שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ראיתי כרגע את התקציר
13-Mar-2014, 14:01
הודעה: #51
ראיתי כרגע את התקציר
העקרון שלך היה נכון למקרה יוסי מזרחי אלמלא לא היו לו את כל שנות הנסיון בהן אימן בליגת העל ומעולם לא שיחק כדורגל שאפשר לקרוא לו מהנה.. אפשר להבין לאן מזרחי יוביל אותנו בשנה הבאה צריך רק להסתכל על הקבוצות שאימן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Mar-2014, 14:16
הודעה: #52
RE: ראיתי כרגע את התקציר
ונמצא השיטה האולטימטיבית לבחירת מאמן!!!!

קבוצת מדענים הוכיחה שכשקיימת בעיית עיקרון פיטרי, הדרך היעילה ביותר לקידום עובדים היא... בהגרלה

וזכו בפרס איג נובל לשנת 2010

מפגר אבל אופטימי
13-Mar-2014, 14:36
הודעה: #53
אריאל בחיאת לך לעבוד שיגעת אותנו.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Mar-2014, 16:08
הודעה: #54
(13-Mar-2014 13:08)אריאל כתב:  
(13-Mar-2014 2:54)אבירמבו המכבי כתב:  
(12-Mar-2014 23:35)אריאל כתב:  שאלה דבילית, איזה שחקן שמשחק בליגה לאומית אתם חושבים שהיה צריך להביא? שהיה ממש משדרג אותנו...
אולי שוכחים אבל אנחנו בליגה השניה ורוב השחקנים ששווים משהו לא מוכנים לשחק בפח הזה שנקרא ליגה לאומית

זו שאלה מכשילה. כל שם שיעלה כאן, מיד יהיו שיגידו "נו, זה השחקן שאתה רוצה? הרי אם הוא היה כזה טוב, הוא לא היה בליגה הלאומית". ולמרות שמדובר בשעת לילה מאוחרת, המח שלי עדיין מסוגל לשלוף: רן בן שמעון, הקשר האחורי של הפועל ירושלים, שני המגינים של הפועל ירושלים, המגן הימיני של הפועל נצרת עילית.

ברור שזאת שאלה מכשילה ולכן להצעה שלך של שלישיית שחקנים מהפועל ירושלים, אני אענה שלפועל ירושלים אותו מספר נקודות כמו ליבנה שמתחת לקו האדום.

ולכן אשאל שוב, מכיר את העיקרון הפיטרי?

עובדה שאין שחקן שהייתי רוצה ממכבי יבנה. לא חכמה לשאול שאלה שכזו כדי להוכיח טענה. זו דמגוגיה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
13-Mar-2014, 16:20
הודעה: #55
(13-Mar-2014 16:08)אבירמבו המכבי כתב:  
(13-Mar-2014 13:08)אריאל כתב:  
(13-Mar-2014 2:54)אבירמבו המכבי כתב:  
(12-Mar-2014 23:35)אריאל כתב:  שאלה דבילית, איזה שחקן שמשחק בליגה לאומית אתם חושבים שהיה צריך להביא? שהיה ממש משדרג אותנו...
אולי שוכחים אבל אנחנו בליגה השניה ורוב השחקנים ששווים משהו לא מוכנים לשחק בפח הזה שנקרא ליגה לאומית

זו שאלה מכשילה. כל שם שיעלה כאן, מיד יהיו שיגידו "נו, זה השחקן שאתה רוצה? הרי אם הוא היה כזה טוב, הוא לא היה בליגה הלאומית". ולמרות שמדובר בשעת לילה מאוחרת, המח שלי עדיין מסוגל לשלוף: רן בן שמעון, הקשר האחורי של הפועל ירושלים, שני המגינים של הפועל ירושלים, המגן הימיני של הפועל נצרת עילית.

ברור שזאת שאלה מכשילה ולכן להצעה שלך של שלישיית שחקנים מהפועל ירושלים, אני אענה שלפועל ירושלים אותו מספר נקודות כמו ליבנה שמתחת לקו האדום.

ולכן אשאל שוב, מכיר את העיקרון הפיטרי?

עובדה שאין שחקן שהייתי רוצה ממכבי יבנה. לא חכמה לשאול שאלה שכזו כדי להוכיח טענה. זו דמגוגיה.

Big GrinBig GrinBig Grin

לא דמגוגיה, אם כבר הצדקה מעגלית או "בורות שלא ניתן להכניע" (אם אני מתרגם זאת נכון)

מפגר אבל אופטימי
13-Mar-2014, 16:38
הודעה: #56
אני בעד בורות שלא ניתן להכניע. ככה אני מרגיש כמעט כל משחק של נתניה...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Mar-2014, 17:10
הודעה: #57
(13-Mar-2014 16:38)טל.מ כתב:  אני בעד בורות שלא ניתן להכניע. ככה אני מרגיש כמעט כל משחק של נתניה...

בורות היא כח (מאיפה הציטוט?)

מפגר אבל אופטימי
13-Mar-2014, 19:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Mar-2014 על ידי 19:29 arika.)
הודעה: #58
(13-Mar-2014 17:10)אריאל כתב:  
(13-Mar-2014 16:38)טל.מ כתב:  אני בעד בורות שלא ניתן להכניע. ככה אני מרגיש כמעט כל משחק של נתניה...

בורות היא כח (מאיפה הציטוט?)

הציטוט מ 1984. ignorance in strength
13-Mar-2014, 20:48
הודעה: #59
הבעיה הגדולה היא שיש שחקנים שיש להם חוזה גם לשנה הבאה ועכשיו הקבוצה צריכה להיפטר מהם. שורה תחתונה להחליף את כל הזרים וגם את כל אלו שגמרו את הסוס. אפשר להגיד שלמעט 4-5 שחקנים כולם יוחלפו
13-Mar-2014, 20:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Mar-2014 על ידי 20:59 amir.)
הודעה: #60
Re: RE: ראיתי כרגע את התקציר
(13-Mar-2014 20:48)צהוב לעולמים כתב:  הבעיה הגדולה היא שיש שחקנים שיש להם חוזה גם לשנה הבאה ועכשיו הקבוצה צריכה להיפטר מהם. שורה תחתונה להחליף את כל הזרים וגם את כל אלו שגמרו את הסוס. אפשר להגיד שלמעט 4-5 שחקנים כולם יוחלפו

לרוב השחקנים לא תהיה בעיה למצא קבוצה חדשה ומקסימום נתניה משתתפת בעלות ההפרש לחוזה המקורי לא כול אחד זה גולסה שיכול לשבת חצי שנה בחוץ ולא לשחק (גם אם הוא סגור במכבי תא לשנה הבאה)

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים