שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלון נצר עוד פספוס של שחקן שהיה פה והיום בליגת העל !!!
27-Jan-2014, 12:02
הודעה: #31
RE: אלון נצר עוד פספוס של שחקן שהיה פה והיום בליגת העל !!!
(27-Jan-2014 11:03)דוד חטב כתב:  פיליפצוק היקר מה שאתה מתאר זה למועדונים בסדר גודל אחר אנחנו לא שם ...
מה גם שאתה עדיין לא מבין את התהליכים שהשחקנים האלה עוברים ...גיל התבגרות, קשיים בבית , לא כולם מכונות הם צריכים תמיכה , כיוון והרבה

אני שואף להיות "מועדון בסדר גודל אחר" ולא מועדון בינוני.
מי ששואף לבינוניות יישאר תמיד בינוני.
אתה מסנגר פה על שחקנים בינוניים, אני לא רוצה כאלה במועדון, אני רוצה שחקני בית מובילים, ברמה גבוהה לא כל מיני מצ'ופרים, בינוניים ומקורבים למינהם.
ואם טוברוק נכון להיום מצמיחים שחקנים כאלה אני רוצה אותם ופחות את של מכבי נתניה חד וחלק.
אני יותר מאשמח אם זה ישתנה אבל כרגע אלו פני הדברים ולכן אני בהחלט בעד הסכם עם איזיקוביץ.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
Hagiqq (2828-0101-2014201420142014)
27-Jan-2014, 14:00
הודעה: #32
(27-Jan-2014 12:02)פיליפצוק כתב:  
(27-Jan-2014 11:03)דוד חטב כתב:  פיליפצוק היקר מה שאתה מתאר זה למועדונים בסדר גודל אחר אנחנו לא שם ...
מה גם שאתה עדיין לא מבין את התהליכים שהשחקנים האלה עוברים ...גיל התבגרות, קשיים בבית , לא כולם מכונות הם צריכים תמיכה , כיוון והרבה

אתה מסנגר פה על שחקנים בינוניים, אני לא רוצה כאלה במועדון, אני רוצה שחקני בית מובילים, ברמה גבוהה לא כל מיני מצ'ופרים, בינוניים ומקורבים למינהם.
ואם טוברוק נכון להיום מצמיחים שחקנים כאלה אני רוצה אותם ופחות את של מכבי נתניה חד וחלק.
אני יותר מאשמח אם זה ישתנה אבל כרגע אלו פני הדברים ולכן אני בהחלט בעד הסכם עם איזיקוביץ.

משה אתה טועה בגישה. ההבדל לפעמים בין שחקן נוער שעולה לבוגרים לבין שחקן שנעלם בליגות נמוכות, הוא האופי , הסביבה שתמכה או לא, ועוד פרמטרים שאינם יכולת טכנית.
אתה רוצה להגיד לי שחן ראובן לא יכול היה להתפתח להיות שחקן ? את עדי נמני קברנו והנה מתפתח לך מגן ימני בקבוצה אחרת וזו סתם דוגמא. שחקנים כמו חן עזרא לא גדלים כל יום ולא צריך להפוך אותו לדוגמא הבלעדית. לאן אתה חושב היה נעלם דור מלול אם לא היה בורח לחו"ל לאן לדעתך היה נעלם מוחמד גדיר או כליבת אם לא היו עוזבים את חיפה ? דוד חטב צודק בחלק הזה, וזה לא קשור לבינוניות. יש כאן המון אופי נחישות וכח רצון שלא לכולם יש בהכרח , ובגלל זה הם נעלמים, בלי שום קשר ליכולת הכדורגל שלהם. ליגת מילואים היתה עושה כאן רק טוב.
היית מאמין פעם ששיר צדק יהיה בלם מוביל בליגת העל ? איתן טיבי ? כולם גדלו אצלך ועזבו וחפשו את עצמם שנים. כנל בן הרוש . שם המשחק הוא סבלנות ועזרה לאלה שנופלים בין הכסאות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Jan-2014, 14:23
הודעה: #33
עסק מורכב
וזה מקצוע ב"פול טיים ג'וב" ולא בטוח שמישרה אחת,תספיק ....שילוב של סקאוט+מאמן מנטלי+איש מקצוע,בתוספת מועדון שמסוגל לעמוד על שלו מול לחץ אוהדים/עסקנים/הורים של שחקנים אחרים/הורי השחקן/בחשנים/אנשי שלומך/עיתונאים וכו'....והכי חשוב,מזל!!!!!!

אין ספק שנביאים יכלו לעשות זאת טוב מכולנו(אבל עברו קרוב ל3000 שנים מתקופתם).
ראיתי לאחרונה מחקר שמקורו בגרמניה ומתייחס בדיאבד לשחקנים הבולטים בליגה הראשונה ואיזה אחוז מהם נחשב בולט בגילאיים שונים ואיזה מהם שיחק בנבחרות השונות והפוך כמה מתוך אלו שנחשבו כוכבים עתידיים בגילאיים הצעירים הגשימו את הנבואות של אנשי המקצוע.
לא אכנס לכל המחקר ואשתמש רק בנתון שמיתייחס לכוכבי קבוצות הנוער והנבחרות הלאומיות הצעירות(בני ה18-19),מדובר על כ40% מהם שהגשימו את הנבואות(והתייחסתי רק לשמנת של השמנת).

ולכן,אין ספק שיש המון המון פיספוסים בדרך,במכבי חיפה זה בולט בצורה חריגה,מכבי ת"א מפגרת במעט אחריה וגם בקבוצות האחרות כולל מכבי נתניה יש דוגמאות(ומפעם לפעם חטב מתזכר אותנו בחלק מהם...ודווקא נשוא הפוסט הוא לא העיפרון המחודד בקלמר).

לטוברוק יש יתרון על הקבוצות האחרות,כי איזיקוביץ מחתים את הילדים לפני גיל 15(אסור בתכלית האיסור...) על הסכם שקונס אותם במעלה הדרך והופך להיות סוכן שלהם בגיל 18(מה שהופך אותם לשבויים בממלכתו),לו במכבי נתניה היו מקבלים את עצתי(ולא מקבלים),בסיום ההסכם הקיים(בעוד 18 חודש)ניתן היה במקרים חריגים(שחקנים ברמת חן עזרא/אלמוג/גולסה) לפנות לוועדה למעמד השחקן ולשלם על 100% סכומים של פחות מ50000$...ובשאר המקרים להשקיע בחומר שגדל במכבי נתניה ואכן ממחזור 98(גילאים 15-16),מתפתחות במכבי נתניה קבוצות שבכל אחד מהם ישנם שחקנים שפוטנציאלית יכולים להגיע רחוק(תלוי כמובן בכל המשתנים שציינתי בראשית ה"פוסט".
27-Jan-2014, 14:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jan-2014 על ידי 17:01 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
(27-Jan-2014 14:00)טל.מ כתב:  
(27-Jan-2014 12:02)פיליפצוק כתב:  

משה אתה טועה בגישה. ההבדל לפעמים בין שחקן נוער שעולה לבוגרים לבין שחקן שנעלם בליגות נמוכות, הוא האופי , הסביבה שתמכה או לא, ועוד פרמטרים שאינם יכולת טכנית.
אתה רוצה להגיד לי שחן ראובן לא יכול היה להתפתח להיות שחקן ? את עדי נמני קברנו והנה מתפתח לך מגן ימני בקבוצה אחרת וזו סתם דוגמא. שחקנים כמו חן עזרא לא גדלים כל יום ולא צריך להפוך אותו לדוגמא הבלעדית. לאן אתה חושב היה נעלם דור מלול אם לא היה בורח לחו"ל לאן לדעתך היה נעלם מוחמד גדיר או כליבת אם לא היו עוזבים את חיפה ? דוד חטב צודק בחלק הזה, וזה לא קשור לבינוניות. יש כאן המון אופי נחישות וכח רצון שלא לכולם יש בהכרח , ובגלל זה הם נעלמים, בלי שום קשר ליכולת הכדורגל שלהם. ליגת מילואים היתה עושה כאן רק טוב.
היית מאמין פעם ששיר צדק יהיה בלם מוביל בליגת העל ? איתן טיבי ? כולם גדלו אצלך ועזבו וחפשו את עצמם שנים. כנל בן הרוש . שם המשחק הוא סבלנות ועזרה לאלה שנופלים בין הכסאות.

אתה מצדיק את מה שאני אומר רק במילים אחרות.
אני לא אומר לשחרר, אני אומר להשאיל לקבוצות אחרות שיתחשלו ומי שיוכיח את עצמו להחזיר ומי שלא להיפרד.
הקבוצה הבוגרת לא יכולה להיות מעון שיקומי לצעירים, בשביל זה יש קבוצות בליגה לאומית ומועדונים כמו רעננה, רמה"ש וכדומה.
המדיניות של נתניה בגלל חוסר בבעלים היתה לשחרר כמה שיותר בכדי לחסוך עלויות אבל כעת כאשר יש בעלים, אפשר להשאיל ולהשאיר רק את "העילויים".
מי שטוב יחזור, מי שלא טוב אחרי נגיד 5 שנים של השאלה לשחרר סופית.
מכבי חיפה עושה את זה, מכבי והפועל ת"א עושות את זה ואין סיבה שנתניה לא תעשה את זה גם.
שחקני נוער צריכים להבין שרק המובחרים שבמובחרים יזכו להגיע לבוגרים ולא כל מיני בינוניים.

נ.ב: כל הפוסט הזה נפתח על שחקן שאם כל הכבוד עדיין אף אחד לא מכיר.
28-Jan-2014, 1:29
הודעה: #35
הפוסט הוא לא ספציפית על נצר הוא על זה שאם יש חומר טוב בבית אל תחפש בחוץ תלטש בצורה נכונה בשכל עם אנשי מקצוע ...
תשאיל תחזיר ותמכור רק לחו״ל
28-Jan-2014, 10:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jan-2014 על ידי 10:51 פיליפצ'וק.)
הודעה: #36
(28-Jan-2014 1:29)דוד חטב כתב:  הפוסט הוא לא ספציפית על נצר הוא על זה שאם יש חומר טוב בבית אל תחפש בחוץ תלטש בצורה נכונה בשכל עם אנשי מקצוע ...
תשאיל תחזיר ותמכור רק לחו״ל

מסכים איתך,
מי שהוא בגדר "עילוי" בנוער לשלב אותו ישירות בקבוצה הבוגרת.
מי שהוא בעל פוטנציאל להשאיל, לעקוב בטווח זמן של עד 3-4 שנים ואם הוא מוכיח את עצמו להחזיר ואם לא לשחרר סופית.
לגבי אנשי מקצוע, אין ספק שנוכחותם של אנשי מקצוע איכותיים ליד שחקנים בגילאים האלה הינה הכרחית.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים