שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה..
24-Feb-2014, 17:04
הודעה: #11
RE: הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה..
הייתי בטוח שרק שמעון מנחם יודע להקשית תוך כדי תנועה…

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Feb-2014, 17:19
הודעה: #12
(24-Feb-2014 13:34)אבירמבו המכבי כתב:  כשמסתכלים על הקבוצות המובילות, מגלים שאמנם יש להם זרים שמשדרגים אותן, אך הישראלים הם אלה שנותנים את הטון. במכבי תל אביב זהו ערן זהבי ובהפועל באר שבע זהו אליניב ברדה (גם אם מאור בוזגלו מספק את המספרים - שגם הוא ישראלי). מכבי נתניה תצטרך לדעת למצוא את הישראלים שהם במגמת ירידה ומכבי נתניה היא קרש הקפיצה הטוב ביותר שלהם. עלי עותמן, למשל, הוא כנראה הפוטנציאל הגדול ביותר שהכדורגל הישראלי ניפק בעשור האחרון: גדול, מהיר, טכני, חזק, שיודע להקשית כמו שצריך אפילו תוך כדי תנועה. הוא הגיע למכבי חיפה, השתלב שם והציג יכולת טובה בשלב הבתים של ליגת האלופות (כשלפעמים הוא אפילו מתופקד כסוג של קשר אחורי) ואז שתי פציעות חיסלו לו את הסיכויים להצליח שם. כיום הוא עושה עונה נחמדה עם בני סחנין, אבל חבל על כל רגע שהוא מתבזבז בקבוצה שכזו. יש עוד כמה וכמה דוגמאות לשחקנים שכאלה... נתתי את עלי עותמן לצורך הדוגמא.

שמע אתה לא שפוי, עלי עותמאן? מה לקחת שרשמת את זה ? בסכנין אין לו מקום אז אתה רוצה שבנתניה? אם כבר מגן אז אלעד גבאי שהראה בקריית שמונה למה הוא מסוגל
צטט הודעה זו בתגובה
24-Feb-2014, 18:20
הודעה: #13
הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה..
גם פיזנטי

Sent from my iPhone using Tapatalk
24-Feb-2014, 19:47
הודעה: #14
הסגל שציינתי לא בשמיים ואם הדברים ששגב אמר על התקציב הרביעי בגודלו נכונים אז אכן אפשר להציב סגל כזה פחות או יותר זה לא גדר פנטזיה פשוט לא צריך לחשוב בקטן כי מכבי נתניה זה לא קבוצה קטנה
24-Feb-2014, 20:24
הודעה: #15
(24-Feb-2014 19:47)רון סאבן1 כתב:  הסגל שציינתי לא בשמיים ואם הדברים ששגב אמר על התקציב הרביעי בגודלו נכונים אז אכן אפשר להציב סגל כזה פחות או יותר זה לא גדר פנטזיה פשוט לא צריך לחשוב בקטן כי מכבי נתניה זה לא קבוצה קטנה

לך תסביר את זה לסגל
צטט הודעה זו בתגובה
25-Feb-2014, 1:51
הודעה: #16
הבעלים אמר שיהיה תקציב גבוהה השאלה כמה יושקע לטובות השחקנים אם יהיה אפשר להכניס את תושבה לעזרה אז יושקע יותר לטובת השחקנים אני מאמין שיעמידו קבוצה לפליאוף עליון מכמה סיבות
אחת רק ירדנו ליגה הם יצא רוצים לבוא ולהסתבך בקרבות תחתית בלחץ באי שקט במועדון במיוחד לאחר שרק עלינו ליגה ואם נאבק על ירידה או חס וחילי לה נרד שוב הם ידעו שהקהל כבר לא יחזור ואם נהייה בפלייאוף עליון ולא ניביה בשר התותחים של מכבי הפועל וחיפה ובאר שבע שיהיה לנו מה לשחק נגד קבוצות כאלה שזה בדם שלנו ואז אני בטוח שאהודים יחזרו בכמויות גדולות מאוד וכתוצאה מכף התקציב יגדל בעונה שאחרי
שתיים:הם באו בכוונות להחזיר עטרה ליושנה להחזיר אותנו לימים היפים וימים יפים זה לא מקומות 7-8 וגם לא 5-6 אלה מלחמה על אירופה תוך שתיים שלוש עונות של התייצבות אני לא אומר שזה יקרה בעונה הבאה אבל יש שאיפות ויש פוטנציאל
ושלא נדבר על ההסכם עם טוברוק שבלעדיהם לא היה לנו את השחקנים הכי משמעותים שלנו בשנים האחרונות לכן אני מאמין שאכן צריך ליהיות אופטימיים גם אלונה שנה שעברה לא היה תקציב גבוה פתאום קיבלה סיבוב הביאה שתי שחקנים בכירים ומנהיגים שהביאו אותה לאיפה שהיא נמצאת היום גם לנו זה יכול לקרות (אני מעדיף שלוש שחקנים בכירים ושחקנים צעירים פוטנציאלים מנתניה וטוברוק בתוספת זרים מאשר סגל שלם של שחקנים בינוניים +- )
25-Feb-2014, 8:28
הודעה: #17
תרדו מתשובה גנב הפנסיות

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)