שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
24-Jan-2014, 23:49
הודעה: #15
המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
(24-Jan-2014 23:09)אופיר34 כתב:  
(24-Jan-2014 22:50)טל.מ כתב:  
(24-Jan-2014 21:38)אופיר34 כתב:  ערן לוי זה ערן לוי. כולנו ידענו מיהו הרבה לפני העונה הזאת. אני לא מופתע משום דבר, לא מהדברים הטובים ולא מהדברים הרעים שיש לו.
צריך לזכור שהליגה הלאומית הזאת (שההגדרה תת רמה היא מחמאה מאד גדולה בשבילה) היא לא ליגת העל (שגם היא לא מציאה אבל טובה ב 3 דרגות מהלאומית) . אני עדיין חושב שאם נעלה ותהיה כוונה לבנות קבוצה רצינית וחזקה לערן לוי אין מה לחפש בה. מצד שני, אם תהיה לנו קבוצה שתלחם על קיומה או תחפש מקום טוב באמצע לערן לוי יכול להיות תפקיד חשוב בה. זה שחקן שיכול בהברקה לגמור משחק וקבוצת אמצע\תחתית צריכה אחד כזה.

בקשר להיום, אני כל פעם נדהם מחדש מהכשרון שלנו להלחץ מכלום. משחקים מולנו קבוצות שלא קשורות לענף ואנחנו מצליחים למתוח את המשחק עד השנייה האחרונה.
בסופו של דבר אנחנו עדיפים על כל קבוצה בליגה הזאת, וגם אם זה הולך קשה התוצאות משקפות כמעט תמיד. הטבלה לא משקרת.

כתשובה ל״בקשר להיום״ .. כשתבין שהקבוצה שלך מורכבת מערן לוי ועוד תשעה ( אני אתעלם כרגע מלויטה) תפסיק לשאול למה.. אם היו עוד שחקנים ברמה שהיו מרימים את הקבוצה , מניעים כשצריך מאיטים כשצריך, מחזיקים בכדור - לא היית צריך לשאול. הקבוצה הזו צריכה קשר נוסף דחוף .

ערן לוי שחקן מרכזי וחשוב אבל אני לא אוהב את המשפטים האלה של ״ערן לוי ועוד תשעה״. עם כל הכבוד לערן לוי אם היו משחקים לידו שחקנים פחות טובים ומוכרים משלו מנשה, שריקי, טופי, ליפנייה, לויטה וכו׳ תאמין לי שלא היינו היום בפור של 14. אל תהפוך את הקבוצה הזאת לחבורה של חוטבי עצים שרק בזכות שחקן אחד מצליחה כל כך. יש פה מספיק שחקנים טובים חוץ מערן לוי.
ובקשר לחיזוק - זה נכון שקשר אחורי נוסף ומגן שמאלי לא היו מזיקים, אבל אני הגעתי למסקנה שגם בלי חיזוק אנחנו צריכים לעלות וזאת לא צריכה להיות משימה קשה מידי. הרמה של היריבות שלנו כל כך נמוכה שגם בלי חיזוק אנחנו אמורים לעמוד במשימה.
כל זה לא אומר שעלינו כבר ,אבל אנחנו בהחלט בדרך הנכונה.

תראה אפשר לא לאהוב אבל אפשר גם להסתכל על הסטטיסטיקה. כמות השערים שערן לוי לא היה מעורב בהם עם בהתחלת המהלך עם בבישול עם בכיבוש עצמו , היא זעומה. מכבי נתניה בלי ערן לוי היא קבוצת מרכז טבלה בליגה הלאומית. אני יודע שאתה או משה לא מתים על האמירה הזו אבל בלעדיו אנחנו ממש לא עולים. אני יותר מאשמח אם יהיה בסגל עוד שחקן שישא בנטל, זה רק יהפוך אותנו ואת ערן לוי לטובים יותר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי - טל.מ - 24-Jan-2014 23:49

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים