שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
24-Feb-2014, 19:07
הודעה: #51
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
שיביאו את משה אוחיון לנתניה ליד צלישר יבנה את המשחק שלנו
צטט הודעה זו בתגובה
24-Feb-2014, 19:11
הודעה: #52
ידידי, אני ועוד כמה מהוותיקים יודעים בדיוק מיהו טל מ.
אל תנסה עכשיו לנגן על "דברים שקרו לפני שנים". זה אתה ,וגם החדשים פה כבר מבינים את הסגנון והחשיבה. תודה בזה ,יהיה לך יותר קל.
ואני שמח שהצלחנו לשכנע אותך לגבי מזרחי.... לפחות משהו אחד טוב יצא מהוויכוח הזה....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Feb-2014, 19:14
הודעה: #53
(24-Feb-2014 17:43)טל.מ כתב:  
(24-Feb-2014 17:28)פיליפצוק כתב:  
(24-Feb-2014 16:33)טל.מ כתב:  
(24-Feb-2014 14:55)פיליפצוק כתב:  
(24-Feb-2014 13:43)arika כתב:  בתור "הקהל" אני רוצה:
- איצטדיון שאפשר לבוא אליו עם המשפחה (קיבלנו)
- בעלים יציב מבחינה נפשית ופיננסית. ולא פושע מקומי, מלבין כספים רוסי, מעורער נפשית או חולה פרסום. (מקוה שקיבלנו)
- שהריב עם טוברוק יסתיים והצעירים שבאזור יעלו לנתניה ולא לקבוצות אחרות (אולי?)

אם כל זה יתמשך אז בוודאות נחזור להיות מועדון מוביל בארץ. מה שאשדוד, וקריית שמונה מעולם לא היו ולעולם לא יהיו.

ואם לא הבנת, זו ה "דרך" ולא אליפות חד פעמית כמו של קריית שמונה, שבאופן ודאי תתרסק כרגע שלשירצקי ימאס. כי אין מצב לבנות בקרית שמונה המשכיות בלי מגרש ובלי קהל.

אני ממש לא דיברתי על אליפות חד פעמית וחזרה לבינוניות, אני רוצה שהקבוצה תהיה פקטור בצמרת לטווח ארוך, התמודדות אמיתית על תארים, זכייה בגביעים, השתתפות במפעלים אירופאיים (ולא להיות מודחים ע"י קבוצות כמו "קופס").
אם נמשיך להיות קבוצת "מעליות" או קבוצת "פרווה" ללא שאיפות, המועדון הזה יישאר עם 1500 אוהדים ביציע בלחץ (ואתה בינהם וזו זכותך).
הרי לא נוכל להמשיך להתרפק לעוד הרבה זמן על מכנס, שפיגלר ושות', הגיע הזמן והיום להביא הישגים חדשים.

(24-Feb-2014 14:12)חזום חזום כתב:  רוצים לראות כדורגל אטרקטיבי.
מרבית המאמנים בעולם זנחו את הכדורגל הטאקטי בונקרסטי ומגעיל והחלו לשחק פתוח.
אליפות לא ניקח אז לפחות שנשחק יפה זה ה Dnaשל נתניה( למעט 20 שנה אחרונות).
מעדיף מאמן מאירופה או מספרד.
לא צריך מאמן מהפרמיירליג מספיק מאמן אלמוני ע"ע אוסקר שגדל בקבוצה אירופאית או אינן בליגה שניה או שלישית בליגה אירופאית בכירה כמו גרמניה ספרד או אנגליה

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

תיסע לאנגליה/ספרד/גרמניה, יש שם כדורגל אטרקטיבי בשפע.

אז במקום שננסה לאמץ את זה בארץ בנתניה אתה שולח אותו לחו"ל לחפש אטרקטיביות ומשפט מלמעלה אתה מספר שנמאס לך מהבינוניות אתה רוצה תארים וכו..
איך תיקח תארים ? יש לך ממון לזה ? לפני שתתחיל לתהות - אין לך.
איך אתה רוצה למשוך קהל ? רק ע"י כדורגל רומנטי - יפה סוחף התקפי . זה מה שנשאר לך. זה אצלך בינוניות ?

א. אני שולח לחו"ל, כי בארץ אין חומר אנושי לכך.
ב. לעניין הממון, כשאני קורא שאלי שגב אומר "באתי להחזיר את נתניה לימים היפים", זה אומר שיש לו תוכניות גדולות, כי "ימים יפים" זה לא מקום 7-8 ולא 10-12.
אז או שמחרטטים את האוהדים או שלאלי שגב יש תוכניות שלאף אחד מהאנשים שכותבים פה אין מושג לגביהן.
אני בוחר את האופציה השנייה.

אני הייתי מציע להוריד ציפיות אלא אם כן תשובה חובר לשגב והם משכיבים כאן 30 מ שקל לפחות. אחרת אלו סתם דיבורים.

מילה לאופיר - תפסיק לשים אותי בראש כל מחנה סתם כי ראיתי את הקטסטרופה מתרחשת בשנה שעברה עוד מהמשחק הראשון בעוד אתה פיספסת את זה למרות שזה היה מול עיניך...
כשתשחק יפה טכני ומהיר ויהיו את הכלים לזה אני מבטיח לך שתנצח מספיק פעמים כדי שאף אחד לא יצא בראש חוצות והקהל יחזור כי הוא יחכה להצגה של שבת. אתה יכול להתעלם מהעובדות כמה שבא לך אבל כרגע סוף תקופת עטר זה המקסימום שאתה יכול לשאוף אליו אלא אם כן תשובה וכו ...

יש לך נטיה לגמד תמיד הכל ולראות שחורות, אני מקווה בשבילך שזה מסתכם רק בכל מה שקשור למכבי נתניה.
24-Feb-2014, 19:20
הודעה: #54
ואני שמח שהצלחנו לשכנע אותך לגבי מזרחי.... לפחות משהו אחד טוב יצא מהוויכוח הזה....
[/quote]

מצד שני השרשור הזה הראה ביתר שאת איך שלשה מוותיקי הפורום(ואני מכיר אתכם לפחות 6 עונות),עדיין לא למדו לשרשר הודעות ודואגים לסחוב את כל ההיסטוריה בכל תשובה.
24-Feb-2014, 20:01
הודעה: #55
(24-Feb-2014 19:11)אופיר34 כתב:  ידידי, אני ועוד כמה מהוותיקים יודעים בדיוק מיהו טל מ.
אל תנסה עכשיו לנגן על "דברים שקרו לפני שנים". זה אתה ,וגם החדשים פה כבר מבינים את הסגנון והחשיבה. תודה בזה ,יהיה לך יותר קל.

לא שיכנעת אותי לגביו. אמרתי לך - ההגינות מחייבת.
ולגבי מיהו טל.מ... נו ... כל מה שכתבתי לפני שנים קרה אחד לאחד. ממכירת אחרון השחקנים שהיה שווה משהו, ועד לירידת ליגה. לבוא ולספר לאנשים שרק הצטרפו "מי הוא טל.מ" נשמע כמו חשיפת השנה. (לא אין לי יכולת נבואית פשוט זה היה כתוב בעיברית על הקיר). בחזקת מה שלא קרה - לא האמנתי שמזרחי ולויטה יחתמו בנתניה. יופי - ההוכחה המושלמת שאני לא רץ לנבואה.

בתכלס הפורום מחולק לאנשים ריאליים ואולי קצת פסימיים ומצד שני לאנשים חולמים שאוהבים לקרא לעצמם אופטימיים.
גם לאופטימיסט המושבע כדאי שיהיה על מה להשען כי אחרת הוא סתם יוצא אידיוט . כל השנים האחרונות בנתניה מעזיבת יאמר ועד בואם של הבעלים החדשים התאפיינו בצעידה בטוחה אל התהום. אז מה אתה מנסה להגיד ? שאני מהלך אימים על הפורום ? ואתה מרגיש נוח לומר את זה ממרומי הליגה השניה כשכל השחקנים שגידלת וכיכבו אצלך מככבים במקומות אחרים. אז איפה הטעות ? תסתכל במראה כי אתה מנציח את הכשלון שלפחות בפורום היית שותף מאוד מאוד פעיל שלו.

פעם אחת תעשה לי טובה ואל תדבר בכלליות ודרמטיות. אתה רוצה לספר לכולם מי אני ? אז תעשה את זה במדויק. מה אמרתי ואיפה טעיתי.

אני מוכן לעזור לך.
1. טענתי במשך שנים שבלדב/לב לא באמת מחפשים בעלים וזה מקור כל הרע. אני מקווה שההדגשה מספיק ברורה.
2. טענתי שמכבי נתניה הפכה לקבוצת בת של מכבי חיפה.
3. טענתי שעדיף לוותר על אירופה כי אין כסף לכביסה..
4. טענתי שמכירת כל השחקנים תסתיים בירידת ליגה.
5. טענתי שטל בנין מאמן חסר ניסיון שלא היה צריך לקבל את המושכות בעונה כל כך קריטית (אירופה, קבוצה חדשה, אובדן ביתיות ואצטדיון חדש) בעוד אתה טענת שהוא המקצוען מספר אחת בארץ.
6. טענתי במהלך השנה שאין ברירה חייבים להחליף אותו ואתה טענת שצריכים להחתים אותו עכשיו לחוזה ארוך טווח.

עכשיו אחרי שכולם יודעים מה אמרתי ומיהו טל.מ .. בחיאת תיצמד לעובדות . במקצוע שלך לא בודקים בערך נכון ? אז עובדות בבקשה ואם אתה לא זוכר אל תמציא. אני אשמח לעזור לך ותתפלא גם אין לי בעיה להודות בטעות. בכל המקרים שרשמתי לצערי הרב לא טעיתי. ומצידי אתה יכול לחשוב שירידת הקבוצה היתה יום חג עבורי בעוד שלמעשה היא היתה חודש של אבל. תכלס זה רק מוכיח כמה הדברים שאתה רושם מנותקים מכל מציאות ומכל הבנה.

הבעיה אינה בין רואה שחורות לאופטימיסט. הבעיה היא חוסר היכולת שלך להכיר במציאות שלא מסתדרת עם מה שבנית בראש. אני משוכנע שאני לא הראשון שאומר לך את זה ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Feb-2014, 20:34
הודעה: #56
טל מ , תבין אופיר 34 הוא מאלה שהגן על בלדב אני זוכר שדיברתי איתו בכיכר העצמאות אחרי הירידה עשו שם כנס עם רועי כהן ועוד כמה הבן אדם תמים וחושב שבלדב ניסה בכל כוחו למכור את הקבוצה עצה שלי תיקח אותו בעירבון מוגבל
צטט הודעה זו בתגובה
25-Feb-2014, 1:54
הודעה: #57
במיוחד בשבילך אייל נעשה את זה בלי ציטוטים...אני בטוח שהנמען מבין שהדברים מכוונים אליו...
אז אדון מיוחס הנכבד. נתחיל מהסוף, תתפלא אתה הראשון שאומר לי את זה. לגבי הבנת המציאות, כמו שתמיד אמרתי לך זה נתון לפרשנות. אצלך תמיד יש בעיה עם המציאות, אצלך תמיד משהו דפוק במציאות ואת זה גם אני בטוח שאתה לא שומע בפעם הראשונה. אתה אדם חשדן שתמיד מחפש את חצי הכוס הריקה, או כדבריך יודע להכיר במציאות. נו שוין...

אני גם אהבתי את החלוקה שעשית לאנשים פה, הריאלים קצת פסימיים והחולמים אופטימיסטים. אתה מבין את הגישה שלך, מי שריאלי מבחינתך חייב להיות קצת פסימי, לעומת זאת מי שמעז לתת תרחיש קצת אופטימי הוא חולם בהקיץ. מבחינתך זה כנראה אקסיומה.

ועכשיו נדבר לעניין - יש שתי אפשרויות ,או שאתה תמים או שאתה לא מודע לעצמך. אתה מתכחש לעובדה ש 80 אחוז מהפוסטים שלך פה נודפים ביקורת שלילית ותרחישים מפחידים ? מישהו ממציא פה משהו ? למה שאני יתלבש דווקא עליך ולא על כל אחד אחר פה ?
ידידי, לא אני יצרתי את התדמית הזאת. אתה בתגובותיך בנית לך את השם הזה. אל תפיל את זה עלי.

ולגבי העובדות - אני אומנם עוקב אחרי הפורום אבל לא מתעד כל פוסט בקלסר (אפילו לא את שלך), אבל אני מוכן (שוב) להציג לכולם חלק מהפנינים שלך. מן הסתם רובם יהיו מהתקופה האחרונה אבל יש גם כמה מהעבר הרחוק שרק אני, אתה, דיקטטורה ואייל היו פה...

- ירדנו ליגה. החלו לצוץ שמות באוויר לחיזוק. לויטה, מנשה, חסן, שריקי, אקסברד. מי ישר קפץ והודיע לכל העולם שהוא לא מאמין שהשחקנים האלה יבואו ושאין מצב שירדו ליגה ?? (ואל תספר לי עכשיו שהיה לי מקורב כי זה לא קשור לפסימיות שלך)
- מי חפר לנו חודשים שלב ובלדב בחיים לא ימכרו את הקבוצה כי הם לא מעוניינים בכך (וההדגשה שלך לא רלוונטית בכלל. זה מה שאמרת) ?
- מי טען שהוא לא מאמין שיוסי מזרחי יאמן את נתניה בלאומית ?
- מי העלה תהיות לגבי עליית הקבוצה השנה והכל בגלל הפסד או תיקו אחד ?
- מי הוריד אותנו ליגה במחזור 5 שעזריה אימן את הקבוצה ? (כן אני יודע, עכשיו תגיד שאם הוא היה נשאר היינו יורדים.... שמענו... וזה לא העניין. השחור בעיניים זה הנושא).
- חפרת על נתניה קבוצת הבת של חיפה. הבנו ,רק משום מה התעלמת מהעובדה שהכל נעשה מכורח הנסיבות. אף אחד לא נמכר כדי לשפר את מצב חשבון הבנק של בלדב. לא המצאנו כלום ואתה המשכת והמשכת בשלך.

תאמין לי שאם אני ישב עוד קצת עם עצמי עד הבוקר אני יוכל לכתוב פה.

ולגבי בנין והירידה שלנו , בוא נבהיר את זה פעם אחת. אני לעולם לא אמרתי שנשאר ליגה. כל מה שביקשתי תמיד זה לתת את הזמן והגב למאמן חדש שהובא לקבוצה. מבחינתי כל מאמן - בנין, מזרחי או מוריניו זכאי לקבל את ימי החסד שלו (מבחינתי כל העונה או לפחות עד ינואר במקרה של קטסטרופה) על מנת ליישם את האני מאמין שלו. אתה שיודע לקרוא את המציאות , במחזור 5 או 6 כבר יודע ומכיר את טיב מאמן ואת עתיד הקבוצה. מודה שאין לי את היכולת הזאת.

לסיכום, נראה לי שחברי הפורום קצת מותשים מקרב התרנגולים הזה וכנראה שחוץ ממני וממך אף אחד לא קורא את הפוסטים האלה. אני מציע שנמשיך להתקוטט (כי כנראה ששנינו צריכים את זה...) רק ננסה להיות קצת עיניניים ופחות אישיים (ותאמין לי שזה מאד קשה לי)
25-Feb-2014, 8:32
הודעה: #58
לסיכום, נראה לי שחברי הפורום קצת מותשים מקרב התרנגולים הזה וכנראה שחוץ ממני וממך אף אחד לא קורא את הפוסטים האלה. אני מציע שנמשיך להתקוטט (כי כנראה ששנינו צריכים את זה...) רק ננסה להיות קצת עיניניים ופחות אישיים (ותאמין לי שזה מאד קשה לי)
[/quote]

מדוע אתה כותב "אף אחד"???

אני קורא!

Shy
25-Feb-2014, 8:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2014 על ידי 8:42 אריאל.)
הודעה: #59
ב8-9שנים האחרונות כל עונה נפתחה באזהרה חמורה שזאת קבוצה הכי חלשה בליגה. שהירידה כתובה על הקיר, שזה סגל לליגה שניה, שמכרו יותר מדי והביאו פחות מידי.
המקומות 2-4 וחצאי הגמר היו מקריים וכו.
בסופו של דבר ירדנו ליגה ואחרי 9 עונות אזהרה, הפסימיים הכרוניים יכלו להגיד "אמרנו לכם" ולהיות מדושני עונג ומבינים גדולים...
אז כמו הפתגם, בסוף הפסימיים תמיד צודקים אבל רק האופטימיים נהנים כל הדרך לשם.

אז האימפריה עוד תחזור

מפגר אבל אופטימי
25-Feb-2014, 9:46
הודעה: #60
זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
לי בכלל נמאס מקרב התרנגולים הזה. אבל כל פעם שאתה בא לספר לפורום עלי כאילו אכלנו באותו מסטינג וישנו באותו שק״ש ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים