שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ראיתי כרגע את התקציר
12-Mar-2014, 23:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Mar-2014 על ידי 23:15 טל.מ.)
הודעה: #41
ראיתי כרגע את התקציר
(12-Mar-2014 22:44)amir כתב:  
(12-Mar-2014 22:39)פיליפצוק כתב:  
(12-Mar-2014 22:29)amir כתב:  
(12-Mar-2014 22:19)פיליפצוק כתב:  
(12-Mar-2014 22:12)אופיר34 כתב:  אם הוא לא יקבל תקציב ראוי אני לא בטוח שהוא יוכל לפצות פה מישהו.
בתקציב של 15-20 מליון הוא יהיה חייב לפגוע בול בכל שחקן שיבחר, וכמו שאנחנו יודעים לא קיים מאמן בעולם עם 100 אחוז פגיעה.

הוא לא צריך "להשתגע" יותר מידי.
הוא צריך "לשפץ" את הקישור בשני שחקנים איכותיים, אחד מהם סוג של פליימקר וזה כבר יהיה שינוי משמעותי.
תן לי מהחומר שאתה לוקח אני רואה שזה עושה לך טוב .

זה עדיף מהחומר שגורם לך לראות שחור כל כך.
ממש לא אני אולי טל אבל בחייך שני שחקנים ? כאילו ממשיכים עם סופר מגן שמאלי ואני לא אפתח פה את כל הרשימה לא נספיק ל לליגת האלופות.
לפי מה שאני הבנתי יגיעו לפחות 7 שחקנים חדשים כולל זרים.

אה הבנתי ... פתאום אני רואה שחורות..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Mar-2014, 23:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Mar-2014 על ידי 23:19 amir.)
הודעה: #42
Re: RE: ראיתי כרגע את התקציר
(12-Mar-2014 23:11)תומר חרוב כתב:  אם אתם מתעקשים להמשיך בדיון המיותר הזה לפחות תוציאו ממנו את המילה לפצות. כדורגל בכלל ומכבי נתניה זה לא מחסני חשמל, אתם לא באתם וקניתם מוצר שלא עובד ועכשיו מישהו אמור לפצות אתכם. זה ספורט, לפעמים זה עובד, לפעמים זה לא, לפעמים זה מצליח, לפעמים זה לא. אתם יכולים להמשיך להתווכח על האם יוסי מספק את הסחורה או לא (ודעתי ידועה בעניין) אבל אף אחד לא חייב לכם פיצוי.

כמו שאמרתי סתם חופרים וגם אני ניסחפתי הדיון באמת מיותר כרגע.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

(12-Mar-2014 23:14)טל.מ כתב:  
(12-Mar-2014 22:44)amir כתב:  
(12-Mar-2014 22:39)פיליפצוק כתב:  
(12-Mar-2014 22:29)amir כתב:  
(12-Mar-2014 22:19)פיליפצוק כתב:  הוא לא צריך "להשתגע" יותר מידי.
הוא צריך "לשפץ" את הקישור בשני שחקנים איכותיים, אחד מהם סוג של פליימקר וזה כבר יהיה שינוי משמעותי.
תן לי מהחומר שאתה לוקח אני רואה שזה עושה לך טוב .

זה עדיף מהחומר שגורם לך לראות שחור כל כך.
ממש לא אני אולי טל אבל בחייך שני שחקנים ? כאילו ממשיכים עם סופר מגן שמאלי ואני לא אפתח פה את כל הרשימה לא נספיק ל לליגת האלופות.
לפי מה שאני הבנתי יגיעו לפחות 7 שחקנים חדשים כולל זרים.

אה הבנתי ... פתאום אני רואה שחורות..

אתה עמוד האש לפני המחנה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-Mar-2014, 23:35
הודעה: #43
RE: ראיתי כרגע את התקציר
שאלה דבילית, איזה שחקן שמשחק בליגה לאומית אתם חושבים שהיה צריך להביא? שהיה ממש משדרג אותנו...
אולי שוכחים אבל אנחנו בליגה השניה ורוב השחקנים ששווים משהו לא מוכנים לשחק בפח הזה שנקרא ליגה לאומית

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
פיליפצ'וק (1212-0303-2014201420142014)
12-Mar-2014, 23:36
הודעה: #44
(12-Mar-2014 23:11)תומר חרוב כתב:  אם אתם מתעקשים להמשיך בדיון המיותר הזה לפחות תוציאו ממנו את המילה לפצות. כדורגל בכלל ומכבי נתניה זה לא מחסני חשמל, אתם לא באתם וקניתם מוצר שלא עובד ועכשיו מישהו אמור לפצות אתכם. זה ספורט, לפעמים זה עובד, לפעמים זה לא, לפעמים זה מצליח, לפעמים זה לא. אתם יכולים להמשיך להתווכח על האם יוסי מספק את הסחורה או לא (ודעתי ידועה בעניין) אבל אף אחד לא חייב לכם פיצוי.

א. המילה פיצוי היא במרכאות.
ב. אוהדים קונים כרטיסים ומנויים וכן יש חובה לקבוצה (אם היא רוצה שימשיכו להגיע) לתת תמורה בדמות הצלחות וגם הנאה לצופים שלה.
ג. גם יוסי אני בטוח לא נהנה השנה וגם הוא ירצה להנות בשנה הבאה.
12-Mar-2014, 23:55
הודעה: #45
אז שיקנה כרטיס ויטוס למינכן יש שם מאמן קאטלוני שעושה קבוצה מושלמת.

13-Mar-2014, 2:54
הודעה: #46
(12-Mar-2014 23:35)אריאל כתב:  שאלה דבילית, איזה שחקן שמשחק בליגה לאומית אתם חושבים שהיה צריך להביא? שהיה ממש משדרג אותנו...
אולי שוכחים אבל אנחנו בליגה השניה ורוב השחקנים ששווים משהו לא מוכנים לשחק בפח הזה שנקרא ליגה לאומית

זו שאלה מכשילה. כל שם שיעלה כאן, מיד יהיו שיגידו "נו, זה השחקן שאתה רוצה? הרי אם הוא היה כזה טוב, הוא לא היה בליגה הלאומית". ולמרות שמדובר בשעת לילה מאוחרת, המח שלי עדיין מסוגל לשלוף: רן בן שמעון, הקשר האחורי של הפועל ירושלים, שני המגינים של הפועל ירושלים, המגן הימיני של הפועל נצרת עילית.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
13-Mar-2014, 4:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Mar-2014 על ידי 4:24 yaron73.)
הודעה: #47
מי שמצפה ממכבי נתניה לכדורגל גדול בשנה הבאה בליגת העל יתאכזב. הרמה בליגת העל אומנם גבוהה מהליגה הלאומית , אבל זו עדיין ליגה משעממת מאוד עם רמה נמוכה. מכבי ת"א עם תקציב ענק במונחים ישראליים מציגה כדורגל משעמם ביותר שאני לא מסוגל לראות.

בגלל המעורבות הרגשית שלנו אנחנו באים למשחקים של מכבי נתניה ולא בגלל רמת הכדורגל של הקבוצה שלצערי תמשיך להיות בינונית במקרה הטוב.
דרך אגב יוסי מזרחי לא צריך להוכיח לאף אחד מאיתנו שום דבר , הוא לא חייב לנו שום דבר ולא חייב לנו שום פיצוי על השנה - גם לא רמת כדורגל טובה יותר.

לדוגמא החמיאו השבוע למשחק 'הגדול' בין אשדוד להפועל ת"א. בפועל זה היה משחק מזעזע שבו הוצג משחק הגנה עלוב של שתי הקבוצות , שני שוערים גרועים , שני מאמנים הזויים (כשקלינגר משתולל כמו מטורף על הקווים) במשחק ששוחק באיצטדיון עלוב ביותר. עומר דמארי הוא חלוץ מצויין לליגת העל אבל מה שהוא עשה להגנה של אשדוד במשחק הזה הוא לא מסוגל בחיים לעשות מול נבחרת סלובקיה וזה כל ההבדל.

אין רמה בליגת העל ואין רמה בליגה הלאומית ואין רמה בנבחרת ישראל. לצערי הגדול ביותר אין רמה ולא תהיה רמה גבוהה גם במכבי נתניה.

אנחנו נמשיך לאהוד את הקבוצה ולצפות בליגה ומי שדורש רמה והצגות לא מבין על מה הוא מדבר.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
13-Mar-2014, 13:08
הודעה: #48
(13-Mar-2014 2:54)אבירמבו המכבי כתב:  
(12-Mar-2014 23:35)אריאל כתב:  שאלה דבילית, איזה שחקן שמשחק בליגה לאומית אתם חושבים שהיה צריך להביא? שהיה ממש משדרג אותנו...

זו שאלה מכשילה. כל שם שיעלה כאן, מיד יהיו שיגידו "נו, זה השחקן שאתה רוצה? הרי אם הוא היה כזה טוב, הוא לא היה בליגה הלאומית". ולמרות שמדובר בשעת לילה מאוחרת, המח שלי עדיין מסוגל לשלוף: רן בן שמעון, הקשר האחורי של הפועל ירושלים, שני המגינים של הפועל ירושלים, המגן הימיני של הפועל נצרת עילית.

ברור שזאת שאלה מכשילה ולכן להצעה שלך של שלישיית שחקנים מהפועל ירושלים, אני אענה שלפועל ירושלים אותו מספר נקודות כמו ליבנה שמתחת לקו האדום.

ולכן אשאל שוב, מכיר את העיקרון הפיטרי?

מפגר אבל אופטימי
13-Mar-2014, 13:35
הודעה: #49
Re: RE: ראיתי כרגע את התקציר
(13-Mar-2014 13:08)אריאל כתב:  

ברור שזאת שאלה מכשילה ולכן להצעה שלך של שלישיית שחקנים מהפועל ירושלים, אני אענה שלפועל ירושלים אותו מספר נקודות כמו ליבנה שמתחת לקו האדום.

איזה שחקן מוצלח אתה רואה כאן שקודם לתפקיד שבו הוא לא יצליח לפי העיקרון הפיטרי?

13-Mar-2014, 13:57
הודעה: #50
(13-Mar-2014 13:35)amir כתב:  
(13-Mar-2014 13:08)אריאל כתב:  

איזה שחקן מוצלח אתה רואה כאן שקודם לתפקיד שבו הוא לא יצליח לפי העיקרון הפיטרי?

הפוך...

העיקרון מדבר על זה שהמדד לקידום הוא הצלחה בתפקיד קודם, למרות שאין קשר בין דרישות התפקיד החדש לכישורים שעזרו בתפקיד הקודם.

וגם ההיפך נכון אולי מי שלא מתאים לתפקיד מסויים (ונשאר תקוע בו) היה יכול להצטיין בתפקיד שמעליו, כי למשל, הוא יודע להאציל סמכויות, להניע אנשים לבצע משימות ולראות תמונה רחבה...

לפיכך, גם כישלון מסויים, כמו נניח כדורגל משעמם, אינו אמור לפסול לקידום לתפקיד חדש.

אולי מזרחי, בכלים שיש לו הצליח בליגה השניה (עליה) ובכלים שיהיו לו יצליח בליגה הראשונה (כדורגל אטרקטיבי ופליאוף עליון).

מה שאני רוצה להגיד זה שלא צריך לשפוט מה הוא יתן לנו בליגה 1 לפי מה שסיפק בליגה 2.

ולגבי שחקנים, קובי חסן הבין זאת מזמן שהצטיינות בליגה 2 לא הופכת אותו לשחקן ליגה 1 ולכן לקח פוזיציה של "קבלן עליות", מוטב לערן לוי להבין זאת עכשיו, לעשות סיום קריירה בתחום הקבלנות ולא לחזור למקום שהוא לא טוב בו (ולא בגלל הכישרון)

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים