מכבי נתניה

גירסה מלאה: הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה..
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מאחר והפער גדל צריך לחשוב ברצינות כבר על העונה הבאה איזה רכש אתם חושבים שצריך לבוא בשנה הבאה האם צעירים שלנו של טוברוק לצד ארבעה שחקנים מנוסים ובכירים בליגת העל לצד כמה זרים איכותיים
או רק לשדרג תסגל להביא כמה שחקנים בנוניים פלוס מינוס ללא הרבה צעירים ששתי השיטות פחות או יותר אותו תקציב .
לפי דעתי צריך להביא שחקנים צעירים שלנו של טוברוק וצעירים בכללי פוטנציאלים
אני הייתי מביא להתקפה את נאווקאמה מרעננה שחקן ענק זר איכותי בנוסף אליו את אמיר עגייב שלפי דעתי יהיה אחד השחקנים הגדולים בישראל ,משאיר את קאיודה את ערן לוי משאיר מנהיג ראיייץ משחק שקשה למצוא בספרד ורגל שמאל חזקה מאוד בקישור את רייכט מרמהש משאיר את בן מלכה לפי דעתי פוטנציאל ואם יהיה מותרות איך שהוא יכנס תקציב קצת יותר גבוה ( הרביעי בגודלו לא יודע אם להאמין או לא) אז להביא את אלמוג כהן מתים להחזיר אות׳ו הביתה כבר ובהגנה הייתי מביא את ורטה כמגן ימני את עידו לוי וירין חסן לצד שתי זרים לתת להם דקות לחילופין ומגן שמאלי או זר או ראלי בן הרוש זיו אם יהיה אפשרות כלכלית להביא אותם ובשער כמובן לויטה בנוסף היתי בוחן להביא את שון מלכה מהפועל תל אביב גם צעיר בעל פוטנציאל גדול מה גם שהפועל במצב כלכלי לא משהו בלשון המעטה אז יהיה אפשר להוצא מהם כמה שחקנים בנוסף היתי מוסיף לצוץ הבוגרים את שפיגלר או מכנס בתור עוזרי מאמן או מאמני חלוצים והייתי מביא מאמן כושר ספרדי או גרמני ויהיה לנו ככה את כל הסטנדרטים להגיע לצמרת ולצמרת הגבוה ואם לא יהיה תקציב כזה אז אפשר גם להביא את דיע סבע שמוליק מלול בן והבה לצד עוד כמה צעירים נסיקובסקי ראול גושומוב לא חסר פוטנציאלים. האם ראיתם כמה שחקנים צעירים לא יקרים שאכן יוכלו להצליח כאן בשנה הבאה? הגיע הזמן להגיע להישגים !
לפנטז זה ניפלא,רק חלום טוב עולה על פנטזיה,לעיתים צריך להיות מציאותי,
פוטנציאל השחקנים שיעמוד לרשות מאמן מכבי נתניה בשנה הבאה יהיה מורכב
1.סגל השחקנים שעמד לרשותו השנה(בתוספת שחקני נוער בודדים לסגל הרחב).
2.שחקנים מובילים ששיחקו בעונה האחרונה ב2 היורדות(צריך להתפלל ליורדות איכותיות בשחקנים).
3.שחקנים שסיימו חוזה/עזבו את קבוצותיהם מסיבות כאלו ואחרות.
4.במידה ויחתם הסכם כזה או אחר עם טוברוק,שחקנים שגדלו בטוברוק ועדיין קשורים בחוזה עם הקבוצה.
5.שחקנים מבטיחים מהליגות הנמוכות.
6.שחקנים זרים שישלימו את העמדות החסרות בסעיפים 1-5.

שחקנים כמו אגייב לא יגיעו למכבי נתניה.
(24-Feb-2014 7:03)אייל ס כתב: [ -> ]לפנטז זה ניפלא,רק חלום טוב עולה על פנטזיה,לעיתים צריך להיות מציאותי,
פוטנציאל השחקנים שיעמוד לרשות מאמן מכבי נתניה בשנה הבאה יהיה מורכב
1.סגל השחקנים שעמד לרשותו השנה(בתוספת שחקני נוער בודדים לסגל הרחב).
2.שחקנים מובילים ששיחקו בעונה האחרונה ב2 היורדות(צריך להתפלל ליורדות איכותיות בשחקנים).
3.שחקנים שסיימו חוזה/עזבו את קבוצותיהם מסיבות כאלו ואחרות.
4.במידה ויחתם הסכם כזה או אחר עם טוברוק,שחקנים שגדלו בטוברוק ועדיין קשורים בחוזה עם הקבוצה.
5.שחקנים מבטיחים מהליגות הנמוכות.
6.שחקנים זרים שישלימו את העמדות החסרות בסעיפים 1-5.

שחקנים כמו אגייב לא יגיעו למכבי נתניה.

לפנטז זה אכן נפלא אבל גם לגמד ציפיות אין לה מקום.
אני טוען שתהיה השקעה לא בומבסטית אבל גם לא מנימליסטית, לא מכבי ת"א אבל גם לא הפועל רעננה/רמה"ש.
לפנטז זה אכן נפלא אבל גם לגמד ציפיות אין לה מקום.
אני טוען שתהיה השקעה לא בומבסטית אבל גם לא מנימליסטית, לא מכבי ת"א אבל גם לא הפועל רעננה/רמה"ש.
[/quote]

תקרא טוב את שכתבתי,ממש לא רעננה/רמת השרון/עכו
מהפוטנציאל שרשמתי לא יהיה בוזגלו/זהבי/אגייב
אבל כן יהיו שחקנים כמו דג'אני ושלו מנשה בעונות ההגעה שלהם לנתניה ושחקנים כמו אחמד עאבד(שפיספסנו אותו בגלל העדפת עלי חטיב) ומשה אבוטבול(ששוב פוספס בגלל העדפת צ'ארן) ופגיעה בול בזרים,כמו דוד מנגה ויה יה פטי(בעונותיו הראשונות),
שוק השחקנים הטובים והסבירים במחיר ממתין לטלפון של קבוצה כמו מכבי נתניה שמציעה מתקן אימונים אירופאי/סדר/מוסר תשלומים ובעיקר במה לשחקנים שרוצים להתפתח או לא מצאו מקומם עד היום.
אני תקווה שהצוות המקצועי מגבש לעצמו כבר היום רשימה של 30-40 שחקנים פוטנציאלים ובודק דופק בהתאם לחוסרים ולתבנית המשחק המתוכננת.
אני מביט בסגל של קרית שמונה שמעורר השראה,אני מביט בחלק הקדמי של סכנין ןמקנא...אלו רק דוגמאות איך ניתן למצוא את השחקנים הנכונים,בלי להתחרות במכבי ת"א ומכבי חיפה על שחקנים ולקבל בסופו של תהליך סגל איכותי ולגיטימי לחלק העליון של הטבלה.
כל העסק יפול או יקום על רמת הזרים שיגיעו לפה אם יצליח מיזרחי להביא לפה לפחות 3 ברמה גבוהה בעלויות סבירות הוא יוכל להשלים את הפאזל עם ישראלים בינוניים פלוס אם יפול בזרים מצבנו יהיה לא טוב ולא צריך לחפש הרפתקאות מעבר לים צריך לחפש כאלה שכבר משחקים בארץ כמו גלאבן למשל.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

לואיס מריןןןןןןןן

אייל , מצטער לא מתלהב מסכנין,אבל כן מתלהב מקריית שמונה ובאר שבע קבוצות מאוד איכותיות הלוואי ויהיה לנו סגל שחקנים כמו קריית שמונה אני לא רוצה להיות הפועל חיפה או אשדוד, תאכלס עדיף להשקיע ב2 שחקנים כמו עגייב וערן לוי בתוספת נווקמה ולהסתדר עם מה שטוברוק תביא לנו כמו דיא סבע בן והבה ראול גרושומוב זיו מלסה
(24-Feb-2014 10:41)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]אייל , מצטער לא מתלהב מסכנין,אבל כן מתלהב מקריית שמונה ובאר שבע קבוצות מאוד איכותיות הלוואי ויהיה לנו סגל שחקנים כמו קריית שמונה אני לא רוצה להיות הפועל חיפה או אשדוד, תאכלס עדיף להשקיע ב2 שחקנים כמו עגייב וערן לוי בתוספת נווקמה ולהסתדר עם מה שטוברוק תביא לנו כמו דיא סבע בן והבה ראול גרושומוב זיו מלסה

קרא שוב,מתלהב מהחלק הקדמי של סכנין,מהיר/צעיר/נלחם(בלי מניירות של כוכבים ובמחיר סביר), בונים מאחורי הקוו הזה ,שחקן יצירתי כמו ערן לוי וגרזן כמו משה אבוטבול/צלישר,הגנה חזקה שמתבססת על שוער בטוח,בלם זר ואיכותי,בלם צעיר ומבטיח,מגינים שיודעים בראש ובראשונה את מלאכת ההגנה כשהחלק ההתקפי הוא בונוס.

לואיס מריןןןןןןןן

(24-Feb-2014 10:52)אייל ס כתב: [ -> ]
(24-Feb-2014 10:41)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]אייל , מצטער לא מתלהב מסכנין,אבל כן מתלהב מקריית שמונה ובאר שבע קבוצות מאוד איכותיות הלוואי ויהיה לנו סגל שחקנים כמו קריית שמונה אני לא רוצה להיות הפועל חיפה או אשדוד, תאכלס עדיף להשקיע ב2 שחקנים כמו עגייב וערן לוי בתוספת נווקמה ולהסתדר עם מה שטוברוק תביא לנו כמו דיא סבע בן והבה ראול גרושומוב זיו מלסה

קרא שוב,מתלהב מהחלק הקדמי של סכנין,מהיר/צעיר/נלחם(בלי מניירות של כוכבים ובמחיר סביר), בונים מאחורי הקוו הזה ,שחקן יצירתי כמו ערן לוי וגרזן כמו משה אבוטבול/צלישר,הגנה חזקה שמתבססת על שוער בטוח,בלם זר ואיכותי,בלם צעיר ומבטיח,מגינים שיודעים בראש ובראשונה את מלאכת ההגנה כשהחלק ההתקפי הוא בונוס.

גדיר מוגרבי וכליבאת הם לא פוטנציאל הם עוד שחקנים בכדורגל הישראלי , ואם כל הכבוד מי זה משה אבוטבול? שחקן בינוני , הלוואי יביאו את אחמד עאבד אופיר מזרחי ונווקמה
[quote='לואיס מריןןןןןןןן' pid='7956'
גדיר מוגרבי וכליבאת הם לא פוטנציאל הם עוד שחקנים בכדורגל הישראלי , ואם כל הכבוד מי זה משה אבוטבול? שחקן בינוני , הלוואי יביאו את אחמד עאבד אופיר מזרחי ונווקמה
[/quote]

את אחמד עאבד "איבדנו" לצערי,הוא כל כך רצה לבוא לפני שנה וחצי אך בנין העדיף את עלי חטיב.
כשמסתכלים על הקבוצות המובילות, מגלים שאמנם יש להם זרים שמשדרגים אותן, אך הישראלים הם אלה שנותנים את הטון. במכבי תל אביב זהו ערן זהבי ובהפועל באר שבע זהו אליניב ברדה (גם אם מאור בוזגלו מספק את המספרים - שגם הוא ישראלי). מכבי נתניה תצטרך לדעת למצוא את הישראלים שהם במגמת ירידה ומכבי נתניה היא קרש הקפיצה הטוב ביותר שלהם. עלי עותמן, למשל, הוא כנראה הפוטנציאל הגדול ביותר שהכדורגל הישראלי ניפק בעשור האחרון: גדול, מהיר, טכני, חזק, שיודע להקשית כמו שצריך אפילו תוך כדי תנועה. הוא הגיע למכבי חיפה, השתלב שם והציג יכולת טובה בשלב הבתים של ליגת האלופות (כשלפעמים הוא אפילו מתופקד כסוג של קשר אחורי) ואז שתי פציעות חיסלו לו את הסיכויים להצליח שם. כיום הוא עושה עונה נחמדה עם בני סחנין, אבל חבל על כל רגע שהוא מתבזבז בקבוצה שכזו. יש עוד כמה וכמה דוגמאות לשחקנים שכאלה... נתתי את עלי עותמן לצורך הדוגמא.
עמודים: 1 2
Reference URL's