מכבי נתניה

גירסה מלאה: למזרחי והולצמן יש מפברואר עד יולי...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
בכדי לפגוע ברכש כי ממה שיש היום לסגל צריך בין 2-3 זרים ועוד 3-4 ישראלים ברמה גבוהה.
ויש המון זמן להכין את הקבוצה כראוי לבדוק שחקנים ב-2 הליגות כולל ליגיונרים וכו...
ממה שיש היום מעט מאד ישחקו בהרכב , אחרים במידה ויסכימו יהיו רק שחקני סגל , העבודה צריכה להתחיל מחר בבוקר ...
לי יש התלבטות ענקית לגבי שליו , שריקי (שמתאמץ אבל היכולת מתחת לציפיות) , אקסברד.
אגב לגבי קאיודה אני משאיר בכייף מה שערן לוי יכול לעשות כשיש לו שחקנים מהירים לפניו יכול להיות קטלני....
בקיצור כשיש עוד 16 משחקים בקופה ו-14 פור זה אומר ש-5 משחקים אפשר לשבת בבית ...ועוד 5 הקבוצות יפסידו בינם לבין עצמם בקיצור 6 ניצחונות ועלינו ...
שליו גמר את הסוס, יכול להיות ע. קבלן עליות של ערן לוי.

לגבי שריקי אני לא בטוח. או שהוא יתעשת על עצמו ויכול להיות שחקן ראוי או שיצור שלישיה עם השניים מהשורה הקודמת...
(29-Jan-2014 11:11)אריאל כתב: [ -> ]שליו גמר את הסוס, יכול להיות ע. קבלן עליות של ערן לוי.

לגבי שריקי אני לא בטוח. או שהוא יתעשת על עצמו ויכול להיות שחקן ראוי או שיצור שלישיה עם השניים מהשורה הקודמת...

הייתי מוציא מהשלישיה את ערן לוי ונותן לו צ'אנס בליגת העל,הייתי מצרף את אקסברד וקובי חסן במקום...
(29-Jan-2014 11:45)אלון כתב: [ -> ]
(29-Jan-2014 11:11)אריאל כתב: [ -> ]שליו גמר את הסוס, יכול להיות ע. קבלן עליות של ערן לוי.

הייתי מוציא מהשלישיה את ערן לוי ונותן לו צ'אנס בליגת העל,הייתי מצרף את אקסברד וקובי חסן במקום...

קובי חסן לא מתאים לקבוצה בליגת על(לא בגילו/לא באישיותו/לא בפיזיות שלו/ובעיקר לא בחבריו ומשפחתו).
מי שעדיין חושב שלערן לוי אין מקום עם הקבוצה בליגת העל הוא :

א. אדם סטיגמתי.
ב. אין לו מושג בכדורגל.
ג. חושב שמועדון כדורגל זה כמו מועדון שחמט.

(29-Jan-2014 12:16)פיליפצוק כתב: [ -> ]מי שעדיין חושב שלערן לוי אין מקום עם הקבוצה בליגת העל הוא :

א. אדם סטיגמתי.
ב. אין לו מושג בכדורגל.
ג. חושב שמועדון כדורגל זה כמו מועדון שחמט.

ד. לרוץ ולהחליף מהר את המס' בעדשה (למרכיבי המשקפיים שבינינו).
בשביל להיות שחקן בליגת עת העל בקבוצה בעלת שאיפות רציניות , על ערן לוי לעבוד הרבה יותר קשה מכפי שהוא רוצה...
בליגה השניה אפשר לשחק בהליכה ודי בהברקה כדי לסגור עניין - זה לא המצב בליגת העל.
אם ערן לוי ישחק באותה צורה בליגת העל הוא יתקע את משחק הקבוצה .

בלי קשר , אני מקווה שכל הנהלת הקבוצה וסגל המאמנים בוגרים/נוער כבר עובד על העונה הבאה. זו פריביליגיה לא קטנה לתכנן את העונה הבאה כבר בחודש ינואר.
(29-Jan-2014 13:05)Hagiqq כתב: [ -> ]בשביל להיות שחקן בליגת עת העל בקבוצה בעלת שאיפות רציניות , על ערן לוי לעבוד הרבה יותר קשה מכפי שהוא רוצה...

בלי קשר , אני מקווה שכל הנהלת הקבוצה וסגל המאמנים בוגרים/נוער כבר עובד על העונה הבאה. זו פריביליגיה לא קטנה לתכנן את העונה הבאה כבר בחודש ינואר.

כשאנשים נתפסים למשהו אי אפשר לשנות את דעתם ...
אני יותר ויותר מסכים עם מה שפיליפצ'וק רשם מעל - ערן לוי שחקן ליגת על נקודה. ומי שלא מבין את זה לא מבין כדורגל. לא ראיתי שהוא משחק בהליכה לא ראיתי שהוא לא מתאמץ, ולהזכירכם עד העונה הזו הוא מעולם לא שיחק בלאומית והוא לא בשלהי הקריירה. כן הוא קריזיונר כן הוא מעצבן אבל יש לו כדורגל. ההבדל הוא שבקבוצה בליגת העל הוא אמור להיות אחד מצוות המובילים ובנתניה הוא השחקן היחידי שמוביל אז כל הפוקוס עליו.
אז די "לחרבן" על השחקן היחידי שבזכותו נעלה, שחקן ליגת על לגיטימי לגמרי שאני בטוח! שהיה מוצא קבוצה בליגת העל לו חיפש.
תיקון- שיחק פעמיים בלאומית, גם עם קריית שמונה וגם עם הפועל חיפה
(29-Jan-2014 13:05)Hagiqq כתב: [ -> ]בשביל להיות שחקן בליגת עת העל בקבוצה בעלת שאיפות רציניות , על ערן לוי לעבוד הרבה יותר קשה מכפי שהוא רוצה...

עם כל הכבוד, אנחנו מדברים פה כולה על ליגת העל השכונתית הישראלית.
אני בהחלט מסכים שלערן לוי אין מקום בפריימר ליג באנגליה.
יסלחו לי כל המתלהבים למיניהם שקובעים מי מבין פה כדורגל ומי לא אבל מה לעשות ,יש כאלה שחושבים שונה מכם (ותתפלאו, גם הם ראו משחק או שניים בחייהם...).
אני מציע לכם לשתות מים ולא להתרגש מרגל שמאל אימתנית ככל שתהיה.
בכדורגל של 2014 צריך עוד הרבה דברים מעבר לרגל טובה ,וכמו שקודמי אמר לאליל שלכם יש עוד הרבה עבודה לעשות בשביל להיות באמת שחקן על.
ולאלה שחוחשבים שהוא יכול להיות אחד מהמובילים, אז יש לי חדשות בשבילכם - הוא לא !
ערן לוי צריך להיות, המנהיג, בעל הבית ומהל הקבוצה. עוד שחקנים בקליבר שלו לידו יגרמו רק למלחמות ומאבקי אגו.
לכן, אם השחקן לא ישנה את התנהלותו (ולצערי נראה לי שזה כבר לא יקרה) הוא יוכל במקסימום להוביל ולהציל קבוצה שרוצה לעלות ליגה או לחילופין קבוצה שתלחם על החיים שלה.
ימים יגידו. רק תזכרו שהזהרנו אתכם....
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's