שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המבחן האמיתי להסכם עם טוברוק
29-Apr-2014, 16:30
הודעה: #11
RE: המבחן האמיתי להסכם עם טוברוק
(29-Apr-2014 16:19)אריאל כתב:  
(29-Apr-2014 12:30)אלון כתב:  
(29-Apr-2014 11:13)אריאל כתב:  
(29-Apr-2014 10:30)אלון כתב:  אל תפתחו ציפיות,שחקן של טוברוק שלא רוצה לשחק בנתניה כי יש לו הצעות "מקבוצות גדולות" לא ישחק בנתניה,כלומר השחקנים שיגיעו לכאן מטוברוק זה אותם שחקנים שלא היה להם ביקוש במכי ת"א,חיפה וכו...
לגבי קני סייף,לדעתי יש הרבה ספינים בנושא ואם הסוכן שלו זה דודו דאהן ובעל הכרטיס זה אריק אזי אני לא מאמין לכלום עד שאני לא רואה הודעה של האתר הרשמי...

למה קבוצה גדולה במרכאות?

מכיון שאני לא חושב שהם יותר גדולות ממכבי נתניה,יכול להיות שזה פאק שלי...

לדעתי, אף אוהד של חיפה לא אומר לעצמו "הלוואי והיינו במצבם של מכבי ת"א" או להיפך...

כנ"ל לגבי כל 4 הגדולות.
אנחנו לא שם.

נכון, יש פוטנציאל, נכון אם 4 הגדולות לא היו מביאות תארים כלכך הרבה זמן, גם הן לא היו "גדולות"... אבל זה שורש הענין, אנחנו לא גדולים

לדעתי אנחנו מועדון גדול בכדורגל הישראלי שעבר את מה שעבר בעשורים האחרונים וכתוצאה מכך ייצר קבוצות פחות גדולות מגודלו האמיתי של המועדון.מקווה שהגלגל ממשיך להסתובב ושוב נהיה למעלה ונחזור גם להיות קבוצה גדולה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Apr-2014, 16:34
הודעה: #12
(29-Apr-2014 16:30)אלון כתב:  
(29-Apr-2014 16:19)אריאל כתב:  
(29-Apr-2014 12:30)אלון כתב:  
(29-Apr-2014 11:13)אריאל כתב:  
(29-Apr-2014 10:30)אלון כתב:  אל תפתחו ציפיות,שחקן של טוברוק שלא רוצה לשחק בנתניה כי יש לו הצעות "מקבוצות גדולות" לא ישחק בנתניה,כלומר השחקנים שיגיעו לכאן מטוברוק זה אותם שחקנים שלא היה להם ביקוש במכי ת"א,חיפה וכו...
לגבי קני סייף,לדעתי יש הרבה ספינים בנושא ואם הסוכן שלו זה דודו דאהן ובעל הכרטיס זה אריק אזי אני לא מאמין לכלום עד שאני לא רואה הודעה של האתר הרשמי...

למה קבוצה גדולה במרכאות?

מכיון שאני לא חושב שהם יותר גדולות ממכבי נתניה,יכול להיות שזה פאק שלי...

לדעתי, אף אוהד של חיפה לא אומר לעצמו "הלוואי והיינו במצבם של מכבי ת"א" או להיפך...

כנ"ל לגבי כל 4 הגדולות.
אנחנו לא שם.

נכון, יש פוטנציאל, נכון אם 4 הגדולות לא היו מביאות תארים כלכך הרבה זמן, גם הן לא היו "גדולות"... אבל זה שורש הענין, אנחנו לא גדולים

לדעתי אנחנו מועדון גדול בכדורגל הישראלי שעבר את מה שעבר בעשורים האחרונים וכתוצאה מכך ייצר קבוצות פחות גדולות מגודלו האמיתי של המועדון.מקווה שהגלגל ממשיך להסתובב ושוב נהיה למעלה ונחזור גם להיות קבוצה גדולה.

מילת המפתח - נחזור.

גם הפועל פ"ת מועדון גדול, גם כפ"ס ואפילו ר"ג. מועדונים גדולים, קבוצות... לא משהו

מפגר אבל אופטימי
29-Apr-2014, 18:33
הודעה: #13
לא יודע מה איתכם , בשבילי נתניה מועדון גדול , עם מתקנים מעולים והנהלה מסודרת, ואני לא חושב שצריך לרדוף אחרי שחקן כמו קני סייף, יש הרבה שחקנים טובים שמתים לבוא לפה , ורק כאלה אני רוצה לראות פה, בשנה הבאה.
The following 1 user Likes Shaul's post:
shraga (2929-0404-2014201420142014)
29-Apr-2014, 18:57
הודעה: #14
צריך שחקנים שגדלו ואוהדים את המועדון כמו אבוחצירה ודודו ביטון אם סייף רוצה להיות שחקן משלים בחיפה הוא מוזמן
29-Apr-2014, 19:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2014 על ידי 19:58 אייל ס.)
הודעה: #15
(29-Apr-2014 18:57)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  צריך שחקנים שגדלו ואוהדים את המועדון כמו אבוחצירה ודודו ביטון אם סייף רוצה להיות שחקן משלים בחיפה הוא מוזמן

אבו חצירא אוהב בעיקר כסף,מועדון מכבי נתניה מעולם לא היה המועדון המועדף עליו,מסוג השחקנים שלא הייתי משקם להם ת'קריירה דרך המועדון.
ירצה להגיע ב"נזיד עדשים" ורק תמורת הצלחה,בכבוד.
29-Apr-2014, 19:53
הודעה: #16
גם היכולת של אבו חצירא לא משהו.....יש חלוצים הרבה יותר טובים וזולים ממנו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
29-Apr-2014, 22:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2014 על ידי 22:31 רון סאבן1.)
הודעה: #17
סייף זה חלוץ שקשה למצוא,לדעתי צריך לעשות הכל כדי להביא אותו גם אם זה יעלה כפול כיי זה השקעה לשנים הבאות ובעוד כמה שנים ימכר במחיר גבוהה בהרבה אני בטוח.
את אבוחצירא לא היתי ממליץ להביא גם בגלל הפציעה וגם בגלל חוסר החדות שהיתה לו לפני הפציעה,למרות שיוסי יכול לעבוד איתו ולהחזיר אותו לכושרו אבל לא היתי לוכח תסיכון.
דווקה התרשמתי מאנס דאבור שחקן צעיר מאוד עם בעיטה והרמה טובה אחלה מגן שמאלי
עכשיו נותר לחפש מגן ימיני ,בלם,קשר אחורי,ושתי קשרים התקפיים ברמה גבוהה לצד ערן לוי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים