שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרגע הזה.
18-Mar-2014, 20:38
הודעה: #11
RE: הרגע הזה.
אוראל דגני שחקן חלש וזה לא מאתמול ולא משלשום ולא מהעונה הזו.
זה שיש כאן כאלה שמתלהבים מ"בינוניות מקומית" שיבושם להם, אבל עובדתית מדובר בשחקן שלא הותיר רושם חיובי באף מועדון מאז שעזב את נתניה אלא להיפך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Mar-2014, 20:39
הודעה: #12
דגני מגן ימני סביר + ובלם סביר מינוס לא יותר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Mar-2014, 20:55
הודעה: #13
כשאנחנו אומרים על שחקן אם הוא טוב או לא הכל נאמר בפרופורציות המתאימות. ברור שהוא טוב ביחס לחומר המקומי ולא בהשוואה לאלבס או בייל....
בהפועל דגני דווקא כן מותיר רושם חיובי העונה, וגם אתמול הוא היה סבבה לגמרי (למרות הטעות בגול השלישי).
לגבי בן הרוש - פה אני פחות מתלהב - שחקן סביר ולא יותר מזה. מוגבל טכנית, לא מדויק תמיד, אבל מצד שני חזק וממושמע. אני די מופתע שסוזה נותן לו כזה קרדיט כי הוא לא כזה טאלנט.
18-Mar-2014, 21:04
הודעה: #14
כולם כאן יכולים להמשיך ולקשקש. אוראל דגני הוא אחד השחקנים המוערכים על ידי הקהל של הפועל תל אביב וכל הכותבים האדומים באייסוקר תמיד מציינים אותו לטובה. גם במכבי נתניה הוא היה טוב כמגן... אני לא מכיר מגן ימיני שגרם לליאור רפאלוב לרדוף אחריו בהגנה כמו שאוראל דגני עשה כשניצחנו בקרית אליעזר 2-1. מגן שהיה פורץ טוב על הקו, שחותך יפה לאמצע ומסוגל להוציא תותח מ-30 מטרים.
כשמכרנו אותו למכבי חיפה הוא היה הטוב בליגה. גם כיום הוא בין הטובים ואני לוקח אותו בלי לחשוב פעמיים.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
18-Mar-2014, 21:04
הודעה: #15
(18-Mar-2014 20:04)טל.מ כתב:  את ימפולסקי הוא לא מכר אלא דלה עזב מרצונו ואת דגני חיפה רצתה בשיגעון של רגע.
אייל אני זוכר מספיק משחקים של דגני שהוא היה מצוין בנתניה. גם אצל מתיאוס וגם אצל עטר. אני לא הייתי מתנגד לראות אותו חוזר.

דרך אגב חלילה לי מלרדת עליך אבל אמרת דברים דומים על עזרא ובן הרוש. אתה עדיין חושב כמו פעם ?
דעתי על עזרא ידועה. לגבי בן הרוש - אני חוזר ואומר הוא שחקן נהדר והוא יהיה עוד יותר טוב בעתיד. הימור - תוך שנתיים הוא בחו״ל.

בוא נעשה סדר,מעולם לא אמרתי מילה רעה על היכולת המקצועית של חן עזרא,ההפך...דעתי על התנהלותו זה סיפור אחר.
לגבי עומרי בן הרוש,את שחשבתי בעבר אני חושב גם היום וגם היום הזה ממש כתבתי את דעתי על יכולתו המקצועית.
18-Mar-2014, 21:05
הודעה: #16
(18-Mar-2014 20:55)אופיר34 כתב:  כשאנחנו אומרים על שחקן אם הוא טוב או לא הכל נאמר בפרופורציות המתאימות. ברור שהוא טוב ביחס לחומר המקומי ולא בהשוואה לאלבס או בייל....
בהפועל דגני דווקא כן מותיר רושם חיובי העונה, וגם אתמול הוא היה סבבה לגמרי (למרות הטעות בגול השלישי).
לגבי בן הרוש - פה אני פחות מתלהב - שחקן סביר ולא יותר מזה. מוגבל טכנית, לא מדויק תמיד, אבל מצד שני חזק וממושמע. אני די מופתע שסוזה נותן לו כזה קרדיט כי הוא לא כזה טאלנט.

ושרן ייני טאלנט?סוזה מעדיף שחקני הגנה חוטבי עצים חזקים שנלחמים על כל כדור
צטט הודעה זו בתגובה
18-Mar-2014, 21:06
הודעה: #17
(18-Mar-2014 20:31)yaron73 כתב:  
(18-Mar-2014 20:23)אלון כתב:  איל,לא רוצה לבקר אותך,אבל,לא יכול להיות שכל שחקן בית שעזב הוא שחקן גרוע וטוב שמכרנו אותו כי רק הרווחנו ובניגוד לכך כל שחקן נוער שלא משחק זה פיספוס ענק(נור,כחלון,דודי,מנצור וכו...).לדעתי דגני ובן הרוש הם שני המגנים היותר טובים היום בכדורגל הישראלי ואת זה אמרתי גם כשעזבו...
נכון. דגני ובן הרוש הרבה יותר טובים 'מהכשרונות' שיש לנו היום.

איש לא משווה אותם לקיים,אך הם רחוקים מלהיות הטובים בארץ.
18-Mar-2014, 21:07
הודעה: #18
(18-Mar-2014 21:04)אייל ס כתב:  
(18-Mar-2014 20:04)טל.מ כתב:  את ימפולסקי הוא לא מכר אלא דלה עזב מרצונו ואת דגני חיפה רצתה בשיגעון של רגע.
אייל אני זוכר מספיק משחקים של דגני שהוא היה מצוין בנתניה. גם אצל מתיאוס וגם אצל עטר. אני לא הייתי מתנגד לראות אותו חוזר.

דרך אגב חלילה לי מלרדת עליך אבל אמרת דברים דומים על עזרא ובן הרוש. אתה עדיין חושב כמו פעם ?
דעתי על עזרא ידועה. לגבי בן הרוש - אני חוזר ואומר הוא שחקן נהדר והוא יהיה עוד יותר טוב בעתיד. הימור - תוך שנתיים הוא בחו״ל.

בוא נעשה סדר,מעולם לא אמרתי מילה רעה על היכולת המקצועית של חן עזרא,ההפך...דעתי על התנהלותו זה סיפור אחר.
לגבי עומרי בן הרוש,את שחשבתי בעבר אני חושב גם היום וגם היום הזה ממש כתבתי את דעתי על יכולתו המקצועית.
בוא נאמר שהיה כסף להשאיר את בן הרוש השנה בלאומית הוא היה רוצה להישאר? או שהוא גם חיפש לברוח?
צטט הודעה זו בתגובה
18-Mar-2014, 21:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2014 על ידי 21:16 טל.מ.)
הודעה: #19
הרגע הזה.
(18-Mar-2014 21:07)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  
(18-Mar-2014 21:04)אייל ס כתב:  

בוא נאמר שהיה כסף להשאיר את בן הרוש השנה בלאומית הוא היה רוצה להישאר? או שהוא גם חיפש לברוח?

במקרה של בן הרוש - לדעתי הוא חלק נכבד בתקציב והוא נמכר כשלא היו בעלים . בניגוד לשאר - בן הרוש עשה בשכל. עזרא עזב לחיפה כשנתניה היתה בשיאה והגיע עם חיפה לכלום. בן הרוש עזב קבוצה שירדה ליגה ובנתה את תקציבה בין היתר על המכירה שלו. מעבר לזה בן הרוש לא היה נשאר בנבחרת , לא משחק ליגה האירופית ולא נחשף לרמות הגבוהות ביותר בארץ. בו הרוש עשה שכל ובעיני ההתקדמות שלו משחקן ספסל לפני שלוש עונות לאחד מהמגינים הכי טובים בארץ היא מטאורית.

(18-Mar-2014 20:04)אופיר34 כתב:  היה פנדל וחצי ודגני שחקן מספיק טוב גם לליגת העל.
תשאלו את אוהדי הפועל (לפני הדרבי של אתמול...) מי השחקן היציב ביותר בהפועל בשבועות האחרונים ותראו מה יגידו לכם. הוא בהחלט השתפר מאז שעזב אותנו. פחות לחוץ עם הכדור, יותר אחראי ופחות טועה.
הייתי בשמחה מחזיר אותו. הוא בטוח עולה על כל הבלמים הישראלים שיש לנו היום בקבוצה.

ממתי מכה עם הכתף היא פנדל ? לדעתי חכמון הרגיש שטעה עם הפנדל הגבולי דקה קודם והחזיר בהזדמנות הראשונה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Mar-2014, 21:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2014 על ידי 21:26 אופיר34.)
הודעה: #20
(18-Mar-2014 21:12)טל.מ כתב:  ממתי מכה עם הכתף היא פנדל ? לדעתי חכמון הרגיש שטעה עם הפנדל הגבולי דקה קודם והחזיר בהזדמנות הראשונה.

טל בן חיים דפק שם ספירנט שכל נגיעה הכי קלה היתה גורמת לו ליפול ומונעת ממנו לייצר מצב של גול. דגני נגע בו מה שגרם לו לאבד שיווי משקל וליפול.
לדעתי זה פנדל ודאי ,ואני גם חושב ש 90 אחוז מהשופטים היו שורקים לפנדל הזה. המהירות של טל בן חיים גרמה לפנדל הזה ולא שום דבר אחר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים