שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
25-Jan-2014, 21:24
הודעה: #41
RE: המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
(25-Jan-2014 20:11)אלון כתב:  
(25-Jan-2014 19:36)פיליפצוק כתב:  
(25-Jan-2014 16:37)אופיר34 כתב:  
(25-Jan-2014 16:08)Gadi כתב:  מה זה קורות אחת ל..? אתה מצפה שכל התקפה הוא ייתן גול מ-30 מטר או ישאיר שחקן מול שוער. ההברקות שלו קורות מספיק פעמים במשחק וזה לא רק שערים או בישולים, לפעמים סתם להחליף כיוון בכדור למגן בצד שני יכול לגרום למצב בהתקפה שלא היה אמור לצאת ממנה משהו.
לפי הטיעונים שלך, אם היית אוהד ב"ש בטח גם היית מתנגד להבאה של מאור בוזגלו כי אף קבוצה גדולה לא רוצה לגעת בו.
לא יודע על סמך מה גם החלטת שערן לוי לא מפרגן לחבריו לקבוצה/לא לוקח אחריות ולא יודע מה עוד. אז הוא ערס, אולי תשתחרר מזה כבר?
נורא קל להגיד, בוא נבנה קבוצה שבנויה על שחקנים מקצוענים שנראים כמו שחקני כדורגל אבל בסופו של דבר זאת סיסמא ריקה שאין מאחוריה כלום, ערן לוי אחד השחקנים המהנים שדרכו אצלנו בקבוצה בשנים האחרונות על כל המגרעות שלו.

כן, קורות אחת ל... ולפעמים עד שהן קורות (אם בכלל) האנרגיות שלי כבר נגמרות. אז נכון שבשניים- שלשה משחקים האחרונים כמות ההברקות שלו עלו אבל בוא נזכור שיש משחקים שגם הברקה אחת לא ראינו ממנו.
ולגבי בוזגלו - ממש לא. אם היו אומרים לי בתחילת העונה בוזגלו או ערן לוי בכלל לא הייתי מהסס. כמובן שבוזגלו. אין בכלל מקום להשוואה בין השחקנים האלה. אתה כנראה מושפע מהאבא הבעייתי של הילד (שזה גם שיקול) ,אבל מיקצועית אין שום פרמטר דומה בין בוזגלו לערן לוי. אם אתה אומר לי היום מי היית רוצה שנה הבאה בקבוצה שלך, בוזגלו או ערן לוי אני הולך על בוזגלו בלי למצמץ בכלל (ובלי קשר לעונה הטובה שלו).
ואין לי בעייה שיהיה ערס מחוץ למגרש. במגרש שיהיה שחקן ויראה כמו שחקן ולא כמו פרימדונה. ולא ,אני לא אשתחרר מזה. ערסים מגעילים אותי ,בכדורגל ומחוץ לכדורגל.
הגיע הזמן שנשתחרר מתסמונת הקבוצה הסימפטית שמחפשת לשרוד כל שנה. אתם רוצים להיות גדולים תתנהגו ככה ותלמדו מהגדולים באמת שלא מתקרבים לשחקן מהסוג של ערן לוי.
לעלות ליגה, להגיד לו תודה ,לתת לו את הבונוס שבאמת מגיע לו ולהפרד כידידים. יש עוד הרבה דגים (שמנים...) בים תאמינו לי.

סתם לידיעה, מאור בוזגלו הוא גם "בעייתי" לא קטן ולא רק בגלל אבא שלו.
גם במקרה שלו בהסתכלות אחורה על הדרך הפתלתלה של הקריירה שלו, רק עם אלישע לוי הוא מצא שפה משותפת.

וזה משהו שיותר מטריד אותי מסוגיית ערן לוי,שב״ש לא תיקח אליפות בטעות,לא מפסיקים לנצח כוס אומו....
לא להאמין מה שב"ש עשו לנו אני כל שבוע רוצה שמכבי ת"א תנצח ,אחרית הימים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Jan-2014, 21:31
הודעה: #42
(25-Jan-2014 21:24)amir כתב:  
(25-Jan-2014 16:37)אופיר34 כתב:  
(25-Jan-2014 16:08)Gadi כתב:  מה זה קורות אחת ל..? אתה מצפה שכל התקפה הוא ייתן גול מ-30 מטר או ישאיר שחקן מול שוער. ההברקות שלו קורות מספיק פעמים במשחק וזה לא רק שערים או בישולים, לפעמים סתם להחליף כיוון בכדור למגן בצד שני יכול לגרום למצב בהתקפה שלא היה אמור לצאת ממנה משהו.
לפי הטיעונים שלך, אם היית אוהד ב"ש בטח גם היית מתנגד להבאה של מאור בוזגלו כי אף קבוצה גדולה לא רוצה לגעת בו.
לא יודע על סמך מה גם החלטת שערן לוי לא מפרגן לחבריו לקבוצה/לא לוקח אחריות ולא יודע מה עוד. אז הוא ערס, אולי תשתחרר מזה כבר?
נורא קל להגיד, בוא נבנה קבוצה שבנויה על שחקנים מקצוענים שנראים כמו שחקני כדורגל אבל בסופו של דבר זאת סיסמא ריקה שאין מאחוריה כלום, ערן לוי אחד השחקנים המהנים שדרכו אצלנו בקבוצה בשנים האחרונות על כל המגרעות שלו.

כן, קורות אחת ל... ולפעמים עד שהן קורות (אם בכלל) האנרגיות שלי כבר נגמרות. אז נכון שבשניים- שלשה משחקים האחרונים כמות ההברקות שלו עלו אבל בוא נזכור שיש משחקים שגם הברקה אחת לא ראינו ממנו.
ולגבי בוזגלו - ממש לא. אם היו אומרים לי בתחילת העונה בוזגלו או ערן לוי בכלל לא הייתי מהסס. כמובן שבוזגלו. אין בכלל מקום להשוואה בין השחקנים האלה. אתה כנראה מושפע מהאבא הבעייתי של הילד (שזה גם שיקול) ,אבל מיקצועית אין שום פרמטר דומה בין בוזגלו לערן לוי. אם אתה אומר לי היום מי היית רוצה שנה הבאה בקבוצה שלך, בוזגלו או ערן לוי אני הולך על בוזגלו בלי למצמץ בכלל (ובלי קשר לעונה הטובה שלו).
ואין לי בעייה שיהיה ערס מחוץ למגרש. במגרש שיהיה שחקן ויראה כמו שחקן ולא כמו פרימדונה. ולא ,אני לא אשתחרר מזה. ערסים מגעילים אותי ,בכדורגל ומחוץ לכדורגל.
הגיע הזמן שנשתחרר מתסמונת הקבוצה הסימפטית שמחפשת לשרוד כל שנה. אתם רוצים להיות גדולים תתנהגו ככה ותלמדו מהגדולים באמת שלא מתקרבים לשחקן מהסוג של ערן לוי.
לעלות ליגה, להגיד לו תודה ,לתת לו את הבונוס שבאמת מגיע לו ולהפרד כידידים. יש עוד הרבה דגים (שמנים...) בים תאמינו לי.

גם במקרה שלו בהסתכלות אחורה על הדרך הפתלתלה של הקריירה שלו, רק עם אלישע לוי הוא מצא שפה משותפת.

וזה משהו שיותר מטריד אותי מסוגיית ערן לוי,שב״ש לא תיקח אליפות בטעות,לא מפסיקים לנצח כוס אומו....

מה זאת אומרת "עשו לנו" זה נשמע כאילו הם רימו או משהו, הם באו וניצחו אותו על כר הדשא וכל הכבוד להם.
אני בהחלט מאחל להם אליפות ורק לא למקקי ת"א הדוחה.
זה יהיה גם "יום כיפור" לתקשורת העלובה בארץ שלא מפרגנת לאף קבוצה חוץ מארבעת "הגדולות".
25-Jan-2014, 21:43
הודעה: #43
ממש לא רוצה לראות את ב״ש לוקחת אליפות מעדיף את מכבי ת״א מה שהתקבל די בטבעיות .
מה גם שמקום שני לב״ש הוא סוג של שיא שממנו יש רק לאן לרדת...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
amir (2525-0101-2014201420142014)
25-Jan-2014, 22:07
הודעה: #44
(25-Jan-2014 21:31)פיליפצוק כתב:  
(25-Jan-2014 16:37)אופיר34 כתב:  כן, קורות אחת ל... ולפעמים עד שהן קורות (אם בכלל) האנרגיות שלי כבר נגמרות. אז נכון שבשניים- שלשה משחקים האחרונים כמות ההברקות שלו עלו אבל בוא נזכור שיש משחקים שגם הברקה אחת לא ראינו ממנו.

מה זאת אומרת "עשו לנו" זה נשמע כאילו הם רימו או משהו, הם באו וניצחו אותו על כר הדשא וכל הכבוד להם.
זה יהיה גם "יום כיפור" לתקשורת העלובה בארץ שלא מפרגנת לאף קבוצה חוץ מארבעת "הגדולות".

לא יודע מה לענות לאוהד שרוצה שקבוצה שהורידה אותו ליגה והבעלים והשחקנים שלהם רוקדים לך מול העינים כעוד ביציע יש אנשים ואוהדים עם דמעות בעינים תיקח אליפות אני מאחל להם דווקא דברים אחרים.

25-Jan-2014, 22:19
הודעה: #45
(25-Jan-2014 22:07)amir כתב:  
(25-Jan-2014 19:36)פיליפצוק כתב:  סתם לידיעה, מאור בוזגלו הוא גם "בעייתי" לא קטן ולא רק בגלל אבא שלו.

לא יודע מה לענות לאוהד שרוצה שקבוצה שהורידה אותו ליגה והבעלים והשחקנים שלהם רוקדים לך מול העינים כעוד ביציע יש אנשים ואוהדים עם דמעות בעינים תיקח אליפות אני מאחל להם דווקא דברים אחרים.

כי אם זה היה הפוך היית בוכה איתם?
25-Jan-2014, 22:22
הודעה: #46
אני בוכה עכשיו בכל ניצחון שלהם.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

25-Jan-2014, 22:23
הודעה: #47
(25-Jan-2014 22:07)amir כתב:  
(25-Jan-2014 19:36)פיליפצוק כתב:  סתם לידיעה, מאור בוזגלו הוא גם "בעייתי" לא קטן ולא רק בגלל אבא שלו.

הפועל ב"ש לא הורידה אותנו ליגה, מי שהוריד אותך היו 11 השחקנים העלובים שלבשו את מדי הקבוצה באותו יום ארור, הכל היה תלוי בהם.
מי שהוריד אותך ליגה זה הסמרטוט שמאמן היום את אחי נצרת.
מי שהוריד אותך ליגה זה "היועץ" כיום של אלי שגב
מי שהוריד אותך ליגה זה בלדב+לב בזכות התנהלות העקומה ורצופת הטעויות שלהם אשתקד.
הם חגגו עם האוהדים שלהם כי הם נשארו בליגה באותו משחק והיו במתח לא פחות ממך, התפרקות מתח של שבוע שלם, אז טבעי שיחגגו, היינו עושים את אותו הדבר אם היינו מנצחים ומורידים אותם ליגה.
25-Jan-2014, 22:28
הודעה: #48
ערן לוי הוא סימן שאלה ענק מבחינתי לשנה הבאה. אני מודה שאני מתחיל לאהוב את המעצבן הזה. לא שאני חושב שהוא כזה גאון כמו שמנסים לעשות ממנו (שני לערן זהבי בארץ...) אבל יש בו משהו שמצליח קצת לכבוש, יש לו תשוקה למשחק שקשה להיות אדיש אליה ולמרות שלפעמים זה פוגע בו ובקבוצה, בסך הכל אפשר להגיד שהיתרונות גוברים על החסרונות.
אבל!!
השאלה שצריכה להישאל היא איך משחקים עם ערן לוי בקבוצה שהיא לא דומיננטית כמו מכבי נתניה בלאומית? קבוצה שצריכה להתגונן, ללחוץ ולצאת למתפרצות? ליגת העל לא תהיה אותו דבר, לא יהיו יותר משישים אחוזי החזקה בכדור בכל משחק ונצטרך ברוב הזמן לרוץ אחרי היריבות. הבעיה של ערן לוי מהבחינה הזו שבכדורגל כזה הוא יתקשה למלא תפקידים. באגף הוא לא יכול לשחק וגם לא במרכז המגרש והתפקיד החופשי שיש לו היום לא יתאים ולא מתאים לכדורגל מודרני. התפקיד היחידי בו ערן לוי כן יכול להוות פקטור בקבוצה בליגת העל זה חלוץ מרכזי וזה התפקיד שאלי כהן ייעד לו בבית"ר, הבעיה הייתה שערן לא מילא אחרי הוראות טקטיות והתעקש לרדת ולנהל את המשחק מאחור. אני מזכיר לכם את ה3-2 בבית שהוא שחט אותנו מתפקיד החלוץ המרכזי.
צריך להבין, קבוצה שבנויה על ערן כמו העונה לא תוכל להצליח בעונה הבאה, זה לא יעבוד. השאלה היא האם ערן יכול להסתגל לשינויים שמוכרחים להתבצע? על בסיס העבר שלו אפשר להגיד בקלות שלא, אבל אי אפשר לשפוט הכל על בסיס העבר.
25-Jan-2014, 22:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jan-2014 על ידי 22:36 amir.)
הודעה: #49
בסדר אני אלך איתך לגבי השחקנים והקהל שלהם לגיטימי אבל אני לא ישכח את התמונה של אלונה רוקדת וצוהלת לי מול העיניים יכלה לעשות את זה בחדר הלבשה .
בכל מקרה לרצות שיזכו באליפות ?
מכבי תא היא שנאת חיי הספורטיבית ולמרות הכל אני מוצא את עצמי מאחל להם רק ניצחונות כל עוד ב"ש בסביבה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

25-Jan-2014, 22:45
הודעה: #50
ככה זה עובד בספורט, אחד צוהל ואחד בוכה...

לגבי השאלה האם יזכו באליפות או לא אני חצוי. מצד אחד אני לא הכי מחבב את הקבוצה הזו. מצד שני זה יהיה טוב לליגה אם לא תתפתח הגמוניה מידית של מכבי תל אביב ולמרות דג'אני הנאלח, יש בהפועל ב"ש קבוצה די נחמדה. אליניב ברדה הוא בקלות הכדורגלן הישראלי החביב עלי...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים