מכבי נתניה

גירסה מלאה: המבחן האמיתי להסכם עם טוברוק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אחרי הידיעות שהגביר זומם על קני סייף עכשיו המבחן האמיתי האם סוחר הילדים ממשיך בתרגילי העוקץ שלו או שהפך עורו.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(29-Apr-2014 10:10)חזום חזום כתב: [ -> ]אחרי הידיעות שהגביר זומם על קני סייף עכשיו המבחן האמיתי האם סוחר הילדים ממשיך בתרגילי העוקץ שלו או שהפך עורו.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

אכן!
אל תפתחו ציפיות,שחקן של טוברוק שלא רוצה לשחק בנתניה כי יש לו הצעות "מקבוצות גדולות" לא ישחק בנתניה,כלומר השחקנים שיגיעו לכאן מטוברוק זה אותם שחקנים שלא היה להם ביקוש במכי ת"א,חיפה וכו...
לגבי קני סייף,לדעתי יש הרבה ספינים בנושא ואם הסוכן שלו זה דודו דאהן ובעל הכרטיס זה אריק אזי אני לא מאמין לכלום עד שאני לא רואה הודעה של האתר הרשמי...
(29-Apr-2014 10:30)אלון כתב: [ -> ]אל תפתחו ציפיות,שחקן של טוברוק שלא רוצה לשחק בנתניה כי יש לו הצעות "מקבוצות גדולות" לא ישחק בנתניה,כלומר השחקנים שיגיעו לכאן מטוברוק זה אותם שחקנים שלא היה להם ביקוש במכי ת"א,חיפה וכו...
לגבי קני סייף,לדעתי יש הרבה ספינים בנושא ואם הסוכן שלו זה דודו דאהן ובעל הכרטיס זה אריק אזי אני לא מאמין לכלום עד שאני לא רואה הודעה של האתר הרשמי...

למה קבוצה גדולה במרכאות?
אם הוא שחקן של טוברוק וטוברוק העבירה את הזכויות עליו לנתניה, אז התיש הזקן או כל קבוצה אחרת תצטרך לשלם לנתניה עליו?
לא נראה לי שמישהו באמת יודע מה מהות ההסכם בין טוברוק לנתניה כך שלשאלתך לגבי הזכויות - תצטרך לשאול את שגב ..Wink
אם השחקן לא רוצה לשחק בנתניה , לא תוכל ולא כדאי להכריח אותו
בלי קשר , אם המטומטם ירצה להיות שחקן גביע הטוטו בחיפה ו-או להיות מושאל לסכנין , אז שיבושם לו
אני סומך (יותר מסומך) על הנהלת הקבוצה שהם יודעים להתנהל נכון מול טוברוק ובכלל
וזה מהיום:
מלבד גזרת הזרים, בנתניה צפויים להעלות מהנוער של בית"ר נס טוברוק, כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין המועדונים, כמה שחקנים. בשלב זה בנתניה מעוניינים בבלם קבוצת הנוער של טוברוק איאד אבו עביד וראול גרשומוב.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(29-Apr-2014 11:13)אריאל כתב: [ -> ]
(29-Apr-2014 10:30)אלון כתב: [ -> ]אל תפתחו ציפיות,שחקן של טוברוק שלא רוצה לשחק בנתניה כי יש לו הצעות "מקבוצות גדולות" לא ישחק בנתניה,כלומר השחקנים שיגיעו לכאן מטוברוק זה אותם שחקנים שלא היה להם ביקוש במכי ת"א,חיפה וכו...

למה קבוצה גדולה במרכאות?

מכיון שאני לא חושב שהם יותר גדולות ממכבי נתניה,יכול להיות שזה פאק שלי...
(29-Apr-2014 12:30)אלון כתב: [ -> ]
(29-Apr-2014 11:13)אריאל כתב: [ -> ]

למה קבוצה גדולה במרכאות?

מכיון שאני לא חושב שהם יותר גדולות ממכבי נתניה,יכול להיות שזה פאק שלי...

לדעתי, אף אוהד של חיפה לא אומר לעצמו "הלוואי והיינו במצבם של מכבי ת"א" או להיפך...

כנ"ל לגבי כל 4 הגדולות.
אנחנו לא שם.

נכון, יש פוטנציאל, נכון אם 4 הגדולות לא היו מביאות תארים כלכך הרבה זמן, גם הן לא היו "גדולות"... אבל זה שורש הענין, אנחנו לא גדולים
עמודים: 1 2
Reference URL's