שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למזרחי והולצמן יש מפברואר עד יולי...
29-Jan-2014, 19:29
הודעה: #21
RE: למזרחי והולצמן יש מפברואר עד יולי...
בתחילת העונה לא אהבתי לשמוע שהוא חתם בקבוצה וכשקיבל כרטיס אדום מול הפועל רמת גן התפללתי שקובי חסן ושלו מנשה ידאגו לכך שלא ירגישו בחסרונו. אחרי 20 משחקים בכל המסגרות, אין ספק בכלל שערן לוי הרוויח ובצדק את מעמדו כשחקן מוביל במכבי נתניה גם בעונה הבאה.

מה גם שכדמות, ערן לוי חיוני מאוד למכבי נתניה. הוא אולי לא עונה להגדרה של ספורטאי, אבל הוא סיפור מיוחד. אוהדי הקבוצה היריבה מתמקדים בו, הפרשנים מחכים לראות מה הוא יעשה, במגרש הוא משנה משחקים עם המהלכים שלו. זה שווה הרבה לקבוצת כדורגל בישראל שהיא לא אחת מ-4 המלוקקות.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jan-2014, 20:05
הודעה: #22
(29-Jan-2014 19:27)אופיר34 כתב:  אם הוא יודע לקרוא אני בטוח שהוא היה מבין מה רוצים ממנו....

כשאמרתי אנשים סטיגמתיים לזה בדיוק התכוונתי.
זו קבוצת כדורגל, לא אוניברסיטה, לא הפקולטה למדעי הטבע ולא מועדון שחמט.
וכמו שאמרתי כבר מקודם אני מעדיף שחקנים "רעים" אך בעלי יכולות מעל הממוצע בליגה הישראלית שיתנו לאוהד הממוצע גם קצת להנות - ראה ערך ערן לוי.
מאשר "ילדים טובים" אך שחקנים ממוצעים ומתחת לזה - ראה ערך יוסי שיבחון, הבלוף הגדול שהובא בשנה שעברה במקום חן עזרא והוריד אותנו ליגה.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (2929-0101-2014201420142014)
29-Jan-2014, 20:10
הודעה: #23
(29-Jan-2014 19:27)אופיר34 כתב:  אם הוא יודע לקרוא אני בטוח שהוא היה מבין מה רוצים ממנו....
התנשאות שאינה במקומה מי אתה שתלגלג על בן אדם גם אם נרשם בהומור זה לא מצחיק.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Jan-2014, 20:24
הודעה: #24

בגלל אוהדים כמוך ... תשלים את החסר בעזרת ההערות שקיבלת מאחרים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Jan-2014, 20:31
הודעה: #25
יש פה חבורה של קשקשנים ,שלא מתביישים ללכלך על שחקן שנותן הכל למען עליית הקבוצה, אז לכם אני אומר ערן שחקן ליגת העל לגיטימי,והוא יהיה פה גם בשנה הבאה ואתם תמשיכו לנבוח.
29-Jan-2014, 21:08
הודעה: #26
(29-Jan-2014 15:51)אופיר34 כתב:  
(29-Jan-2014 15:38)אייל ס כתב:  
(29-Jan-2014 15:20)אופיר34 כתב:  יסלחו לי כל המתלהבים למיניהם שקובעים מי מבין פה כדורגל ומי לא אבל מה לעשות ,יש כאלה שחושבים שונה מכם (ותתפלאו, גם הם ראו משחק או שניים בחייהם...).
אני מציע לכם לשתות מים ולא להתרגש מרגל שמאל אימתנית ככל שתהיה.
בכדורגל של 2014 צריך עוד הרבה דברים מעבר לרגל טובה ,וכמו שקודמי אמר לאליל שלכם יש עוד הרבה עבודה לעשות בשביל להיות באמת שחקן על.
ולאלה שחוחשבים שהוא יכול להיות אחד מהמובילים, אז יש לי חדשות בשבילכם - הוא לא !
ערן לוי צריך להיות, המנהיג, בעל הבית ומהל הקבוצה. עוד שחקנים בקליבר שלו לידו יגרמו רק למלחמות ומאבקי אגו.
לכן, אם השחקן לא ישנה את התנהלותו (ולצערי נראה לי שזה כבר לא יקרה) הוא יוכל במקסימום להוביל ולהציל קבוצה שרוצה לעלות ליגה או לחילופין קבוצה שתלחם על החיים שלה.
ימים יגידו. רק תזכרו שהזהרנו אתכם....

אופיר,אני רחוק מלהיות "חסיד שוטה" של שחקן כזה או אחר
והתנהלות ערן לוי היא ממש לא כוס התה שלי,
ואני בטח ובטח לא נלהב/מתלהב ממשחק/מסירה/שער/בישול כזה או אחר
אך,
קשה להתווכח עם עובדות
ואני לא מתווכח...
ובכל בחינה/פרמטר של ה21 מחזורים+2 משחקי גביע,
העובדות מצביעות,ערן לוי.

גם אני לא מתווכח עם העובדות. אני גם בכלל לא מופתע ממה שקורה. לי היה ברור (ואמרתי את זה ביום שהוא חתם) שערן לוי יכול להעלות את מכבי נתניה ליגה במו רגליו.
אני עדיין חושב שבליגת העל (אם ואם ואם...), ובהנחה שירצו לבנות קבוצה ראויה, תהיה לנו בעיה קשה עם ערן לוי.
אני נזכר עכשיו שראיתי אותו אתמול שניות לפני שנכנס, מוריד חולצה ומתכונן להיכנס. זה היה פשוט מחזה לא נעים. לרגע נזכרתי באינסטלטור שהיה אצלי יום קודם... חוץ מהחריץ זה נראה אותו דבר....
ודווקא אתה אייל, לאור מה שחווית בעונה האחרונה, אמור להבין אותי.

הלוואי שמישהו יצליח לשנות את הטיפוס ולהכניס בו טיפה מקצוענות. אז באמת אני אהיה הראשון שיפרגן לו.

לא ברור לי למה צריך להבין אותך דרך אגב ... אתה זה שחשב שנה שעברה שיש לנו קבוצה איכותית מקצועית ומאומנת שהיתה שווה הרבה יותר מירידת ליגה, בשעה שבפועל היתה לנו ערימת שחקנים שרובם המוחלט היה בינוני ביום הכי מזהיר שלו. יש לך כאן שחקן שיש לו יותר כדורגל משהפגינה כל מכבי נתניה ביחד בשנה שעברה ואתה קוטל אותו כי הוא לא נכנס לך למשבצת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Jan-2014, 21:11
הודעה: #27
(29-Jan-2014 20:31)Shaul כתב:  יש פה חבורה של קשקשנים ,שלא מתביישים ללכלך על שחקן שנותן הכל למען עליית הקבוצה, אז לכם אני אומר ערן שחקן ליגת העל לגיטימי,והוא יהיה פה גם בשנה הבאה ואתם תמשיכו לנבוח.

הכלבים ימשיכו לנבוח והשיירה תדלג מעליהם בקלילות.
ולכל אלה שמלכלכים אני מאחל "לפגוש" כדור טועה של מיסטר לוי באיור הרגיש.
29-Jan-2014, 21:16
הודעה: #28
Re: RE: למזרחי והולצמן יש מפברואר עד יולי...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

האמת אופיר , פה "קצת" ליכלכת . לא ממך ציפיתי למשפט כזה. אני חושב שמגיעה לו התנצלות
29-Jan-2014, 21:40
הודעה: #29
אין לי מה לחזור על כל מה שאמרו פה תומכי ערן לוי, פשוט כי אני מסכים איתם בכל מילה, אבל אני כן רוצה להגיד דבר אחד:
לבוא בטענות לערן לוי על זה שהוא ערן לוי זה פשוט מטומטם כי אם היה לו אופי של נגן בפילהרמונית ומוסר עבודה של מתעמלת קרקע סובייטית הוא לא היה פה וכנראה גם לא בארץ. אז במקום לבוא בטענות על ההיקף מותניים שלו תגידו תודה כי שחקנים כמו ראזאק, מסודי וערן לוי אם לא היו דפוקים בראש לא היו יודעים איפה זה נתניה על המפה.
29-Jan-2014, 23:11
הודעה: #30
וואלה נהייתם רגשנים פה....
מה אני אגיד לכם ,עם כל המשפטים והלכלוכים שנשמעו פה בשנים האחרונות לא ציפיתי שדווקא משפט ציני קטן יעשה פה כזה הילולה והתלולה....
עם כל הכבוד לערן לוי הוא לא חסין מביקורות ואפילו מקצת הומור נמוך. אני בטוח שאם הוא היה משחק בבית"ר המשפט הזה לא היה מזיז לאף אחד.
בכל מקרה אם מישהו נפגע בשם ערן לוי או בשם עצמו אני מתנצל.
ומיקצועית, אני עומד בכל מה שאמרתי.
ולך אדון נביא הזעם אמרתי כבר די והותר מה אני חושב. אני לא אחזור ואתאר את כל הפלופים שפמפמת לנו במשך השנים והתפוצצו לך בפרצוף שוב ושוב. דבר אחד אני בטוח - אם שנה הבאה בליגת העל ערן לוי והקבוצה יכשלו אתה הראשון שתצא נגד מי שהחתים את ערן לוי ובנה את הקבוצה סביבו.
אז המשך "להעשיר" את הידע של כולנו וללמד אותנו איך כדורגל צריך להראות ואיך שחקנים צריכים להתנהל.
מכל מלמדי השכלתי....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים