שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למזרחי והולצמן יש מפברואר עד יולי...
29-Jan-2014, 15:51
הודעה: #13
RE: למזרחי והולצמן יש מפברואר עד יולי...
(29-Jan-2014 15:38)אייל ס כתב:  
(29-Jan-2014 15:20)אופיר34 כתב:  יסלחו לי כל המתלהבים למיניהם שקובעים מי מבין פה כדורגל ומי לא אבל מה לעשות ,יש כאלה שחושבים שונה מכם (ותתפלאו, גם הם ראו משחק או שניים בחייהם...).
אני מציע לכם לשתות מים ולא להתרגש מרגל שמאל אימתנית ככל שתהיה.
בכדורגל של 2014 צריך עוד הרבה דברים מעבר לרגל טובה ,וכמו שקודמי אמר לאליל שלכם יש עוד הרבה עבודה לעשות בשביל להיות באמת שחקן על.
ולאלה שחוחשבים שהוא יכול להיות אחד מהמובילים, אז יש לי חדשות בשבילכם - הוא לא !
ערן לוי צריך להיות, המנהיג, בעל הבית ומהל הקבוצה. עוד שחקנים בקליבר שלו לידו יגרמו רק למלחמות ומאבקי אגו.
לכן, אם השחקן לא ישנה את התנהלותו (ולצערי נראה לי שזה כבר לא יקרה) הוא יוכל במקסימום להוביל ולהציל קבוצה שרוצה לעלות ליגה או לחילופין קבוצה שתלחם על החיים שלה.
ימים יגידו. רק תזכרו שהזהרנו אתכם....

אופיר,אני רחוק מלהיות "חסיד שוטה" של שחקן כזה או אחר
והתנהלות ערן לוי היא ממש לא כוס התה שלי,
ואני בטח ובטח לא נלהב/מתלהב ממשחק/מסירה/שער/בישול כזה או אחר
אך,
קשה להתווכח עם עובדות
ואני לא מתווכח...
ובכל בחינה/פרמטר של ה21 מחזורים+2 משחקי גביע,
העובדות מצביעות,ערן לוי.

גם אני לא מתווכח עם העובדות. אני גם בכלל לא מופתע ממה שקורה. לי היה ברור (ואמרתי את זה ביום שהוא חתם) שערן לוי יכול להעלות את מכבי נתניה ליגה במו רגליו.
אני עדיין חושב שבליגת העל (אם ואם ואם...), ובהנחה שירצו לבנות קבוצה ראויה, תהיה לנו בעיה קשה עם ערן לוי.
אני נזכר עכשיו שראיתי אותו אתמול שניות לפני שנכנס, מוריד חולצה ומתכונן להיכנס. זה היה פשוט מחזה לא נעים. לרגע נזכרתי באינסטלטור שהיה אצלי יום קודם... חוץ מהחריץ זה נראה אותו דבר....
ודווקא אתה אייל, לאור מה שחווית בעונה האחרונה, אמור להבין אותי.

הלוואי שמישהו יצליח לשנות את הטיפוס ולהכניס בו טיפה מקצוענות. אז באמת אני אהיה הראשון שיפרגן לו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: למזרחי והולצמן יש מפברואר עד יולי... - אופיר34 - 29-Jan-2014 15:51
RE: למזרחי והולצמן יש מפברואר עד יולי... - לואיס מריןןןןןןןןן - 02-Feb-2014, 16:49

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים