שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
25-Jan-2014, 16:08
הודעה: #31
RE: המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
מה זה קורות אחת ל..? אתה מצפה שכל התקפה הוא ייתן גול מ-30 מטר או ישאיר שחקן מול שוער. ההברקות שלו קורות מספיק פעמים במשחק וזה לא רק שערים או בישולים, לפעמים סתם להחליף כיוון בכדור למגן בצד שני יכול לגרום למצב בהתקפה שלא היה אמור לצאת ממנה משהו.
לפי הטיעונים שלך, אם היית אוהד ב"ש בטח גם היית מתנגד להבאה של מאור בוזגלו כי אף קבוצה גדולה לא רוצה לגעת בו.
לא יודע על סמך מה גם החלטת שערן לוי לא מפרגן לחבריו לקבוצה/לא לוקח אחריות ולא יודע מה עוד. אז הוא ערס, אולי תשתחרר מזה כבר?
נורא קל להגיד, בוא נבנה קבוצה שבנויה על שחקנים מקצוענים שנראים כמו שחקני כדורגל אבל בסופו של דבר זאת סיסמא ריקה שאין מאחוריה כלום, ערן לוי אחד השחקנים המהנים שדרכו אצלנו בקבוצה בשנים האחרונות על כל המגרעות שלו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Jan-2014, 16:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jan-2014 על ידי 16:16 פיליפצ'וק.)
הודעה: #32
(25-Jan-2014 15:56)אופיר34 כתב:  כולנו מתרגשים מההברקות של השחקן (שקורות אחת ל...) אבל הגדרה של שחקן טוב לא נגמרת בעוד בישול או בעיטת עונשין מדהימה. יש עוד פרמטרים כמו מנהיגות, מודל לחיקוי, שמירה על חיים ספורטיבים, התנהגות על המגרש, פרגון לחברים בקבוצה, אחריות עוד... לערן לוי מלבד אותה רגל שמאל אין את כל הדברים האלה.
שאלתם את עצמכם פעם למה אף קבוצה גדולה לא התקרבה לשחקן הזה למרות מעלותיו המקצועיות יוצאות הדופן ? התשובה ברורה. קבוצות גדולות בודקות הרבה פרמטרים בשחקן לפני שהן מחתימות אותו, וערו לוי ,מה לעשות, לא עומד ברב הפרמטרים.
עכשיו השאלה מה אנחנו מצפים מעצמנו, להיות עוד קבוצה שחיה על הברקות של שחקן פרובלמטי או להתקדם ולהיות קבוצה איכותית ומאוזנת עם שחקנים מקצוענים שנראים כמו שחקני כדורגל ולא כמו פנסיונרים שבאים להעביר את הזמן.
בקבוצה גדולה ערו לוי יביא יותר נזק מתועלת. השאלה מה אנחנו מצפים מעצמנו

קבוצות לא לקחו אותו בגלל אופיו הבעייתי זה לא סוד, הפיתרון הקל.
אבל כאן נראה שסוף סוף נמצא המאמן שיאפס אותו.
לא יודע אם שמת לב לכימיה שיש ביניהם ואיך כל המשחק הוא ניגש ליוסי ומתייעץ איתו, המאמן על המגרש, כמו שקפטן צריך להיות.
להפוך להיות "חנה בבלי" ערן לוי לא יהפוך וגם להוריד את מינון העצבים זה תהליך שלא קורה בכמה מחזורים וגם לא בעונה אחת.
הוא רק בן 28 ואם נהיה סבלניים איתו ואם יוסי מזרחי יישאר איתו, אנחנו נרוויח שחקן
גדול שעם חיזוק איכותי מסביבו יכול גם להביא אליפות לנתניה מה שבטוח להתמודד עליה.

נ.ב: אתמול היה תענוג לראות אותו ואני לא מדבר על הגולים שלו.

בשנה שעברה הביאו כשחקן מרכזי את יוסי שיבחון.
אינטליגנטי, נוח לבריות ולמאמן שלו אבל בלוף של שחקן וירדנו ליגה.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
Dror Golan (2525-0101-2014201420142014)
25-Jan-2014, 16:37
הודעה: #33
(25-Jan-2014 16:08)Gadi כתב:  מה זה קורות אחת ל..? אתה מצפה שכל התקפה הוא ייתן גול מ-30 מטר או ישאיר שחקן מול שוער. ההברקות שלו קורות מספיק פעמים במשחק וזה לא רק שערים או בישולים, לפעמים סתם להחליף כיוון בכדור למגן בצד שני יכול לגרום למצב בהתקפה שלא היה אמור לצאת ממנה משהו.
לפי הטיעונים שלך, אם היית אוהד ב"ש בטח גם היית מתנגד להבאה של מאור בוזגלו כי אף קבוצה גדולה לא רוצה לגעת בו.
לא יודע על סמך מה גם החלטת שערן לוי לא מפרגן לחבריו לקבוצה/לא לוקח אחריות ולא יודע מה עוד. אז הוא ערס, אולי תשתחרר מזה כבר?
נורא קל להגיד, בוא נבנה קבוצה שבנויה על שחקנים מקצוענים שנראים כמו שחקני כדורגל אבל בסופו של דבר זאת סיסמא ריקה שאין מאחוריה כלום, ערן לוי אחד השחקנים המהנים שדרכו אצלנו בקבוצה בשנים האחרונות על כל המגרעות שלו.

כן, קורות אחת ל... ולפעמים עד שהן קורות (אם בכלל) האנרגיות שלי כבר נגמרות. אז נכון שבשניים- שלשה משחקים האחרונים כמות ההברקות שלו עלו אבל בוא נזכור שיש משחקים שגם הברקה אחת לא ראינו ממנו.
ולגבי בוזגלו - ממש לא. אם היו אומרים לי בתחילת העונה בוזגלו או ערן לוי בכלל לא הייתי מהסס. כמובן שבוזגלו. אין בכלל מקום להשוואה בין השחקנים האלה. אתה כנראה מושפע מהאבא הבעייתי של הילד (שזה גם שיקול) ,אבל מיקצועית אין שום פרמטר דומה בין בוזגלו לערן לוי. אם אתה אומר לי היום מי היית רוצה שנה הבאה בקבוצה שלך, בוזגלו או ערן לוי אני הולך על בוזגלו בלי למצמץ בכלל (ובלי קשר לעונה הטובה שלו).
ואין לי בעייה שיהיה ערס מחוץ למגרש. במגרש שיהיה שחקן ויראה כמו שחקן ולא כמו פרימדונה. ולא ,אני לא אשתחרר מזה. ערסים מגעילים אותי ,בכדורגל ומחוץ לכדורגל.
הגיע הזמן שנשתחרר מתסמונת הקבוצה הסימפטית שמחפשת לשרוד כל שנה. אתם רוצים להיות גדולים תתנהגו ככה ותלמדו מהגדולים באמת שלא מתקרבים לשחקן מהסוג של ערן לוי.
לעלות ליגה, להגיד לו תודה ,לתת לו את הבונוס שבאמת מגיע לו ולהפרד כידידים. יש עוד הרבה דגים (שמנים...) בים תאמינו לי.
25-Jan-2014, 16:43
הודעה: #34
(25-Jan-2014 15:56)אופיר34 כתב:  כולנו מתרגשים מההברקות של השחקן (שקורות אחת ל...) אבל הגדרה של שחקן טוב לא נגמרת בעוד בישול או בעיטת עונשין מדהימה. יש עוד פרמטרים כמו מנהיגות, מודל לחיקוי, שמירה על חיים ספורטיבים, התנהגות על המגרש, פרגון לחברים בקבוצה, אחריות עוד... לערן לוי מלבד אותה רגל שמאל אין את כל הדברים האלה.
שאלתם את עצמכם פעם למה אף קבוצה גדולה לא התקרבה לשחקן הזה למרות מעלותיו המקצועיות יוצאות הדופן ? התשובה ברורה. קבוצות גדולות בודקות הרבה פרמטרים בשחקן לפני שהן מחתימות אותו, וערו לוי ,מה לעשות, לא עומד ברב הפרמטרים.
עכשיו השאלה מה אנחנו מצפים מעצמנו, להיות עוד קבוצה שחיה על הברקות של שחקן פרובלמטי או להתקדם ולהיות קבוצה איכותית ומאוזנת עם שחקנים מקצוענים שנראים כמו שחקני כדורגל ולא כמו פנסיונרים שבאים להעביר את הזמן.

ואת כל התכונות שציינת יש(לדעתך)לשליו מנשה,אבל מה,הוא בקושי עם שער ובישול...אפשר להמשיך ולטחון את נושא ערן לוי בלי סוף,גם אני לא נמנתי על חסידיו אבל אי אפשר להתווכח עם עובדות,בלעדיו המשחק משעמם וללא מצבים.אני אומר שאם נעלה צריך לתת לו צ׳אנס,לא חייב לבנות עליו את הקבוצה אלא לבנות קבוצה יותר ״קבוצתית״ עם קשר אחורי טוב וחלוצים טובים וגם אני מאמין שערן לוי יוכל להשתלב בה.הכל תלוי כמובן אם לא ישתחרר לו בורג באמצע...
25-Jan-2014, 16:49
הודעה: #35
(25-Jan-2014 16:43)אלון כתב:  

ואת כל התכונות שציינת יש(לדעתך)לשליו מנשה,אבל מה,הוא בקושי עם שער ובישול...אפשר להמשיך ולטחון את נושא ערן לוי בלי סוף,גם אני לא נמנתי על חסידיו אבל אי אפשר להתווכח עם עובדות,בלעדיו המשחק משעמם וללא מצבים.אני אומר שאם נעלה צריך לתת לו צ׳אנס,לא חייב לבנות עליו את הקבוצה אלא לבנות קבוצה יותר ״קבוצתית״ עם קשר אחורי טוב וחלוצים טובים וגם אני מאמין שערן לוי יוכל להשתלב בה.הכל תלוי כמובן אם לא ישתחרר לו בורג באמצע...
לא אמרתי אחרת. אין ספק שבלעדיו אנחנו מתקשים להגיע למצבים.
לי זה פשוט ברור שהוא כבר לא ישתנה לעולם. עשרות מאמנים ניסו את זה לפני מזרחי ולא הצליחו ואני מוכן לשים כסף שבליגת העל זה יראה אחרת לגמרי. שם לא נוביל את הליגה בפור כזה, שם יהיו תקופות קשות, הפסדים, עצבים, תככים. שם יצא ערן לוי האמיתי.
אני רק מקווה שאני לא יצטרך להגיד אמרתי לכם....
25-Jan-2014, 16:52
הודעה: #36
באף מקום לא אמרתי שערן לוי שחקן יותר טוב מבוזגלו, רק אמרתי שעל סמך אותם טיעונים אוהד ב"ש היה יכול להגיד שלהביא אותו זה רעיון רע.
אז יש משחקים שהוא פחות טוב, צודק...בוא נביא שחקן שכל משחק הוא טוב וכל נגיעה שלו בכדור זה זהב, אהה והוא גם זול, צעיר, מנהיג ואם אפשר אופציה לרכישה. אולי די? כמות השחקנים בארץ מוגבלת ולקבוצה בסדר גודל בינוני זה מורגש עוד יותר. יש לך ביד שחקן שהוא בהרבה מעל הממוצע פה, ואני מעדיף אחד כזה למרות העצבים שלו. חוץ מזה מה רע בעצבים, זה מראה על אכפתיות. עונה שעברה ירדנו כי לאף אחד לא הזיז.
25-Jan-2014, 17:58
הודעה: #37
אופיר34 - אני חושב שבמכבי נתניה ערן לוי ממציא את עצמו מחדש. בשום קבוצה, גם לא בהפועל חיפה, בה היה הנכס המקצועי הגדול ביותר של הקבוצה, ערן לוי לא הרגיש שהוא הפנים של המועדון (מה שבארה"ב מכנים פרנצ'ייז) ובמכבי נתניה הוא מרגיש שהוא כזה. אני לא זוכר העונה מצב שבו הוא התנצח עם שחקן אחר על מסירה לא טובה או חוסר פרגון בהתקפה. להפך, הוא דווקא מעודד את כולם.

מאז חן עזרא לא היה לנו שחקן שאנחנו יכולים להתפאר בו, כזה שבכל מגרש אנחנו שווים נצחון, כי הוא יכול להלום ביריבה במהלך אחד. ערן לוי הוא כזה - ועם כמה שלא רציתי אותו בתחילת העונה, אני מודה שעל סמך העונה הזו מגיע לו להמשיך ולהוביל את מכבי נתניה, כשחקן מרכזי, גם בליגת העל.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
25-Jan-2014, 17:59
הודעה: #38
(25-Jan-2014 15:56)אופיר34 כתב:  כולנו מתרגשים מההברקות של השחקן....
שאלתם את עצמכם פעם למה אף קבוצה גדולה לא התקרבה לשחקן הזה למרות מעלותיו המקצועיות יוצאות הדופן ? .... השאלה מה אנחנו מצפים מעצמנו

אבל אנחנו לא (כבר לא/עוד לא) קבוצה גדולה

מפגר אבל אופטימי
25-Jan-2014, 19:36
הודעה: #39
(25-Jan-2014 16:37)אופיר34 כתב:  
(25-Jan-2014 16:08)Gadi כתב:  מה זה קורות אחת ל..? אתה מצפה שכל התקפה הוא ייתן גול מ-30 מטר או ישאיר שחקן מול שוער. ההברקות שלו קורות מספיק פעמים במשחק וזה לא רק שערים או בישולים, לפעמים סתם להחליף כיוון בכדור למגן בצד שני יכול לגרום למצב בהתקפה שלא היה אמור לצאת ממנה משהו.

כן, קורות אחת ל... ולפעמים עד שהן קורות (אם בכלל) האנרגיות שלי כבר נגמרות. אז נכון שבשניים- שלשה משחקים האחרונים כמות ההברקות שלו עלו אבל בוא נזכור שיש משחקים שגם הברקה אחת לא ראינו ממנו.
ולגבי בוזגלו - ממש לא. אם היו אומרים לי בתחילת העונה בוזגלו או ערן לוי בכלל לא הייתי מהסס. כמובן שבוזגלו. אין בכלל מקום להשוואה בין השחקנים האלה. אתה כנראה מושפע מהאבא הבעייתי של הילד (שזה גם שיקול) ,אבל מיקצועית אין שום פרמטר דומה בין בוזגלו לערן לוי. אם אתה אומר לי היום מי היית רוצה שנה הבאה בקבוצה שלך, בוזגלו או ערן לוי אני הולך על בוזגלו בלי למצמץ בכלל (ובלי קשר לעונה הטובה שלו).
ואין לי בעייה שיהיה ערס מחוץ למגרש. במגרש שיהיה שחקן ויראה כמו שחקן ולא כמו פרימדונה. ולא ,אני לא אשתחרר מזה. ערסים מגעילים אותי ,בכדורגל ומחוץ לכדורגל.
הגיע הזמן שנשתחרר מתסמונת הקבוצה הסימפטית שמחפשת לשרוד כל שנה. אתם רוצים להיות גדולים תתנהגו ככה ותלמדו מהגדולים באמת שלא מתקרבים לשחקן מהסוג של ערן לוי.
לעלות ליגה, להגיד לו תודה ,לתת לו את הבונוס שבאמת מגיע לו ולהפרד כידידים. יש עוד הרבה דגים (שמנים...) בים תאמינו לי.

סתם לידיעה, מאור בוזגלו הוא גם "בעייתי" לא קטן ולא רק בגלל אבא שלו.
גם במקרה שלו בהסתכלות אחורה על הדרך הפתלתלה של הקריירה שלו, רק עם אלישע לוי הוא מצא שפה משותפת.
25-Jan-2014, 20:11
הודעה: #40
(25-Jan-2014 19:36)פיליפצוק כתב:  
(25-Jan-2014 16:37)אופיר34 כתב:  

סתם לידיעה, מאור בוזגלו הוא גם "בעייתי" לא קטן ולא רק בגלל אבא שלו.
גם במקרה שלו בהסתכלות אחורה על הדרך הפתלתלה של הקריירה שלו, רק עם אלישע לוי הוא מצא שפה משותפת.

וזה משהו שיותר מטריד אותי מסוגיית ערן לוי,שב״ש לא תיקח אליפות בטעות,לא מפסיקים לנצח כוס אומו....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים