שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אך טופי ..
17-Apr-2014, 17:52
הודעה: #41
RE: אך טופי ..
וברק בכר מאמן העונה מזכיר לי את סימאונה יגיע לגדולות.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Apr-2014, 20:27
הודעה: #42
ואני עומד על כל מילה שאמרתי (ועדיין אומר) על ערן לוי.
בוא נקבע פה בינואר 2015 ונראה מי צדק.
ושוב, הלוואי שאני אטעה, אבל אני אומר לכם - שחקן בן 28, וערן לוי בעיקר, כבר לא ישתנה לעולם.
אז יש כאלה שזה מתאים להם 2 פסים טובים במשחק ואפס השקעה, אותי זה מרגיז.
ככה לא משחקים בקבוצה מקצוענית בשנת 2014
17-Apr-2014, 22:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2014 על ידי 22:08 amir.)
הודעה: #43
(17-Apr-2014 17:52)amir כתב:  וברק בכר מאמן העונה מזכיר לי את סימאונה יגיע לגדולות.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אני רשמתי את ההודעה 4-52 תראו מה אמר בכר ב -5-15
בכר: סימאונה מודל לחיקוי, אני לוקח ממנו את האגרסיביות
מאמן ק"ש ב"חמש באוויר": "ההפסד לרמת גן בשנה שעברה עדיין יושב בראש"

אופי של סיפור: ברק בכר הוא כבר לא קוריוז שבע משער בדקה ה-91 של דויד מנגה, והבטיחה את מקומה בגמר שני ברציפות.

חולים על כדורגל ישראלי? היכנסו לעולם המיוחד שלנו
בכר התראיין ב"חמש באוויר", תכנית הרדיו של ערוץ הספורט, וניתח את המשחק: "היה מאוד קשה, הגענו מול קבוצה שמבחינתה זה היה משחק העונה, ראו את זה. הם באו עם כל הכלים ההתקפיים שלהם. זה לא היה משחק גדול שלנו, אבל כמו בכל העונה, היה לנו הרבה אופי ונחישות. השחקנים נתנו את המקסימום".

גירסת המקור. סימאונה (gettyimages) גירסת המקור. סימאונה (gettyimages)
בעקבות המשחק הגיעו הרבה תלונות מב"ש בנוגע לשיפוט של אלון יפת, אך למאמן ק"ש היו מסקנות משלו: "ראיתי את השער של ב"ש בטלוויזיה, היה פאול ברור של פלט על מימוני. גם עם הידיים, גם רכב עליו. אולי בגלל שהוא פסל את השער קודם, אז הוא החליט לאזן את זה. אבל אצלנו לא בוכים, אנחנו סתכלים קדימה".

"אנחנו לוקחים בחשבון תסריטים של פיגור", אמר בכר, "חזרנו השנה מלא מעט מצבים של פיגור. אנו יודעים לקחת דברים בפרופורציות. הקבוצה לא נלחצת, ממשיכה לשחק את המשחק שלה. לאורך הזמן זה משתלם. האם דייגו סימאונה הוא מודל לחיקוי? זו דוגמא טובה מאוד, אני משתדל לקחת ממנו את האגרסיביות. הלוואי שהיה לנו אותו קהל כמו שלו".

לסיכום, המאמן בן ה-34 העיף מבט לעבר הגמר מול מכבי נתניה: "לדעתי צריך להשאיר את המשחק בר"ג. נתניה? יש לנו זמן להתכונן, זו קבוצה ברמת ליגת העל. מה שקרה בשנה שעברה יושב לנו בתודעה, אז הפסדנו לקבוצה שהיינו פייבוריטים מולה (הפועל ר"ג). כביכול אין לנתניה מה להפסיד, אבל יגיע קהל גדול שלהם, עם כל המסורת. הם יכולים לשמור על הרגליים בליגה בניגוד אלינו".

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
17-Apr-2014, 22:58
הודעה: #44
תלמדו איך לעודד... Smile

17-Apr-2014, 23:15
הודעה: #45
(17-Apr-2014 22:58)ORENARIEL כתב:  תלמדו איך לעודד... Smile

המנצחים על המקהלה קובי & שלו

ועוד נקודה קטנה מי חייב לעבור בפריים כי הוא חייב להיות בכל מקום

האיש והסיפור מוטל כבר סיפרתי לך על הגול ממקסיקו שפיגלר
17-Apr-2014, 23:27
הודעה: #46
(17-Apr-2014 20:27)אופיר34 כתב:  ואני עומד על כל מילה שאמרתי (ועדיין אומר) על ערן לוי.
ושוב, הלוואי שאני אטעה, אבל אני אומר לכם - שחקן בן 28, וערן לוי בעיקר, כבר לא ישתנה לעולם.

לא מבין מה הדרישות האלה מיוסי מזרחי , ערן לוי ואחרים לעמוד במבחנים בעונה הבאה. אם כבר המבחן הוא קודם כל שלנו כאוהדים בקניית מנויים בכמות גדולה הרבה יותר מבעבר ובהגעה למשחקים במספרים גדולים יותר. לא חוכמה להגיע רק למשחקים באירופה ולחצאי גמר גביע...

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
eliahu (1818-0404-2014201420142014)
18-Apr-2014, 0:35
הודעה: #47
(17-Apr-2014 23:27)yaron73 כתב:  
(17-Apr-2014 20:27)אופיר34 כתב:  ואני עומד על כל מילה שאמרתי (ועדיין אומר) על ערן לוי.

לא מבין מה הדרישות האלה מיוסי מזרחי , ערן לוי ואחרים לעמוד במבחנים בעונה הבאה. אם כבר המבחן הוא קודם כל שלנו כאוהדים בקניית מנויים בכמות גדולה הרבה יותר מבעבר ובהגעה למשחקים במספרים גדולים יותר. לא חוכמה להגיע רק למשחקים באירופה ולחצאי גמר גביע...

אין קשר למנויים.
מנויים צריך לקנות כי זאת הקבוצה שאנחנו אוהדים ואי אפשר מצד אחד לקטר שהסגל לא מספיק איכותי ומצד שני לא לעשות את הדבר הטרוויאלי ביותר ולקנות מנוי.
כל זה לא קשור לערן לוי ולדעתי עליו כשחקן.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים