מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלון נצר עוד פספוס של שחקן שהיה פה והיום בליגת העל !!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
חבל , חבל , חבל , ששוב אנחנו מפספסים שחקן צעיר ועוד בתפקיד שיכל לעזור...
שיחק אצלנו כמה עונות לצערי העדיפו שחקן אחר אצלנו שיש לו אישיות מדהימה אבל הסיכוי שיגיע לליגת העל קלוש ...
אלון נצר למי שלא מכיר שנתון 93 שיחק שבת שעברה בהרכב של רמה״ש נגד בית״ר (הועדף על פני סטרול) והשבוע פרק את הכתף במצב של 0:0 נגד מכבי ת״א הוחלף ע״י סטרול .
מוקדם לקבוע אבל נראה לי אישית שהמועדון העדיף את דודי תירם (הושאל השבוע לליגה א׳) וכנראה טעה !!!
הלוואי ואני יאכל את הכובע...
מצד שני יש לך שני בלמים תוצרת הארץ על הספסל . כמה צריך ?
(26-Jan-2014 13:38)טל.מ כתב: [ -> ]מצד שני יש לך שני בלמים תוצרת הארץ על הספסל . כמה צריך ?

גם בן שבת גדל במועדון ובליגת העל ולא לתפארת
מי כמוך יודע שב93 לדודי וירין היתה העדפה על נצר
ואני בדעה שדודי בשנה שעברה וגם העונה היה נותן יותר מהתוצרת שקיבלנו מהבלמים
לצערי הרב זה לא קרה ואחרי חצי שנה ללא דקות הוא יצא להשאלה.
אייל גם בנין גם עטר וגם מיזרחי טעו ?
ירין הוא בכלל 94 לא?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(26-Jan-2014 14:30)amir כתב: [ -> ]אייל גם בנין גם עטר וגם מיזרחי טעו ?
ירין הוא בכלל 94 לא?

אכן,ירין 94 שמקבוצות הילדים שיחק ב93 ולכן לנצר לא היה מקום,
לגבי דודי,הכרתי אותו לראשונה בעונה שעברה,זו היתה העונה הראשונה שנתנו לו את המפתחות,עד אז ירין היה הבן המועדף על כל המאמנים,
,האמת שבתחילת העונה הוא לא היה בתוכניות והכוונה הראשונית היתה לשחררו,הבחור עבד קשה וניצל רבע הזדמנות שקיבל וחזר להרכב ומהר מאוד הפך למעוז הקבוצה והיה המרכיב המרכזי בהצלחתה,
מהרגע שקיבל את המפתחות,מחזור שמיני...הקבוצה צברה כמות נקודות כפי שצברו המובילות ועלתה ממקום לפני אחרון למקום חמישי ומילימטר מזכיה בגביע,
מדובר בזן שחקנים שניכחד בשנים האחרונות,כאלו שימותו בשביל המועדון,בלי מילימטר פוזה ודרישות,לצערי אני בדעת מיעוט ואני לא איש מקצוע.
לאיפה הוא מושאל ?

(26-Jan-2014 15:03)amir כתב: [ -> ]לאיפה הוא מושאל ?

מ.ס כפר קאסם מליגה א

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיצליח למרות שממקום כזה יהיה לו קשה לחזור.

זאת הבעיה בארץ מכיוון שאין ליגת מילואים לאכל שחקן שסיים גיל נוער והיה חריג בשל כבר להגיע לבוגרים ואז הוא מתחיל לנדוד עד שמתיאש , גם גורדי קרויף בראיון איתו אמר שהמצב הזה הוא יחודי לישראל וככה הולכים לאיבוד הרבה שחקנים מוכשרים עם התפתחות מאוחרת .

(26-Jan-2014 14:09)אייל ס כתב: [ -> ]
(26-Jan-2014 13:38)טל.מ כתב: [ -> ]מצד שני יש לך שני בלמים תוצרת הארץ על הספסל . כמה צריך ?

גם בן שבת גדל במועדון ובליגת העל ולא לתפארת
מי כמוך יודע שב93 לדודי וירין היתה העדפה על נצר
ואני בדעה שדודי בשנה שעברה וגם העונה היה נותן יותר מהתוצרת שקיבלנו מהבלמים
לצערי הרב זה לא קרה ואחרי חצי שנה ללא דקות הוא יצא להשאלה.

"אני בדעה שדודי בשנה שעברה וגם העונה היה נותן יותר מהתוצרת שקיבלנו מהבלמים"
אתה מתכוון לבוגרים?
סביטי ליפניה הוא בינגו ענק העונה (למרות הגול עצמי מיום שישי).
מאחר ואני לא מתלהב מירין חסן ובטח ובטח לא מעידו לוי, אולי היה מקום לתת לו צ'אנס ליד ליפי.
"אני בדעה שדודי בשנה שעברה וגם העונה היה נותן יותר מהתוצרת שקיבלנו מהבלמים"
אתה מתכוון לבוגרים?
סביטי ליפניה הוא בינגו ענק העונה (למרות הגול עצמי מיום שישי).
מאחר ואני לא מתלהב מירין חסן ובטח ובטח לא מעידו לוי, אולי היה מקום לתת לו צ'אנס ליד ליפי.
[/quote]

קטונתי מלהתווכח מקצועית עם מאמנים או כאלו שמתיימרים להיות מאמנים/מנהלים מקצועיים/יועצים,מצד שני חוויתי 2/3 עונה בחברת פייטר שהיה "רוצח" בלי להסס כל חלוץ/קשר התקפי שהיה מסכן את השער עליו הוא היה אחראי,כל מצב נייח בהתקפה הוא ייצר מאומה ברחבת היריב,כקפטן הוא היה ראשון המגיעים לאימון ואחרון העוזבים ורק אחרי כל הציוד אוחזר,מעולם לא עיגל פינה במהלך חימום,מסוג אלו שהייתי יוצא איתם למלחמה ובשנה שעברה בבוגרים היינו זקוקים ללוחמים בהגנה וגם השנה בלא מעט משחקים מרכז ההגנה שלנו ניראה כמו פארק הירקון בשבתות אביביות,
מתפלל עבורו שיצליח בכל מקום שישחק.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's