אחרי שערן לוי יוביל אותך שנה בהצלחה בליגת העל תשווה הליגה הלאומית לא דומה לכלום.
עלי חטיב הגיע לנתניה עם קרירה מפוארת של חודש וחצי בליגת העל איך הוא יכול להיות שחקן מוביל? הדבר היחיד שהוא מוביל זה את החברה לבאלגן פרובקטור מס 1.
ליוסי שיבחון קרירה מפוארת בליגת העל והוא גם אחלה בחור אל תשפוט אותו על הסוף הלא נעים אני מאחל לכל שחקן צעיר להגיע למה שהוא הגיע .

09-May-2014, 10:35
הודעה: #67
1.העליה לליגת העל רשומה על מזרחי וערן לי(הסדר פחות חשוב).
2.מה שהיה טוב לליגה לאומית לא בטוח שיהיה טוב לליגת העל(גם בנושא סעיף 1),הלוואי שנתבדה.
3.מכבי נתניה חיזרה אחרי רועי קהת מאמצע עונת 12/13 ולמרות רצונו הוא הושאל לב"ש,אין לי מושג מדוע לא צרפו אותו בתחילת עונת 13/14 ובאמצע העונה,אני יודע ששמו היה באוויר לאורך כל הדרך.
4.זה נכון שמרבית שחקני הסגל וההרכב לא מתאימים(נכון להיום לליגת העל),אני מאמין שחלק מאלו שעדיין לא מתאימים יוכלו להתאים במידה ולצידם ישחקו שחקנים דומיננטים.
5.אתם חוזרים פעם אחרי פעם על המספר 25 או 26 מיליון,אני לא מאמין שתקציב מכבי נתניה יהיה גבוה מ20 עד 22 מיליון(ללא מחלקת הנוער!)
6.בתקציב של 20 מיליון ש"ח,תקציב שכר שחקנים הוא כ10 מיליון,סכום ראוי שניתן לעשות איתו קבוצה ראויה,כל שקל מעבר ל20 מיליון יהיה מיועד לשכר שחקנים(במידה וידעו להיות צנועים וספרטניים בהנהלה וכלליות).
09-May-2014, 10:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-May-2014 על ידי 10:47 amir.)
הודעה: #68
בכל מקרה אנחנו הולכים לעונה לא פשוטה ושאף אחד פה לא יחלום על 4 -1

09-May-2014, 11:11
הודעה: #69
(09-May-2014 10:47)amir כתב:  בכל מקרה אנחנו הולכים לעונה לא פשוטה ושאף אחד פה לא יחלום על 4 -1

אני מקווה שיביאו שחקנים מספיק טובים כדי שנגיד באוגוסט שאם אין פלייאוף עליון זה כישלון,לא מגיע לקהל עוד עונה סיוטית וזה יעשה רע מאוד לקבוצה אם לא יהיה חיבור(אני לא אחד מהם אבל אני בטוח שלהרבה אוהדים יימאס כבר גם אם לא נרד,אפילו אם תהיה ״עונה קשה״)
09-May-2014, 11:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-May-2014 על ידי 11:38 לואיס מריןןןןןןןןןן.)
הודעה: #70
(09-May-2014 10:35)אייל ס כתב:  1.העליה לליגת העל רשומה על מזרחי וערן לי(הסדר פחות חשוב).
2.מה שהיה טוב לליגה לאומית לא בטוח שיהיה טוב לליגת העל(גם בנושא סעיף 1),הלוואי שנתבדה.
3.מכבי נתניה חיזרה אחרי רועי קהת מאמצע עונת 12/13 ולמרות רצונו הוא הושאל לב"ש,אין לי מושג מדוע לא צרפו אותו בתחילת עונת 13/14 ובאמצע העונה,אני יודע ששמו היה באוויר לאורך כל הדרך.
4.זה נכון שמרבית שחקני הסגל וההרכב לא מתאימים(נכון להיום לליגת העל),אני מאמין שחלק מאלו שעדיין לא מתאימים יוכלו להתאים במידה ולצידם ישחקו שחקנים דומיננטים.
5.אתם חוזרים פעם אחרי פעם על המספר 25 או 26 מיליון,אני לא מאמין שתקציב מכבי נתניה יהיה גבוה מ20 עד 22 מיליון(ללא מחלקת הנוער!)
6.בתקציב של 20 מיליון ש"ח,תקציב שכר שחקנים הוא כ10 מיליון,סכום ראוי שניתן לעשות איתו קבוצה ראויה,כל שקל מעבר ל20 מיליון יהיה מיועד לשכר שחקנים(במידה וידעו להיות צנועים וספרטניים בהנהלה וכלליות).

אתמול אלי שגב מפורשות אמר אצל אופירה שהתקציב בעונה הבאה יהיה 23 מיליון ש״ח לקבוצה הבוגרת ועוד 3 וחצי מיליון שקל למחלקת נוער ככה שזה קצת יותר ממה שאתה אומר ולפי דעתי אפשר לבנות אחלה קבוצה אם עובדים כמו שירצקי בקריית שמונה

אני מעדיף לראות בעונה הבאה את מנצור בהרכב במקום שחקן בינוני כמו חנן ממן והלוואי שימצאו בלם כמו קאסיו פרננדס שהוא בלם מצויין ומהיר יכול להיות שאם עידו לוי זה יביא לאיזון
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים