מכבי נתניה

גירסה מלאה: ראיתי כרגע את התקציר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
גולים של הגנה רעועה פרופר (לויטה היה יכול לקחת את הגול הראשון).
חוליה שלמה פשוט מטיילת ברחבה, שחקנים חולמים בהקיץ, לא ברור הריפיון הזה.
אדיר טובול? עפ"י התקציר אני כבר לא יודע מה פחות גרוע לעמדת המגן השמאלי.
השיא היה עם המהלך של הקרן בסיום שרק בנס לא נגמר בשער שלישי לזכות עפולה.
שחקן מוציא קרן קצרה לשחקן אחר בתוך הרחבה וההגנה מסתכלת בהנאה על המהלך ורק במזל הבעיטה של השחקן פגעה בשחקן הגנה.
ראיתי גם. חוויה מה אני אגיד ...
יש מצב שהשחקנים כבר לא שמים לא על המאמן ולא על המועדון. לא קשור ליכולת ולא קשור לכלום. כל הקבוצה שמה זין אחד גדול , יש מצב שזה קשור לזה שחלק יודעים שלא יהיו פה הבאה, אולי רק לחלק יש מענק עלייה ואולי אלוהים יודע מה. אתה רואה שחקנים מזלזלים הולכים במגרש כאילו הנעשה מעניין להם את התחת.. הייתי מציע שיתחילו לקנוס על אובדן נקודות ושלחילופין מזרחי יתחיל לבחור עם מי הוא רוצה ללכת למלחמה. בזלזול כזה גם אם זה נשמע הזוי העסק עוד יכול להתפרק לפני הסוף.
(12-Mar-2014 16:37)פיליפצוק כתב: [ -> ]גולים של הגנה רעועה פרופר (לויטה היה יכול לקחת את הגול הראשון).
חוליה שלמה פשוט מטיילת ברחבה, שחקנים חולמים בהקיץ, לא ברור הריפיון הזה.
אדיר טובול? עפ"י התקציר אני כבר לא יודע מה פחות גרוע לעמדת המגן השמאלי.
השיא היה עם המהלך של הקרן בסיום שרק בנס לא נגמר בשער שלישי לזכות עפולה.
שחקן מוציא קרן קצרה לשחקן אחר בתוך הרחבה וההגנה מתסתכלת בהנאה על המהלך ורק במזל הבעיטה של השחקן פגעה בשחקן הגנה.

איפה
[/quote]

איפה
[/quote]

facebook
אווירת סוף קורס שהגיעה מוקדם, מוקדם מידי.

איפה
[/quote]

facebook
[/quote]

לינק?

(12-Mar-2014 17:48)פיליפצוק כתב: [ -> ]אווירת סוף קורס שהגיעה מוקדם, מוקדם מידי.

ממש לא, עלית

(ואם לא עלית, אז ניקח גביע...)
יום שישי לא יודע איך יגיב הקהל אם ימשכו תצוגות הנפל האלה מציע לשחקנים להתחיל להזיז תתחת הסבלנות ביציע לא תימשך לעד.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(12-Mar-2014 17:50)אריאל כתב: [ -> ]
(12-Mar-2014 17:33)אלון כתב: [ -> ]

איפה
לינק?

https://www.facebook.com/photo.php?v=642...=2&theater
יש יתרונות וחסרונות למצב שבו קבוצה בליגה הישראלית מובילה בפער 16 על הליגה.
החסרון הגדול זה הזחיחות ונפילת המתח שיש לשחקנים ישראלים במצב כזה. את זה כנראה שלא נוכל לשנות כל כך מהר.
השאלה אם עדיף להוביל את הליגה ב 2-3 נקודות ולחיות בחרדות עד המחזור האחרון או להיות גדולים על הליגה ולהוביל בפור ענק כמו היום.
עם כל החסרונות אני מעדיף את האופציה השנייה.
(12-Mar-2014 18:44)אופיר34 כתב: [ -> ]יש יתרונות וחסרונות למצב שבו קבוצה בליגה הישראלית מובילה בפער 16 על הליגה.
החסרון הגדול זה הזחיחות ונפילת המתח שיש לשחקנים ישראלים במצב כזה. את זה כנראה שלא נוכל לשנות כל כך מהר.
השאלה אם עדיף להוביל את הליגה ב 2-3 נקודות ולחיות בחרדות עד המחזור האחרון או להיות גדולים על הליגה ולהוביל בפור ענק כמו היום.
עם כל החסרונות אני מעדיף את האופציה השנייה.

אתה סלחן מידי וכנראה גם המועדון. לא שמעתי על אף שולחן שמישהו הפך או על לוח תדריכים שנזרק בחדר ההלבשה. מישהו צריך לשים סוף לזלזול הזה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's