מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה אתם חושבים על הדברים ששלמה שרף אמר על ערן לוי?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
הוא אמר אתמול בשידור שערן לוי הוא לא שחקן שמתאים לליגת העל ושהוא מיצה את עצמו במכבי נתניה. מה אתם חושבים על מה שהוא אמר? מסכימים איתו או לא מסכימים?
הפעם הוא לא הלך להופעה של שלמה ארצי וראה באייפון את המשחק?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(08-May-2014 21:04)amir כתב: [ -> ]הפעם הוא לא הלך להופעה של שלמה ארצי וראה באייפון את המשחק?

הפעם הוא ישב בשרותים והוריד את יציקת יום העצמאות
שלמה שרף היה מאמן כדורגל מצוין במכבי חיפה ובנבחרת. לדעתי עיקר ההצלחה שלו היתה בזיהוי שחקנים שנמצאים בכושר הטוב ביותר ובהוצאת המיטב מהשחקנים במשחק עצמו.
מבחינת פרשנות כדורגל הוא אחד מהפרשנים הגרועים הקיימים בענף. שום ניתוח מקצועי אמיתי אלא פרשנות נחרצת עפ"י תוצאת אותו הרגע - באר שבע מנצחת היא תהיה האלופה , באר שבע מפסידה היא לא מסוגלת להתמודד עם מכבי.
אז שרף אמר....
שרף זה אדם שמבזה את עצמו בכל הופעה שלו בטלוויזיה.
ולחשוב שהוא היה "המאמן הלאומי"
כולו נגוע באינטרסים ו קומבינות עם אריק איך יהיה אובייקטי?

אני מאחרוני המעריצים של שלמה שרף ,אבל במקרה הזה (כמו שאתם מנחשים) אני בהחלט איתו.
תהיה לנו בעיה איתו והרמזים הראשונים כבר מתחילים לצוץ על פני השטח.
(08-May-2014 22:37)אופיר34 כתב: [ -> ]אני מאחרוני המעריצים של שלמה שרף ,אבל במקרה הזה (כמו שאתם מנחשים) אני בהחלט איתו.

איזה רמזים? אז הוא לא היה טוב אתמול אז מה??? לא כתוב לו בחוזה שהוא חייב להרשים בכל משחק.
שרף הוא קשקשן שיורה ביקורת מהבטן בלי לחשוב ואומר גם הרבה פעמים דבר והיפוכו.
ערן לוי הוא שחקן ליגת העל ששיחק השנה בליגה הלאומית מתוך בחירה. ברור שאם רוצים להתקדם צריך לבנות קישור והתקפה טובים הרבה יותר שלא מתבססים רק על היכולת שלו.
כולם שכחו שזו קבוצה מהליגה הלאומית שנבנתה לעלות ליגה בלבד והוכיחה שיש לה יכולות גבוהות יותר והיא יכולה להתמודד גם מול קבוצות מליגת העל.
(08-May-2014 22:37)אופיר34 כתב: [ -> ]אני מאחרוני המעריצים של שלמה שרף ,אבל במקרה הזה (כמו שאתם מנחשים) אני בהחלט איתו.

אני ממליץ לך לקרא את הנתון הבא - ערן לוי אחראי על יותר מ50 אחוז מהשערים שהקבוצה כבשה הן בכיבוש והן בבישולים ולדעתי מתוך הכמעט 50 אחוז הנותרים לפחות בעוד 30 אחוז אם לא יותר היה מעורב במהלך שהוביל לשער. אני יודע שאתה בחיים לא טעית ופתאום שלמה שרף העילג פוגע לדעתך, אבל ערן לוי שחקן ליגת העל והעלה אותנו במו רגליו . אז אם מזרחי זכאי לחוזה למרות הכדורגל שהקבוצה הראתה השנה, ואם פרץ זוכה לחוזה .. אז ערן לוי פי כמה מכל אחד מהם. אין שום רמזים מלבד אלה שאתה מפזר פה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's