מכבי נתניה
הרגע הזה. - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: הרגע הזה. (/showthread.php?tid=653)

עמודים: 1 2 3 4 5 6

הרגע הזה. - amir - 18-Mar-2014 19:33

[תמונה: eruby3ev.jpg]

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

RE: הרגע הזה. - eliahu - 18-Mar-2014 19:42

דגני שחקן טוב.
צריך להפסיק ליפול עליו בכשלונות. בחור שהגיע לשחק בנבחרת יכול טוב מאוד לשחק בקבוצת האם שלו

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

RE: הרגע הזה. - טל.מ - 18-Mar-2014 19:46

עזוב נו ... זה ששחקן טעה ותפס יום חלש .. אתה רוצה רשימה ? השוער שלנו שכולם מהללים גרם להפסד במו ידיו נגד פ"ת אז פתאום הוא אפס?
דגני לא בלם, דגני מגן ימני. ביננו הפנדל לא היה פנדל בדיוק כמו שהפנדל להפועל לא היה פנדל ונראה לי שהשופט חיכה להזדמנות להחזיר. ממתי דחיפה עם הכתף היא פאול ? בכל משחק באירופה או בליגת האלופות רואים עשרות ארועים כאלה ללא שריקה.

דגני צריך שיקום מנטלי ואני בטוח שהוא יחזור להיות שחקן מצוין. כדורגל הוא יודע.

RE: הרגע הזה. - אייל ס - 18-Mar-2014 19:51

(18-Mar-2014 19:46)טל.מ כתב:  עזוב נו ... זה ששחקן טעה ותפס יום חלש .. אתה רוצה רשימה ? השוער שלנו שכולם מהללים גרם להפסד במו ידיו נגד פ"ת אז פתאום הוא אפס?
דגני לא בלם, דגני מגן ימני. ביננו הפנדל לא היה פנדל בדיוק כמו שהפנדל להפועל לא היה פנדל ונראה לי שהשופט חיכה להזדמנות להחזיר. ממתי דחיפה עם הכתף היא פאול ? בכל משחק באירופה או בליגת האלופות רואים עשרות ארועים כאלה ללא שריקה.

דגני צריך שיקום מנטלי ואני בטוח שהוא יחזור להיות שחקן מצוין. כדורגל הוא יודע.

הוא לא היה מעולם שחקן מצויין ואין לו שום בעיה מנטלית
עזוב את אתמול,גם בנתניה הוא לא כיכב
עשה פאולים לא אחראים,צהובים בלי פרופורציה שגרמו לא להזהר בהמשך המשחק וטעויות זה חלק אינטגרלי ממשחקו.

RE: הרגע הזה. - moshe. - 18-Mar-2014 19:58

דגני שחקן חלש מאד. לא הייתי מביא אותו למכבי נתניה לליגה הלאומית.

את קובי בלדב אפשר לבקר הרבה.אבל עסקת מכירתם של ימפולסקי ודגני למכבי חיפה בזמנו במחירים גבוהים יחסית ,מגיע לו כל הכבוד על האשליה שמכר למכבי חיפה.

RE: הרגע הזה. - אייל ס - 18-Mar-2014 20:04

(18-Mar-2014 19:58)moshe. כתב:  דגני שחקן חלש מאד. לא הייתי מביא אותו למכבי נתניה לליגה הלאומית.

את קובי בלדב אפשר לבקר הרבה.אבל עסקת מכירתם של ימפולסקי ודגני למכבי חיפה בזמנו במחירים גבוהים יחסית ,מגיע לו כל הכבוד על האשליה שמכר למכבי חיפה.

בשני המקרים היוזמה היתה של שחר והסכום היה של בלדב(ניצול הצלחה כפי שהיה לדמאיו עם החלוץ אנדלובו).

RE: הרגע הזה. - אופיר34 - 18-Mar-2014 20:04

היה פנדל וחצי ודגני שחקן מספיק טוב גם לליגת העל.
תשאלו את אוהדי הפועל (לפני הדרבי של אתמול...) מי השחקן היציב ביותר בהפועל בשבועות האחרונים ותראו מה יגידו לכם. הוא בהחלט השתפר מאז שעזב אותנו. פחות לחוץ עם הכדור, יותר אחראי ופחות טועה.
הייתי בשמחה מחזיר אותו. הוא בטוח עולה על כל הבלמים הישראלים שיש לנו היום בקבוצה.

הרגע הזה. - טל.מ - 18-Mar-2014 20:04

את ימפולסקי הוא לא מכר אלא דלה עזב מרצונו ואת דגני חיפה רצתה בשיגעון של רגע.
אייל אני זוכר מספיק משחקים של דגני שהוא היה מצוין בנתניה. גם אצל מתיאוס וגם אצל עטר. אני לא הייתי מתנגד לראות אותו חוזר.

דרך אגב חלילה לי מלרדת עליך אבל אמרת דברים דומים על עזרא ובן הרוש. אתה עדיין חושב כמו פעם ?
דעתי על עזרא ידועה. לגבי בן הרוש - אני חוזר ואומר הוא שחקן נהדר והוא יהיה עוד יותר טוב בעתיד. הימור - תוך שנתיים הוא בחו״ל.

RE: הרגע הזה. - אלון - 18-Mar-2014 20:23

איל,לא רוצה לבקר אותך,אבל,לא יכול להיות שכל שחקן בית שעזב הוא שחקן גרוע וטוב שמכרנו אותו כי רק הרווחנו ובניגוד לכך כל שחקן נוער שלא משחק זה פיספוס ענק(נור,כחלון,דודי,מנצור וכו...).לדעתי דגני ובן הרוש הם שני המגנים היותר טובים היום בכדורגל הישראלי ואת זה אמרתי גם כשעזבו...

RE: הרגע הזה. - yaron73 - 18-Mar-2014 20:31

(18-Mar-2014 20:23)אלון כתב:  איל,לא רוצה לבקר אותך,אבל,לא יכול להיות שכל שחקן בית שעזב הוא שחקן גרוע וטוב שמכרנו אותו כי רק הרווחנו ובניגוד לכך כל שחקן נוער שלא משחק זה פיספוס ענק(נור,כחלון,דודי,מנצור וכו...).לדעתי דגני ובן הרוש הם שני המגנים היותר טובים היום בכדורגל הישראלי ואת זה אמרתי גם כשעזבו...
נכון. דגני ובן הרוש הרבה יותר טובים 'מהכשרונות' שיש לנו היום.