שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שמחה לאיד. מה ואיך.
23-Jan-2014, 16:01
הודעה: #11
שמחה לאיד. מה ואיך.
(23-Jan-2014 15:54)אריאל כתב:  
(23-Jan-2014 14:13)טל.מ כתב:  אני מבטיח לכולכם. לו היו קוראים להפועל פ"ת הפועל אום אל תקווה לא היו מורידים לה אפילו לא שער ..
1. כי זו גזענות
2. כי זה בגלל שהם ערבים
3. כי יש להם את אחמד טיבי
4. כי הם למדו להשתמש במסלול עוקף התאחדות.
5. כי הם יודעים להתפרע.
6. כי יש אפליה מתקנת
7. כי כולם מפחדים.

לכן ... אני בטוח שהפועל פ"ת תאמץ חלק מהסעיפים (במיוחד 4) ולא יורידו שערה משערות ראשה, שעריה או נקודותיה. אפשר להרגע. אני יותר מוטרד מזה שחלון ההעברות מזדחל לו ולא חיזקנו את הקישור הרופף והקבוצה ממשיכה להיות תלויה בשחקן אחד.

הפניה של אום אל פאחם למסלול עוקף התאחדות חיסל אותם, ניצחון פירוס קלאסי

אולי . אבל אני בטוח שתמיד אפשר לקחת את זה לצעד הבא.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Jan-2014, 18:38
הודעה: #12
RE: שמחה לאיד. מה ואיך.
(23-Jan-2014 9:56)אייל ס כתב:  מהחברים בפורום,מהחברים ביציע,מהשותפים באהדה,אני לא אשמח בנפילת הפועל פ"ת,יש לי פינה חמה "לאנדרדוגים",יש לי סימפטיה לסבל האוהדים בשנים האחרונות,אגב...אני גם שמח בשמחת אוהדי הפועל ב"ש השנה(בניגוד לטוקבקים משוחררי הרסן באתרה של "אופירע" וקולות שנשמעים מפעם לפעם בין אוהדי הקבוצה),לעומת זאת אני נהנה מסבלם של אוהדי בית"ר(ולהערכתי טביב הוא כוסות רוח למת) ומסבל אוהדי הפועל ת"א (שבשנים האחרונות הפכו לגדולי האנרכיסטים)ומצפה לנפילת רמון(חיים!) ולא עצוב לי לראות את "דמעות התנין" של שחר(למרות הידידות האישית ביננו),אין לי דבר וחצי דבר נגד הפועל חיפה ועכו ואפילו סכנין(למרות הלאומניות בקרב חלק מאוהדיה)......3 הקבוצות הקטנות היחידות שלא אהיה עצוב בנפילתם(בסדר אקראי) הם אשדוד,בני יהודה ומכבי פ"ת(שכל אחת מהם הרוויחה ביושר את חוסר אהדתי).

חלילה זכיה של הפועל ב"ש באליפות.מבחינתי זה אסון ספורטיבי.פחות או יותר בשאר הדברים מסכים איתך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים