מכבי נתניה

גירסה מלאה: שמחה לאיד. מה ואיך.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
כשנחשף צבעו של הכרטיס שנשלף כלפי ערן, פרץ היציע של אוהדי הפועל פ"ת בתרועות צהלה. זה יכול להיחשב כריקוד על הדם. האם הם נהגו שלא כשורה? קשה לי לשפוט. הרחקות ושגיאות שוער כזו של הדקה ה-90 הן חלק מהכדורגל. עתה מדווח לנו אתר ONE שהפועל פ"ת במצוקה: אם היא לא ממציאה במהלך היום הזה - יום ה' ה-23.01.14 - ערבויות בסך מליון ש"ח יופחתו לה נקודות. צעד כזה יקל עלינו במאבק העלייה, בדיוק כפי שההרחקה הנ"ל עשתה להם שירות דומה. האם עלינו עתה לנקוט מידה שווה ולהביע צהלה נוכח שברונם? לי, אישית, אין שום צורך כזה מחד, אולם, מאידך, אם זה מה שיכריע בסופו של דבר את העפלתנו על חשבונם, לא תהיה לי שום בעייה עם כך. פסיקות הבולמות מועדון כדורגל מהשגת מטרתו עקב ניהול פיננסי כושל הן חלק מהכדורגל, בדיוק כמו הרחקת שחקן. הצד שלהם לא יוכל לטעון, אם אכן כך יתפתחו הדברים, שההעפלה נלקחה ממנו וניתנה לנו בגלל דברים שלא קשורים לכדורגל. זה חלק מהכדורגל, וגם זה.
אתה רציני?
בכל מגרש, בכל ליגה, בכל ארץ שמחים האוהדים בצורה די דומה משני דברים:
אחד כמובן משער והשני זה ששחקן היריבה מורחק
מה לא בסדר בשמחה של אוהדי פ"ת ששמחו?
אם אסולין היה מורחק, אוהדי נתניה היו מאוכזבים?

מה הקשר בין שמחת האדום להורדת הנקודות?
(23-Jan-2014 8:27)מיואש לחלוטין כתב: [ -> ]אתה רציני?
בכל מגרש, בכל ליגה, בכל ארץ שמחים האוהדים בצורה די דומה משני דברים:
אחד כמובן משער והשני זה ששחקן היריבה מורחק
מה לא בסדר בשמחה של אוהדי פ"ת ששמחו?
אם אסולין היה מורחק, אוהדי נתניה היו מאוכזבים?

מה הקשר בין שמחת האדום להורדת הנקודות?

הסוגיה שאני מעלה היא ההתחבטות לגבי התגובה הראוייה למראה נזק הקורה לקבוצה השנייה: האם ראוי לצהול בפומבי או שיש לכבוש את ההסיפוק בקרביים. מנגד, באשר למידת הנשכרות הנובעת מהנזק הרי שאין שום בעיות: ניצחנו כי הם היו בעשרה שחקנים או העפלנו כי הורדו להם נקודות, זה תקין לחלוטין. אין להם בכלל מה לבא בטענות. הכל זה כדורגל.
מהחברים בפורום,מהחברים ביציע,מהשותפים באהדה,אני לא אשמח בנפילת הפועל פ"ת,יש לי פינה חמה "לאנדרדוגים",יש לי סימפטיה לסבל האוהדים בשנים האחרונות,אגב...אני גם שמח בשמחת אוהדי הפועל ב"ש השנה(בניגוד לטוקבקים משוחררי הרסן באתרה של "אופירע" וקולות שנשמעים מפעם לפעם בין אוהדי הקבוצה),לעומת זאת אני נהנה מסבלם של אוהדי בית"ר(ולהערכתי טביב הוא כוסות רוח למת) ומסבל אוהדי הפועל ת"א (שבשנים האחרונות הפכו לגדולי האנרכיסטים)ומצפה לנפילת רמון(חיים!) ולא עצוב לי לראות את "דמעות התנין" של שחר(למרות הידידות האישית ביננו),אין לי דבר וחצי דבר נגד הפועל חיפה ועכו ואפילו סכנין(למרות הלאומניות בקרב חלק מאוהדיה)......3 הקבוצות הקטנות היחידות שלא אהיה עצוב בנפילתם(בסדר אקראי) הם אשדוד,בני יהודה ומכבי פ"ת(שכל אחת מהם הרוויחה ביושר את חוסר אהדתי).
כמה אנרגיה אתם משקיעים...
המשפט בנפול אויבך אל תשמח נכון גם לפה. לא היינו רוצים להיות במקומם (פ"ת) ונראה לי שלא היינו רחוקים מזה בקיץ.
אישית, ירושה מאבי היא סלידה איומה לבית"ר, וכל דבר רע שקורה למועדון הזה ממלא אותי סיפוק ואושר עצום. באחד המשרדים שעבדתי היה את התיק של פירוק בית"ר י-ם...התנדבתי...חבל שלא הסכימו, אני בטוח שהייתי מפרק לאטומים.
כל היתר נע בין אדישות יותר או אדישות פחות. מבחינתי כולן שומרות מסך עד שהאימפריה תחזור (וגם אם מתמהמהת...נחכה לה).
(23-Jan-2014 11:45)אסףג כתב: [ -> ]כמה אנרגיה אתם משקיעים...
המשפט בנפול אויבך אל תשמח נכון גם לפה. לא היינו רוצים להיות במקומם (פ"ת) ונראה לי שלא היינו רחוקים מזה בקיץ.
אישית, ירושה מאבי היא סלידה איומה לבית"ר, וכל דבר רע שקורה למועדון הזה ממלא אותי סיפוק ואושר עצום. באחד המשרדים שעבדתי היה את התיק של פירוק בית"ר י-ם...התנדבתי...חבל שלא הסכימו, אני בטוח שהייתי מפרק לאטומים.
כל היתר נע בין אדישות יותר או אדישות פחות. מבחינתי כולן שומרות מסך עד שהאימפריה תחזור (וגם אם מתמהמהת...נחכה לה).

קבוצה ש"משיגה" יתרונות" שלא על כר הדשא, אשמח שתיענש שלא על כר הדשא.

לדוגמא, אם יש גביר שמשיג יתרונות במסדרונות ההתאחדות (דוגמת שיתוף יעקובו בזמנו).

אחרת, אשמח על כל אדום בכר הדשא ולא אצטער על הפחתת נקודות מחוצה לו

לואיס מריןןןןןן

אני לא שמח הבלאגן שהולך בהפועל פתח תקווה כי בסך הכל אין בינינו לביניהם היסטוריה של יריבות אני עצוב בהצלחה של באר שבע כי יש בינינו לביניהם יריבות של שנים עוד מ99 אני מאחל לאוהדי באר שבע שיסבלו כל החיים שלהם הם אוהדים מסריחים עם האף למעלה אין לי ספק שזה חד פעמי שבאר שבע בצמרת שנה הבאה הם יחזרו למקום הטבעי שלהם מרכז טבלה ומטה , אני עצוב שסכנין מצליחה בכל זאת ערבים מסריחים וחבל לי על ביתר ובני יהודה מועדונים שמייצגים את הימין נמצאים בתחתית
אני מבטיח לכולכם. לו היו קוראים להפועל פ"ת הפועל אום אל תקווה לא היו מורידים לה אפילו לא שער ..
1. כי זו גזענות
2. כי זה בגלל שהם ערבים
3. כי יש להם את אחמד טיבי
4. כי הם למדו להשתמש במסלול עוקף התאחדות.
5. כי הם יודעים להתפרע.
6. כי יש אפליה מתקנת
7. כי כולם מפחדים.

לכן ... אני בטוח שהפועל פ"ת תאמץ חלק מהסעיפים (במיוחד 4) ולא יורידו שערה משערות ראשה, שעריה או נקודותיה. אפשר להרגע. אני יותר מוטרד מזה שחלון ההעברות מזדחל לו ולא חיזקנו את הקישור הרופף והקבוצה ממשיכה להיות תלויה בשחקן אחד.
(23-Jan-2014 14:13)טל.מ כתב: [ -> ]אני מבטיח לכולכם. לו היו קוראים להפועל פ"ת הפועל אום אל תקווה לא היו מורידים לה אפילו לא שער ..
1. כי זו גזענות
2. כי זה בגלל שהם ערבים
5. כי הם יודעים להתפרע.
6. כי יש אפליה מתקנת
7. כי כולם מפחדים.

לכן ... אני בטוח שהפועל פ"ת תאמץ חלק מהסעיפים (במיוחד 4) ולא יורידו שערה משערות ראשה, שעריה או נקודותיה. אפשר להרגע. אני יותר מוטרד מזה שחלון ההעברות מזדחל לו ולא חיזקנו את הקישור הרופף והקבוצה ממשיכה להיות תלויה בשחקן אחד.

אתה צודק אבל תזכור שבכל זאת כן הורידו להם נקודות ולא נתנו להם להעביר אף שחקן רכש וככה נקמו בהם שהם פנו לבית משפט אזרחי.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(23-Jan-2014 14:13)טל.מ כתב: [ -> ]אני מבטיח לכולכם. לו היו קוראים להפועל פ"ת הפועל אום אל תקווה לא היו מורידים לה אפילו לא שער ..
1. כי זו גזענות
2. כי זה בגלל שהם ערבים
5. כי הם יודעים להתפרע.
6. כי יש אפליה מתקנת
7. כי כולם מפחדים.

הפניה של אום אל פאחם למסלול עוקף התאחדות חיסל אותם, ניצחון פירוס קלאסי
עמודים: 1 2
Reference URL's