שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ההנהלה עשתה לעצמה חיים קלים
22-Jan-2014, 13:44
הודעה: #11
RE: ההנהלה עשתה לעצמה חיים קלים
(22-Jan-2014 13:09)amir כתב:  אייל בא נבודד רגע את אלה ששרים אף אחד עוד לא מת משיר גרוע ככול שיהיה ועכשיו נשארנו עם קבוצה של בודדים שהיא לא יותר מ אחוז 1 בודד של הקהל באלה צריך לטפל כי כסא או אבן שנזרקים בהחלט יכולים ל הרוג.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אף אחד לא מת משיר
ולא מקללה
ולא מהסתה
ולא מדחיפה קלה
ולא מדחיפה
ולא ממכה
ולא ממכה בפנים
ולא מכדור באוויר
ולא מכדור ברגליים
ולא....
הייתי כבר בכל הסרטים
גם באזרחות וגם לא...
אנחנו פועלים,כמו שפועל "בנקאי סביר" בישראל(לצערי)
אנחנו היום משלמים את מחיר ההתממות והשתיקה מתחילת העונה
מהיום המחיר יהיה כבד מפעם לפעם,
אין שוני בין פרי הבאושים בנתניה,לפרי הבאושים בירושלים ובשער 5 בבלומפילד
אין שוני בין תגובת המערבי בטדי,שער 8 בבלומפילד...לכולנו,
לצערי,אנחנו בדרך הנכונה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Jan-2014, 13:47
הודעה: #12
(22-Jan-2014 13:32)טל.מ כתב:  
(22-Jan-2014 12:49)אייל ס כתב:  
(22-Jan-2014 10:59)אבירמבו המכבי כתב:  פיליפצ'וק - ישנם בודדים שמתפרעים מתוך אלפים שמגיעים מדי משחק. בחישוב מתמטי גס הם מבטאים פחות מ-1% מכלל הקהל. מי שיקרא את ההודעה שלך עוד יתפתה לחשוב שאנחנו חוליית מחבלים.

בין המציאות ובין התדמית שכרגע נוצרה לקהל של מכבי נתניה, בטח בקרב המגזר הערבי, קיים הבדל של שמיים וארץ - הבדל, שלצערי, יגבה מחיר כשנרצה לתמוך בקבוצה שלנו במשחק באום אל-פחם. הלוואי שאני טועה.

כשאתה כותב בודדים לכמה אתה מתכוון(ומתוך כמה)
האם בודדים זורקים כסאות
האם בודדים שרים שירי נאצה
האם בודדים שרו במשחק נגד אום אל פחם (נשרוף לכם את הכפר...או שווה ערך)
מזמין אותך ובעיקר את אבידן לשבת איתי בצוותא במשחק החוץ הבא...אקח אותכם לשבת לצד אותם "בודדים" ואחרי אותה חוויה מתקנת אתם מוזמנים לחזור לפורום ולכתוב חוויות..
השבוע הם הזמינו יועץ מעפולה וישבו לצידו של "עוזי גופיה".

אמרתי ואני אומר שוב - ההנהלה יודעת מי הם ? שינקטו פעולות במסגרת החוק ויעיפו אותם לכל הרוחות. בנוסף חייבים לומר - או שיש כאן מצג שווא ע"י האוהדים שהיו שם - לא נזרק מטר אבנים אלא אבן או שתיים, לא נכנס מאבטח להכות אוהדים ביציע כי בא לו, האוהד שהורד למטה לא חטף מכות בחדר ההלבשה, לא היתה התפרעות אוהדים מצד אחי נצרת, לא היתה יריקה בפרצופו של ערן לוי, לא נזרקו דליים וחלקי כיסאות ע"י חבר הנהלת אחי נצרת לעבר הקהל - או שעו"ד שיצגו את מכבי נתניה בדיון לא עשו את מלאכתם נאמנה.

יש כאן אי שיוויון בולט בפסק הדין, ולא יעזור אריאל או אייל שתבואו ותאמרו (וזה מה שאתם אומרים) - אנחנו אשמים, ולא אכפת לי מה הצד השני קיבל. גישה מוסרית מידי שלא רוצה לומר מתרפסת.

אף אחד לא מתנער מזה שמגיע לנו עונש. אף אחד לא מתנער מזה שיש לנו נגע שאנחנו צריכים להסיר. אבל ויש אבל ! אם כל הדברים שראינו בטלוויזיה אכן קרו, והמשקיף הערבי שלא ראה וחברת האבטחה הערבית שפוצצה אנשים במכות מול המצלמות, וקצין המשטרה הערבי שהרחיק את חבר הנהלת נצרת ולא עצר אותו, והשוטרים שלא עצרו את מיידי האבנים, והאוהד שירק על ערן לוי מול המצלמות - אם כל אלה יוצאים נקיים וכל מה שיש לכם להגיד זה אנחנו אשמים ... תעשו בדק בית. הבעיה גם אצלכם.
ועוד משפט לגבי ההנהלה - אני לא יודע מה המניעים שלהם ובאלו דרכים הם פועלים. אני רואה שכלפי חוץ הם משדרים רפיסות. הן בבית הדין, הן בערעור שלא בוצע, הן בפניה לערכאות אזרחיות שלא בוצע והן באי הרחקת האוהדים שמזיקים, אותם אוהדים שלטענת ההנהלה מוכרים וידועים לה. למה מחכים ? להתפרעות הבאה בתור ??

ולסיום - לו מכבי נתניה היתה נקלעת למצבה של אום אל פאחם בתחילת העונה - האם היינו פונים לערכאה אזרחית ומעקרים את המוסד הרקוב הזה שנקרא בית הדין של ההתאחדות לכדורגל או שהיינו יורדים ליגה בהכנעה ? תרשו לי לנחש שהיינו היום בליגה א' .

מה המסר ? תפסיקו להיות נחמדים וטובים מידי. כלפי חוץ אנחנו צריכים לשאוף לטובת נתניה בלבד וכלפי פנים להסיר את נגע האלימות, ויש דרכים, תעברו אצל קורנפיין, הוא עשה בזה התמחות, רק שאצלנו בגלל מיעוט הקהל האלים יש לזה גם סיכוי להצליח.

אום אל פאחם יצאה צודקת ולא חכמה. לזכרוני, לא בית משפט אזרחי הוא שקבע שהשחקנים לא עברו בבקרה התקציבית...

20 משחקים, נקודה 1 בודדה -54 הפרש שערים... היה עדיף להם לשחק בליגה א ולעלות מלהתרסק טוטלית

מקרה אום אל פאחם הוא דוגמא מובהקת לניצחון פירוס.

מה אתה מצפה שבית משפט אזרחי יגיד? שלא היתה אלימות נתנייתית? שבגלל האלימות הנצרתית צריך לוותר לנתניה? הוא מקסימום יגיד שאין הלימה בין חומרות עבירת הצדדים לבין העונש ויחזיר אותך לבית הדין של ההתאחדות שיגיד החמרה לנתניה ולנצרת. הוצאת לעצמך עוד עין...
נתניה היתה יוצאת "צודקת" ומאבדת נקודות בפועל ויותר משחקים ללא קהל.

מפגר אבל אופטימי
22-Jan-2014, 13:54
הודעה: #13
(22-Jan-2014 13:47)אריאל כתב:  
(22-Jan-2014 13:32)טל.מ כתב:  
(22-Jan-2014 12:49)אייל ס כתב:  
(22-Jan-2014 10:59)אבירמבו המכבי כתב:  פיליפצ'וק - ישנם בודדים שמתפרעים מתוך אלפים שמגיעים מדי משחק. בחישוב מתמטי גס הם מבטאים פחות מ-1% מכלל הקהל. מי שיקרא את ההודעה שלך עוד יתפתה לחשוב שאנחנו חוליית מחבלים.

בין המציאות ובין התדמית שכרגע נוצרה לקהל של מכבי נתניה, בטח בקרב המגזר הערבי, קיים הבדל של שמיים וארץ - הבדל, שלצערי, יגבה מחיר כשנרצה לתמוך בקבוצה שלנו במשחק באום אל-פחם. הלוואי שאני טועה.

כשאתה כותב בודדים לכמה אתה מתכוון(ומתוך כמה)
האם בודדים זורקים כסאות
האם בודדים שרים שירי נאצה
האם בודדים שרו במשחק נגד אום אל פחם (נשרוף לכם את הכפר...או שווה ערך)
מזמין אותך ובעיקר את אבידן לשבת איתי בצוותא במשחק החוץ הבא...אקח אותכם לשבת לצד אותם "בודדים" ואחרי אותה חוויה מתקנת אתם מוזמנים לחזור לפורום ולכתוב חוויות..
השבוע הם הזמינו יועץ מעפולה וישבו לצידו של "עוזי גופיה".

אמרתי ואני אומר שוב - ההנהלה יודעת מי הם ? שינקטו פעולות במסגרת החוק ויעיפו אותם לכל הרוחות. בנוסף חייבים לומר - או שיש כאן מצג שווא ע"י האוהדים שהיו שם - לא נזרק מטר אבנים אלא אבן או שתיים, לא נכנס מאבטח להכות אוהדים ביציע כי בא לו, האוהד שהורד למטה לא חטף מכות בחדר ההלבשה, לא היתה התפרעות אוהדים מצד אחי נצרת, לא היתה יריקה בפרצופו של ערן לוי, לא נזרקו דליים וחלקי כיסאות ע"י חבר הנהלת אחי נצרת לעבר הקהל - או שעו"ד שיצגו את מכבי נתניה בדיון לא עשו את מלאכתם נאמנה.

יש כאן אי שיוויון בולט בפסק הדין, ולא יעזור אריאל או אייל שתבואו ותאמרו (וזה מה שאתם אומרים) - אנחנו אשמים, ולא אכפת לי מה הצד השני קיבל. גישה מוסרית מידי שלא רוצה לומר מתרפסת.

אף אחד לא מתנער מזה שמגיע לנו עונש. אף אחד לא מתנער מזה שיש לנו נגע שאנחנו צריכים להסיר. אבל ויש אבל ! אם כל הדברים שראינו בטלוויזיה אכן קרו, והמשקיף הערבי שלא ראה וחברת האבטחה הערבית שפוצצה אנשים במכות מול המצלמות, וקצין המשטרה הערבי שהרחיק את חבר הנהלת נצרת ולא עצר אותו, והשוטרים שלא עצרו את מיידי האבנים, והאוהד שירק על ערן לוי מול המצלמות - אם כל אלה יוצאים נקיים וכל מה שיש לכם להגיד זה אנחנו אשמים ... תעשו בדק בית. הבעיה גם אצלכם.
ועוד משפט לגבי ההנהלה - אני לא יודע מה המניעים שלהם ובאלו דרכים הם פועלים. אני רואה שכלפי חוץ הם משדרים רפיסות. הן בבית הדין, הן בערעור שלא בוצע, הן בפניה לערכאות אזרחיות שלא בוצע והן באי הרחקת האוהדים שמזיקים, אותם אוהדים שלטענת ההנהלה מוכרים וידועים לה. למה מחכים ? להתפרעות הבאה בתור ??

ולסיום - לו מכבי נתניה היתה נקלעת למצבה של אום אל פאחם בתחילת העונה - האם היינו פונים לערכאה אזרחית ומעקרים את המוסד הרקוב הזה שנקרא בית הדין של ההתאחדות לכדורגל או שהיינו יורדים ליגה בהכנעה ? תרשו לי לנחש שהיינו היום בליגה א' .

מה המסר ? תפסיקו להיות נחמדים וטובים מידי. כלפי חוץ אנחנו צריכים לשאוף לטובת נתניה בלבד וכלפי פנים להסיר את נגע האלימות, ויש דרכים, תעברו אצל קורנפיין, הוא עשה בזה התמחות, רק שאצלנו בגלל מיעוט הקהל האלים יש לזה גם סיכוי להצליח.

אום אל פאחם יצאה צודקת ולא חכמה. לזכרוני, לא בית משפט אזרחי הוא שקבע שהשחקנים לא עברו בבקרה התקציבית...

20 משחקים, נקודה 1 בודדה -54 הפרש שערים... היה עדיף להם לשחק בליגה א ולעלות מלהתרסק טוטלית

מקרה אום אל פאחם הוא דוגמא מובהקת לניצחון פירוס.

מה אתה מצפה שבית משפט אזרחי יגיד? שלא היתה אלימות נתנייתית? שבגלל האלימות הנצרתית צריך לוותר לנתניה? הוא מקסימום יגיד שאין הלימה בין חומרות עבירת הצדדים לבין העונש ויחזיר אותך לבית הדין של ההתאחדות שיגיד החמרה לנתניה ולנצרת. הוצאת לעצמך עוד עין...
נתניה היתה יוצאת "צודקת" ומאבדת נקודות בפועל ויותר משחקים ללא קהל.
במקרה שכזה - לאחר ההקלה בעונשה של נצרת איזו ברירה היתה לבית הדין של ההתאחדות ?
בנוסף - מדוע ההנהלה יושבת ושותקת ? כבר אמרתי בפוסט אחר - ההנהלה לא חייבת להסכים עם האוהדים. זכותה המלאה לקבל החלטה אחרת. אבל הייתי מצפה לפעולות אחרות על מנת להגן על הרוב השפוי שהיה שם שחטף ושלא יבוא יותר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Jan-2014, 14:11
הודעה: #14
מכבי נתניה הגיעה לבית הדין עם היסטוריה "עשירה" ועם עונש על תנאי והועמדה לדין על:
התפרעות אוהדים - היתה התפרעות הרי המאבטחים לא רבו עם עצמם.
ונדליזם בשירותים - גם על זה אין מחלוקת, יש תמונות.
קריאות גזעניות- יש עדויות של אוהדים שהודו שהיו קריאות כאלה (לא משנה כרגע מי התחיל)
אז אני לא מבין, מה ציפו שנצא בלי עונש????????
מה זה משנה מה קיבלו נצרת, אנחנו הועמדנו על עבירות עובדתיות שלנו שבגינן מגיע עונש.
22-Jan-2014, 14:35
הודעה: #15
(22-Jan-2014 14:11)פיליפצוק כתב:  מכבי נתניה הגיעה לבית הדין עם היסטוריה "עשירה" ועם עונש על תנאי והועמדה לדין על:
קריאות גזעניות- יש עדויות של אוהדים שהודו שהיו קריאות כאלה (לא משנה כרגע מי התחיל)
מה זה משנה מה קיבלו נצרת, אנחנו הועמדנו על עבירות עובדתיות שלנו שבגינן מגיע עונש.

ברור שציפו שנצא עם עונש. אין על זה מחלוקת.
אבל -
אחי נצרת לא הועמדה לדין על זה ש -
האוהדים שלה זרקו אבנים
אוהדים שלה ירקו על ערן לוי
אוהדים שלה הניפו דגלים של פלסטין והתנועה האסלאמית
חבר הנהלה שלה זרק חפצים ליציע.

חברת האבטחה לא הועמדה לדין על זה שאנשיה חבטו באוהד על הדשא לאחר שהיה אזוק, ולאחר שהיכו אוהד בחדר ההלבשה.

משטרת ישראל יצאה נקיה אחרי ששוטר שלה לא עצר מידיי אבנים ולא את חבר הנהלת נצרת שזרק כיסאות ודליים ליציע.

המשקיף לא ראה כלום אלא רק את נתניה. זה שקוראים לו דאוד סוהיל זה מיקרי.

האם איזשהו אוהד נתניה נתפס שובר את תאי השרותים או שמסיקים שאלה אוהדי נתניה ?
אם אני מיתמם אז מה המשקיף ?

אז חטפנו ואחי נצרת לא חטפה על כל הארועים שרשמתי כאן כי הם לא היו בדוח השופט לא בדוח חברת האבטחה שלא בדוח המשטרה...
וזה עדיין נראה לך בסדר ?

שנינו נלך לרצוח נרצח ביחד שנינו נתפס עי מצלמות אבטחה שנינו נלכד עי המשטרה, אבל השוטר הוא שכן שלי אז בדוח שלו תופיע רק אתה ... מה הבעיה שלך שאני משוחרר ? רצחת לא ? תשלם.

22-Jan-2014, 14:57
הודעה: #16
(22-Jan-2014 14:35)טל.מ כתב:  
(22-Jan-2014 14:11)פיליפצוק כתב:  מכבי נתניה הגיעה לבית הדין עם היסטוריה "עשירה" ועם עונש על תנאי והועמדה לדין על:

אבל -
האוהדים שלה זרקו אבנים

חברת האבטחה לא הועמדה לדין על זה שאנשיה חבטו באוהד על הדשא לאחר שהיה אזוק, ולאחר שהיכו אוהד בחדר ההלבשה.

משטרת ישראל יצאה נקיה אחרי ששוטר שלה לא עצר מידיי אבנים ולא את חבר הנהלת נצרת שזרק כיסאות ודליים ליציע.

אז חטפנו ואחי נצרת לא חטפה על כל הארועים שרשמתי כאן כי הם לא היו בדוח השופט לא בדוח חברת האבטחה שלא בדוח המשטרה...
וזה עדיין נראה לך בסדר ?

שנינו נלך לרצוח נרצח ביחד שנינו נתפס עי מצלמות אבטחה שנינו נלכד עי המשטרה, אבל השוטר הוא שכן שלי אז בדוח שלו תופיע רק אתה ... מה הבעיה שלך שאני משוחרר ? רצחת לא ? תשלם.

קראת את פסק הדין של ההקלה בעונש של נצרת?

ההקלה היתה ברוב דיעות ולא פה אחד.

בדעת המיעוט היה דיין שאמר שהעונש של נצרת היה צריך להיות קל משל נתניה, אבל לא על ידי הקלה בעונש נצרת אלה בהחמרת עונש לנתניה.
העובדה שלא הוגש עירעור על העונש לנתניה ואי היכולת להחמיר איתה אינה מצדיקה הקלה לנצרת.

בדעת הרוב העונש של נתניה היה צריך להיות חמור מזה של נצרת ורק בגלל שאי אפשר להחמיר עם נתניה כי לא הוגש עירעור, הצדק הוא להקל על נצרת...

עכשיו, צא למלחמה...

מפגר אבל אופטימי
22-Jan-2014, 15:02
הודעה: #17
(22-Jan-2014 14:35)טל.מ כתב:  

אבל -
האוהדים שלה זרקו אבנים

וזה עדיין נראה לך בסדר ?

אני האומנם לא עורך דין אבל קצת בקיא בתחום.
ההנהלה לא יכלה להגיש עירעור על העונש של נצרת, היא כן היתה יכול להגיש על העונש של הקבוצה.
מאחר והעונש שהתקבל לקבוצה הוא יחסית סביר לאחר שיקלול כל הדברים, אז מה היה הטעם בהגשת עירעור כאשר סיכויי ההחמרה עולים על סיכויי ההקלה.
22-Jan-2014, 15:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2014 על ידי 15:04 טל.מ.)
הודעה: #18
ההנהלה עשתה לעצמה חיים קלים
מיועד לאריאל - קראתי ואני לא זוכר את כל הפרטים אבל אתה לא מתייחס למה שרשמתי . נצרת לא הועמדה לדין על כל מה שקרה במגרש. עם זה אתה מסכים ? שנינו נרצח אתה תעמוד לדין על רצח ואני על זה שרכב המילוט הפריע לתנועה ... נראה לך שיוויוני ומידתי ?

22-Jan-2014, 17:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2014 על ידי 17:02 אריאל.)
הודעה: #19
(22-Jan-2014 15:03)טל.מ כתב:  מיועד לאריאל - קראתי ואני לא זוכר את כל הפרטים אבל אתה לא מתייחס למה שרשמתי . נצרת לא הועמדה לדין על כל מה שקרה במגרש. עם זה אתה מסכים ? שנינו נרצח אתה תעמוד לדין על רצח ואני על זה שרכב המילוט הפריע לתנועה ... נראה לך שיוויוני ומידתי ?

לא! (זה לא שיוויוני ומידתי)
אז מה?

לצאת צודק או חכם?

להקל עלינו, אין סיכוי שבעולם
להחמיר איתנו 50-50

פורעים ומחבלים ערבים יש פי 1000 אצל הערבים מאצלנו.

לא צריך לטפל ב"תג מחיר"?
נתן זדה לא קיים? גולדשטיין צדיק?

משחררים מחבלים ערבים עם דם על הידיים, צריך לשחרר את עמי פופר? את יעקב טייטל?

מכבי נתניה צריכה לעשות את מה שנכון וטוב למכבי נתניה.
זה לא כולל הגשת עירעור לבית הדין.
זה כן כולל פעילות אקטיבית נגד מוציאי דיבתנו רעה

מפגר אבל אופטימי
22-Jan-2014, 17:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2014 על ידי 17:07 amir.)
הודעה: #20
אקטיבי כלומר פעולת תג מחיר?.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום: