מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
משוגע בראש, אבל אומן כדורגל.
ניצחון שובר מומנטום שלילי, חשוב מאוד.
הפער מהמקום השלישי צמח ל- 14 נק'.
שטויות והתקפות לב בסיום, כנראה שלא ניגמל מזה.
רק מיזרחי אשם שנהינו מכבי לוי נתניה .
שום מהלך התקפי לא קורה בלעדיו אף פעם לא ראיתי תלות כזאת של קבוצה בשחקן אחד.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(24-Jan-2014 19:46)amir כתב: [ -> ]רק מיזרחי אשם שנהינו מכבי לוי נתניה .
שום מהלך התקפי לא קורה בלעדיו אף פעם לא ראיתי תלות כזאת של קבוצה בשחקן אחד.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

שטויות, הוא רמה אחת עם לא שתיים מעל כל הליגה הזו, אז למה שהמשחק לא יסוב סביבו.
גם מכבי ת"א הגדולה בלי ערן זהבי היא מכבי ת"א בינונית.
חוץ מזה היום לא היו גם שריקי וגם קאיודה אז מה נשאר בהתקפה?
קובי חסן שאמור היה לעזור לערן נעדר באופן בלתי צפוי כמעט לעונה שלמה (האם גם בזה מזרחי אשם?)
אם יביאו עוד שחקנים יצירתיים ברמה שלו יהיה אפשר להוריד ממנו את הלחץ והתלות הזו, זה יעשה גם לו רק טוב.
בלי להכנס לשום האשמות... קובי חסן מנוטרל בגלל פציעה ומחלה וגם כשיחזור יקח לו כמה מחזורים טובים. מכבי נתניה חייבת חיזוק במרכז המגרש. אי אפשר שהכל יקום ויפול על שחקן אחד. ואם חלילה יפצע ? או ירד בכושרו? מה מזרחי או ההנהלה או כולם ביחד לא מבינים ..? אנחנו לא נעלה בהליכה שכחו מזה. בישורת האחרונה נשחק מול המעצבנות של הליגה שגם ככה אנחנו מגמגמים מולם וזה לא יכול להשאר תלוי בערן לוי.
(24-Jan-2014 20:06)טל.מ כתב: [ -> ]בלי להכנס לשום האשמות... קובי חסן מנוטרל בגלל פציעה ומחלה וגם כשיחזור יקח לו כמה מחזורים טובים. מכבי נתניה חייבת חיזוק במרכז המגרש. אי אפשר שהכל יקום ויפול על שחקן אחד. ואם חלילה יפצע ? או ירד בכושרו? מה מזרחי או ההנהלה או כולם ביחד לא מבינים ..? אנחנו לא נעלה בהליכה שכחו מזה. בישורת האחרונה נשחק מול המעצבנות של הליגה שגם ככה אנחנו מגמגמים מולם וזה לא יכול להשאר תלוי בערן לוי.

האם יש משהו פנוי בשוק שיכול לעזור לנו?
אני עד היום לא מצאתי (וחיפשתי טוב).
לא יודע. לא מתיימר להכיר. בשביל זה יש צוות מקצועי שיאתר שחקן שיתאים והנהלה שתקנה אם צריך.
יש למישהו ספק שערן לוי השחקן הכי טוב העונה בליגה הלאומית?! כמה זילזלתם בו תחילת עונה
ערן לוי זה ערן לוי. כולנו ידענו מיהו הרבה לפני העונה הזאת. אני לא מופתע משום דבר, לא מהדברים הטובים ולא מהדברים הרעים שיש לו.
צריך לזכור שהליגה הלאומית הזאת (שההגדרה תת רמה היא מחמאה מאד גדולה בשבילה) היא לא ליגת העל (שגם היא לא מציאה אבל טובה ב 3 דרגות מהלאומית) . אני עדיין חושב שאם נעלה ותהיה כוונה לבנות קבוצה רצינית וחזקה לערן לוי אין מה לחפש בה. מצד שני, אם תהיה לנו קבוצה שתלחם על קיומה או תחפש מקום טוב באמצע לערן לוי יכול להיות תפקיד חשוב בה. זה שחקן שיכול בהברקה לגמור משחק וקבוצת אמצע\תחתית צריכה אחד כזה.

בקשר להיום, אני כל פעם נדהם מחדש מהכשרון שלנו להלחץ מכלום. משחקים מולנו קבוצות שלא קשורות לענף ואנחנו מצליחים למתוח את המשחק עד השנייה האחרונה.
בסופו של דבר אנחנו עדיפים על כל קבוצה בליגה הזאת, וגם אם זה הולך קשה התוצאות משקפות כמעט תמיד. הטבלה לא משקרת.
(24-Jan-2014 21:38)אופיר34 כתב: [ -> ]ערן לוי זה ערן לוי. כולנו ידענו מיהו הרבה לפני העונה הזאת. אני לא מופתע משום דבר, לא מהדברים הטובים ולא מהדברים הרעים שיש לו.
צריך לזכור שהליגה הלאומית הזאת (שההגדרה תת רמה היא מחמאה מאד גדולה בשבילה) היא לא ליגת העל (שגם היא לא מציאה אבל טובה ב 3 דרגות מהלאומית) . אני עדיין חושב שאם נעלה ותהיה כוונה לבנות קבוצה רצינית וחזקה לערן לוי אין מה לחפש בה. מצד שני, אם תהיה לנו קבוצה שתלחם על קיומה או תחפש מקום טוב באמצע לערן לוי יכול להיות תפקיד חשוב בה. זה שחקן שיכול בהברקה לגמור משחק וקבוצת אמצע\תחתית צריכה אחד כזה.

בקשר להיום, אני כל פעם נדהם מחדש מהכשרון שלנו להלחץ מכלום. משחקים מולנו קבוצות שלא קשורות לענף ואנחנו מצליחים למתוח את המשחק עד השנייה האחרונה.
בסופו של דבר אנחנו עדיפים על כל קבוצה בליגה הזאת, וגם אם זה הולך קשה התוצאות משקפות כמעט תמיד. הטבלה לא משקרת.

ערן צריך לפתח קריירה של קבלן עליות
(24-Jan-2014 21:38)אופיר34 כתב: [ -> ]ערן לוי זה ערן לוי. כולנו ידענו מיהו הרבה לפני העונה הזאת. אני לא מופתע משום דבר, לא מהדברים הטובים ולא מהדברים הרעים שיש לו.

כתשובה ל״בקשר להיום״ .. כשתבין שהקבוצה שלך מורכבת מערן לוי ועוד תשעה ( אני אתעלם כרגע מלויטה) תפסיק לשאול למה.. אם היו עוד שחקנים ברמה שהיו מרימים את הקבוצה , מניעים כשצריך מאיטים כשצריך, מחזיקים בכדור - לא היית צריך לשאול. הקבוצה הזו צריכה קשר נוסף דחוף .
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's