שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אתם חושבים על הדברים ששלמה שרף אמר על ערן לוי?
09-May-2014, 12:19
הודעה: #71
מה אתם חושבים על הדברים ששלמה שרף אמר על ערן לוי?
העדפות לחוד ומציאות לחוד . אם אתה חושב שמנצור שחקן בוגרים לגיטימי בליגת העל אתה טועה .
לגבי פלייאוף .. בתקציב שחקנים של 10 מ , או שתפגע בול ותסיים בקצה הפלייאוף העליון או שתטעה ותהייה בפלייאוף התחתון. אל תצפו לגדולות בשנה הבאה כי זה לא יקרה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-May-2014, 13:15
הודעה: #72
RE: מה אתם חושבים על הדברים ששלמה שרף אמר על ערן לוי?
(09-May-2014 11:36)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  
(09-May-2014 10:35)אייל ס כתב:  1.העליה לליגת העל רשומה על מזרחי וערן לי(הסדר פחות חשוב).
2.מה שהיה טוב לליגה לאומית לא בטוח שיהיה טוב לליגת העל(גם בנושא סעיף 1),הלוואי שנתבדה.
3.מכבי נתניה חיזרה אחרי רועי קהת מאמצע עונת 12/13 ולמרות רצונו הוא הושאל לב"ש,אין לי מושג מדוע לא צרפו אותו בתחילת עונת 13/14 ובאמצע העונה,אני יודע ששמו היה באוויר לאורך כל הדרך.
4.זה נכון שמרבית שחקני הסגל וההרכב לא מתאימים(נכון להיום לליגת העל),אני מאמין שחלק מאלו שעדיין לא מתאימים יוכלו להתאים במידה ולצידם ישחקו שחקנים דומיננטים.
5.אתם חוזרים פעם אחרי פעם על המספר 25 או 26 מיליון,אני לא מאמין שתקציב מכבי נתניה יהיה גבוה מ20 עד 22 מיליון(ללא מחלקת הנוער!)
6.בתקציב של 20 מיליון ש"ח,תקציב שכר שחקנים הוא כ10 מיליון,סכום ראוי שניתן לעשות איתו קבוצה ראויה,כל שקל מעבר ל20 מיליון יהיה מיועד לשכר שחקנים(במידה וידעו להיות צנועים וספרטניים בהנהלה וכלליות).

אתמול אלי שגב מפורשות אמר אצל אופירה שהתקציב בעונה הבאה יהיה 23 מיליון ש״ח לקבוצה הבוגרת ועוד 3 וחצי מיליון שקל למחלקת נוער ככה שזה קצת יותר ממה שאתה אומר ולפי דעתי אפשר לבנות אחלה קבוצה אם עובדים כמו שירצקי בקריית שמונה

אני מעדיף לראות בעונה הבאה את מנצור בהרכב במקום שחקן בינוני כמו חנן ממן והלוואי שימצאו בלם כמו קאסיו פרננדס שהוא בלם מצויין ומהיר יכול להיות שאם עידו לוי זה יביא לאיזון

אין לי ידע וזכות לסתור משהו/מישהו במכבי נתניה....הלוואי שכך יהיה!
09-May-2014, 15:06
הודעה: #73
(09-May-2014 9:11)yaron73 כתב:  ערן לוי הוא אחד מהשחקנים הטובים בארץ כיום. ברור שצריך לבנות קבוצה הרבה יותר טובה ומאוזנת שלא בנויה רק על היכולות שלו , אבל קבוצה שהוא אחד מהברגים המרכזיים בה.

אתה מבלבל בין שחקן טוב לשחקן כשרוני

מפגר אבל אופטימי
09-May-2014, 15:42
הודעה: #74
כל הפוסט הזה נפתח על הפלצה של איש לא רלוונטי, מי זה שלמה שרף בכלל???
אייל ברקוביץ אמר שנתניה עלתה רק בזכות ערן לוי ועפ"י המספרים שלו אין ספק שיש לו מקום, אז מה? בוא נפתח עכשיו פוסט תמיכה על הדברים של ברקוביץ.
10-May-2014, 2:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-May-2014 על ידי 2:22 לואיס ראזאק.)
הודעה: #75
(09-May-2014 9:01)פיליפצוק כתב:  אחד משלושת השחקנים הכי טובים בארץ היום יחד עם דמארי וזהבי.

תודה, לא צחקתי כך הרבה זמן.

(09-May-2014 15:42)פיליפצוק כתב:  כל הפוסט הזה נפתח על הפלצה של איש לא רלוונטי, מי זה שלמה שרף בכלל???
אייל ברקוביץ אמר שנתניה עלתה רק בזכות ערן לוי ועפ"י המספרים שלו אין ספק שיש לו מקום, אז מה? בוא נפתח עכשיו פוסט תמיכה על הדברים של ברקוביץ.

גם גאגא צ'קטיאני הגרוזיני המוכשר הגיע למכבי נתניה אחרי עונה מצוינת בליגה הלאומית (ובעונת 09-10 הלאומית הייתה טובה יותר מהעונה הנוכחית) בה הוא כבש 18 שערים (14 בליגה + 4 בג. הטוטו) - ראינו איזה תותח הוא היה בליגת העל...
10-May-2014, 7:57
הודעה: #76
(09-May-2014 12:19)טל.מ כתב:  לגבי פלייאוף .. בתקציב שחקנים של 10 מ , או שתפגע בול ותסיים בקצה הפלייאוף העליון או שתטעה ותהייה בפלייאוף התחתון. אל תצפו לגדולות בשנה הבאה כי זה לא יקרה.

נכון מאוד , במיוחד שהסגל יבנה סביב זרים שזה הימור גדול.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
11-May-2014, 1:23
הודעה: #77
שלמה שרף לרועי דיין: "איך יש לך אומץ לקחת פנדל כזה? בדרך כלל נותנים לשחקן בוגר ומנוסה יותר!"
רועי דיין: "אני השחקן הכי מבוגר בסגל"

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-May-2014, 6:53
הודעה: #78
(11-May-2014 1:23)amir כתב:  שלמה שרף לרועי דיין: "איך יש לך אומץ לקחת פנדל כזה? בדרך כלל נותנים לשחקן בוגר ומנוסה יותר!"
רועי דיין: "אני השחקן הכי מבוגר בסגל"

הילד בן 30,יש לו חום גבוה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים