שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
23-Feb-2014, 16:00
הודעה: #1
- יוסי מזרחי ירד ליגה כדי להעלות אותנו בחזרה
- הוא עושה את העבודה הצורה מושלמת, וה 1-0 לא מפריע לי אחרי שזכיתי לראות את המגרשים הנהדרים בליגה הזו ואת הבונקר הנעצבן שבו אנחנו נתקלים כל שבוע.

אני באופן אישי, בתור אוהד, מכיר טובה לכל מי שהייתה לו אופצייה ראלית לחתום בקבוצה בליגה הראשונה, וירד ליגה כדי להעלות את מכבי נתניה בחזרה.
וברשימה שלי יש את:
- יוסי מזרחי
- לויטה
- ערן לוי
- טופי
- שריקי

* אני יודע שלטופי ושריקי היה חוזה, אבל הם בקלות יכלו לדרוש להשתחרר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 5 users Like arika's post:
Dror Golan (2323-0202-2014201420142014), shraga (2323-0202-2014201420142014), אלון (2323-0202-2014201420142014), פיליפצ'וק (2323-0202-2014201420142014), תומר חרוב (2323-0202-2014201420142014)
23-Feb-2014, 16:03
הודעה: #2
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
(23-Feb-2014 16:00)arika כתב:  - יוסי מזרחי ירד ליגה כדי להעלות אותנו בחזרה
- הוא עושה את העבודה הצורה מושלמת, וה 1-0 לא מפריע לי אחרי שזכיתי לראות את המגרשים הנהדרים בליגה הזו ואת הבונקר הנעצבן שבו אנחנו נתקלים כל שבוע.

אני באופן אישי, בתור אוהד, מכיר טובה לכל מי שהייתה לו אופצייה ראלית לחתום בקבוצה בליגה הראשונה, וירד ליגה כדי להעלות את מכבי נתניה בחזרה.
וברשימה שלי יש את:
- יוסי מזרחי
- לויטה
- ערן לוי
- טופי
- שריקי

* אני יודע שלטופי ושריקי היה חוזה, אבל הם בקלות יכלו לדרוש להשתחרר.

לך תסביר את זה לאלה שמפנטזים לראות פה את בנאדו, בלבול ולנדאו.
23-Feb-2014, 16:06
הודעה: #3
צר לי לנפץ לך את האשליות. אף אחד לא עושה טובה וכולם מחייכים ב15 לחודש כשהם מקבלים כסף (ציטוט ממזרחי).

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Feb-2014, 16:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 16:14 פיליפצ'וק.)
הודעה: #4
(23-Feb-2014 16:06)טל.מ כתב:  צר לי לנפץ לך את האשליות. אף אחד לא עושה טובה וכולם מחייכים ב15 לחודש כשהם מקבלים כסף (ציטוט ממזרחי).

אוףףף מה יהיה איתך???????
המשפט הזה של יוסי הכי נכון לגבי שחקנים, כי את המשכורת הם באמת מקבלים ככה או ככה ואותם אף אחד לא מפטר.
מאמן בישראל 2-3 הפסדים הוא מפוטר ויושב בבית.
לצערך, יוסי מזרחי לא נתן לך את "התענוג" הזה השנה.
ליוסי מזרחי היו הצעות מליגת העל בקבוצות אמצע טבלה (הפועל חיפה), אבל הוא בחר לקחת אתגר שבו היה לו רק מה להפסיד, כי עובדה שהערכה על העלייה המהירה הוא בטח לא יקבל ממך.
23-Feb-2014, 16:16
הודעה: #5
חמודי לא הבנת. אף אחד לא עושה טובות לאף אחד . גם למזרחי וגם להולצמן משלמים. גם אם יפטרו אותם ישלמו להם עד תום החוזה . הבנת ? ואם היתה להם הצעה לאמן את באר שבע או הפועל תא או מכבי חיפה הם לא היו באים לנתניה.
נ.ב לא זוכר שקראתי לפטר אותם אז אל נא תבלבל את הפורום הנכבד. העליתי תהיות לגבי יכולתם ליצור את הקבוצה שכולנו רוצים לראות.
ובסוף לי אין מושג ... מה שנקרא אבכה עליך בכי ..

23-Feb-2014, 16:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 16:31 פיליפצ'וק.)
הודעה: #6
(23-Feb-2014 16:16)טל.מ כתב:  חמודי לא הבנת. אף אחד לא עושה טובות לאף אחד . גם למזרחי וגם להולצמן משלמים. גם אם יפטרו אותם ישלמו להם עד תום החוזה . הבנת ? ואם היתה להם הצעה לאמן את באר שבע או הפועל תא או מכבי חיפה הם לא היו באים לנתניה.
נ.ב לא זוכר שקראתי לפטר אותם אז אל נא תבלבל את הפורום הנכבד. העליתי תהיות לגבי יכולתם ליצור את הקבוצה שכולנו רוצים לראות.
ובסוף לי אין מושג ... מה שנקרא אבכה עליך בכי ..

תגיד, אתה לא חושב שלרדת לליגה השנייה המגעילה והמשעממת הזו, ולקחת קבוצה שכל העולם ואשתו כבר העלו אותה עוד לפני הבעיטה הראשונה, אין בזה סיכון מקצועי לקריירה ולפרנסה שלו?
23-Feb-2014, 16:37
הודעה: #7
תגיד לי הוא בן 20 ...? הוא כבר בן 60 נכון ? שום קבוצה גדולה כבר לא תיקח אותו, קריירה בקפריסין הוא כבר עשה ומאשדוד כנראה נמאס לשני הצדדים. תראה את הדברים בצורה מפוקחת. יוסי מזרחי לקראת סוף קריירת האימון שלו והשנה בנתניה עושה לו רק טוב . מתי בפעם האחרונה מישהו מחא לו כפיים כשהוא נכנס למגרש ? מתי בפעם האחרונה הוא אימן במתקנים כאלה , מול קהל כזה , מול הנהלה שלא קובעת לו את ההרכב ? גם למזרחי היה מה להרוויח פה.

תקשיב טוב - אני לא משמיץ אותו וגם אמרתי - מוסרית האיש הרוויח את זכאותו לאמן אותנו בשנה הבאה. הוא עמד במשימה שלו בגדול.
ההיסטוריה שלו כמאמן כדורגל שמשחק כדורגל איטי שבלוני ומשעמם לא עושה איתנו חסד. אם אתה לא רואה את זה לבד מה אתה רוצה ממני ?
בוא נראה מה יהיה בשנה הבאה? שינוי או עוד מאותו הדבר.

The following 1 user Likes טל.מ's post:
חזום חזום (2323-0202-2014201420142014)
23-Feb-2014, 16:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 17:03 אייל ס.)
הודעה: #8
תגיד, אתה לא חושב שלרדת לליגה השנייה המגעילה והמשעממת הזו, ולקחת קבוצה שכל העולם ואשתו כבר העלו אותה עוד לפני הבעיטה הראשונה, אין בזה סיכון מקצועי לקריירה ולפרנסה שלו?
[/quote]
צריך לעשות הפרדה בין השניים,מזרחי בעל קריירה מוכחת של 20 שנה ויותר,הולצמן בראשית דרכו ובחר להצמד למזרחי(כמו שעושים עוזרים לא מעטים).
הבחירה בנתניה (למרות הירידה לליגה הלאומית),היא שדרוג בלא מעט פרמטרים באופן יחסי ל50% מקבוצות ליגת העל:תנאי אימון,ייחס,שכר שמשולם לפני הזמן(סטנדרט שהכניסו הבעלים החדשים).
בעולם הכדורגל הישראלי,זה המון ועדיף על אימון חלק לא מבוטל מקבוצות ליגת העל.
23-Feb-2014, 16:58
הודעה: #9
להביא איזה מאמן גרמני מהליגה השניה או השלישית שם יהיה הרבה יותר מקצועני מהאין כדורגל ואין אימון פה.
לדעתי זה חייב להיות הכיוון

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
23-Feb-2014, 17:03
הודעה: #10
(23-Feb-2014 16:56)אייל ס כתב:  תגיד, אתה לא חושב שלרדת לליגה השנייה המגעילה והמשעממת הזו, ולקחת קבוצה שכל העולם ואשתו כבר העלו אותה עוד לפני הבעיטה הראשונה, אין בזה סיכון מקצועי לקריירה ולפרנסה שלו?
צריך לעשות הפרדה בין השניים,מזרחי בעל קריירה מוכחת של 20 שנה ויותר,הולצמן בראשית דרכו ובחר להצמד למזרחי(כמו שעושים עוזרים לא מעטים).
הבחירה בנתניה (למרות הירידה לליגה הלאומית),היא שדרוג בלא מעט פרמטרים באופן יחסי ל50% מקבוצות ליגת העל:תנאי אימון,ייחס,שכר שמשולם לפני הזמן(סטנדרט שהכניסו הבעלים החדשים).
לבעולם הכדורגל הישראלי,זה המון ועדיף על אימון חלק לא מבוטל מקבוצות ליגת העל.
[/quote]

ועדיין, פתיחה לא מוצלחת של העונה קרוב לודאי היתה מביאה לסיום דרכו בקבוצה ואז מי היה לוקח אותו???
על אחת כמה וכמה שלא מדובר באחד מיושבי בתי הקפה המקושרים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים