מכבי נתניה

גירסה מלאה: ההנהלה עשתה לעצמה חיים קלים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
" אם נערער עלולים להעניש אותנו בחומרה רבה יותר "...
האמת היא שממש התאכזבתי קשות מהאנמיות של ההנהלה - תגובה רפה עד כדי רחמים .
נמאס לי לחזור שוב על טענות כמו סיוע למתן פרס לפורעים ועוד. כבר כתבתי על כך די הרבה וגם אחרים, כולל גם פנייה לגיל לב, ללא מענה לצערי.
ואולם : חוסר התגובה כאן ( ויש מספיק אפשרויות , החל ממסיבת עיתונאים עד פנייה ליועץ המשפטי לממשלה וממש לא ! לערער על העונש ) מהווה טעות יסודית באי יצירת הרתעה לקראת המקרה הבא ויותר מכך :
פגיעה בכבוד ובמעמד מועדון כדורגל מכבי נתניה .
אם יורקים על קפטן ! הקבוצה , זורקים חפצים מתוך המגרש על אוהדים וכמובן המכות מהאבטחה מטר האבנים !!: אאאאאאאסססססססס ווווווווווווווווררררררר לעבור על כך לסדר היום ואגב :
אין לכך שום קשר אם חלק קטן מאוהדי נתניה הקניט או לא את אוהדי נצרת הצדיקים ונעזוב את ההתלהמות האנטי ציונית , דגלי אש"ף ,תנועה איסלמית וכו'.
ריבון העולמים מה אנחנו מכבי תל עדשים או לא יודע מה ? איזה בית דין בהתאחדות היה מעיז לעמיד לדין את אדון שחר או הפועל ת"א למשל ?
הלו : זה לא גשם אלא מטר של ... " אל תהיה צודק תהיה חכם" ?
כאן לא היה צדק ולא חוכמה לדעתי .
הדבר שהכי מפריע לי בכל הסיפור הוא שהנהלת הקבוצה לא עשתה דבר כדי לטהר את שמו הטוב של הקהל. הרי מה חושבים עלינו באום אל-פחם או בסח'נין? שאנחנו קהל סופר-גזעני, שאפילו הנהלת הקבוצה שלנו לא מאמינה בנו. כבר ברור לי איזה יחס אנחנו הולכים לקבל כשנגיע לאחד המגרשים האלה (אם בליגה או בגביע המדינה), ברור לי מה עשוי להתפתח מזה וברור לי את מי יאשימו בסוף כשזה יקרה.
(22-Jan-2014 9:18)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]הדבר שהכי מפריע לי בכל הסיפור הוא שהנהלת הקבוצה לא עשתה דבר כדי לטהר את שמו הטוב של הקהל. הרי מה חושבים עלינו באום אל-פחם או בסח'נין? שאנחנו קהל סופר-גזעני, שאפילו הנהלת הקבוצה שלנו לא מאמינה בנו. כבר ברור לי איזה יחס אנחנו הולכים לקבל כשנגיע לאחד המגרשים האלה (אם בליגה או בגביע המדינה), ברור לי מה עשוי להתפתח מזה וברור לי את מי יאשימו בסוף כשזה יקרה.

"לטהר את שמו הטוב של הקהל"
איך אמירה הזו מסתדרת עם למעלה מ- 100 אלף ש"ח רק קנסות מתחילת השנה?
ביקורים תכופים מתחילת העונה על ימין ועל שמאל בבית הדין?
טיהור שמו של הקהל יבוא קודם כל מהפסקת פעילות הפורעים ביציעים בין עם ע"י אי הכנסתם למגרש ע"י ההנהלה ובין עם פעילות אקטיבית של הקהל שמתנגד להתפרעויות האלה ובא בסה"כ לראות כדורגל.
(22-Jan-2014 9:18)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]הדבר שהכי מפריע לי בכל הסיפור הוא שהנהלת הקבוצה לא עשתה דבר כדי לטהר את שמו הטוב של הקהל. הרי מה חושבים עלינו באום אל-פחם או בסח'נין? שאנחנו קהל סופר-גזעני, שאפילו הנהלת הקבוצה שלנו לא מאמינה בנו. כבר ברור לי איזה יחס אנחנו הולכים לקבל כשנגיע לאחד המגרשים האלה (אם בליגה או בגביע המדינה), ברור לי מה עשוי להתפתח מזה וברור לי את מי יאשימו בסוף כשזה יקרה.

"שם טוב" נבנה בשנים ונהרס בשניות.

בעיני אחרים כבר אין לנו יותר שם טוב ולא משנה למה ובגלל מי.

מזכיר לי ספר משנות ה70 QB7.

עיתונאי כותב על רופא שעבד בשרות הנאצים במחנות וביצע 15 אלף ניתוחי ניסויים, ללא חומר הרדמה. הוא ניתבע על הוצאת דיבה והרופא זוכה כי אפשר להוכיח רק 1000 מה15000...

העיתונאי מקבל קנס הוצאת דיבה ופגיעה בשמו הטוב של הרופא, אגורה אחת, כערך שמו של הנפגע... והרופא מקבל הוצאות משפט 20,000 פאונד
פיליפצ'וק - ישנם בודדים שמתפרעים מתוך אלפים שמגיעים מדי משחק. בחישוב מתמטי גס הם מבטאים פחות מ-1% מכלל הקהל. מי שיקרא את ההודעה שלך עוד יתפתה לחשוב שאנחנו חוליית מחבלים.

בין המציאות ובין התדמית שכרגע נוצרה לקהל של מכבי נתניה, בטח בקרב המגזר הערבי, קיים הבדל של שמיים וארץ - הבדל, שלצערי, יגבה מחיר כשנרצה לתמוך בקבוצה שלנו במשחק באום אל-פחם. הלוואי שאני טועה.
(22-Jan-2014 10:59)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]פיליפצ'וק - ישנם בודדים שמתפרעים מתוך אלפים שמגיעים מדי משחק. בחישוב מתמטי גס הם מבטאים פחות מ-1% מכלל הקהל. מי שיקרא את ההודעה שלך עוד יתפתה לחשוב שאנחנו חוליית מחבלים.

בין המציאות ובין התדמית שכרגע נוצרה לקהל של מכבי נתניה, בטח בקרב המגזר הערבי, קיים הבדל של שמיים וארץ - הבדל, שלצערי, יגבה מחיר כשנרצה לתמוך בקבוצה שלנו במשחק באום אל-פחם. הלוואי שאני טועה.

גם חצי אחוז מספיק כדי לקלקל תדמית של קהל שלם.
אם ישנם אוהדים שרוצים ללכת למשחקי חוץ באום אל פאחם ונצרת בשביל להביע את העמדות הפוליטיות שלהם, אז שישבו בבית הקבוצה לא צריכה אותם.
מכבי נתניה היא קבוצת כדורגל, לא מפלגה.
(22-Jan-2014 10:59)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]פיליפצ'וק - ישנם בודדים שמתפרעים מתוך אלפים שמגיעים מדי משחק. בחישוב מתמטי גס הם מבטאים פחות מ-1% מכלל הקהל. מי שיקרא את ההודעה שלך עוד יתפתה לחשוב שאנחנו חוליית מחבלים.

החלק המעניין בתגובה שלך הוא "...בין התדמית שכרגע נוצרה"

את "התדמית" הזאת צריך לשנות והשאלה היא איך?
ע"י טענה זה לא אנחנו זה הם התחילו?
ע"י התכחשות לבעיה?
או ע"י דרישה מההנהלה לטפל באותו מיעוט שלטענתך הוא פחות מאחוז? (לי אין אומדן).
בזה ההנהלה צריכה לטפל ולא בהבאת "עו"ד כרישים" להלחם במלחמות אבודות מראש

כשאתה כותב בודדים לכמה אתה מתכוון(ומתוך כמה)
האם בודדים זורקים כסאות
האם בודדים שרים שירי נאצה
האם בודדים שרו במשחק נגד אום אל פחם (נשרוף לכם את הכפר...או שווה ערך)
מזמין אותך ובעיקר את אבידן לשבת איתי בצוותא במשחק החוץ הבא...אקח אותכם לשבת לצד אותם "בודדים" ואחרי אותה חוויה מתקנת אתם מוזמנים לחזור לפורום ולכתוב חוויות..
השבוע הם הזמינו יועץ מעפולה וישבו לצידו של "עוזי גופיה".
אייל בא נבודד רגע את אלה ששרים אף אחד עוד לא מת משיר גרוע ככול שיהיה ועכשיו נשארנו עם קבוצה של בודדים שהיא לא יותר מ אחוז 1 בודד של הקהל באלה צריך לטפל כי כסא או אבן שנזרקים בהחלט יכולים ל הרוג.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(22-Jan-2014 12:49)אייל ס כתב: [ -> ]

כשאתה כותב בודדים לכמה אתה מתכוון(ומתוך כמה)
האם בודדים זורקים כסאות
האם בודדים שרים שירי נאצה
האם בודדים שרו במשחק נגד אום אל פחם (נשרוף לכם את הכפר...או שווה ערך)
מזמין אותך ובעיקר את אבידן לשבת איתי בצוותא במשחק החוץ הבא...אקח אותכם לשבת לצד אותם "בודדים" ואחרי אותה חוויה מתקנת אתם מוזמנים לחזור לפורום ולכתוב חוויות..
השבוע הם הזמינו יועץ מעפולה וישבו לצידו של "עוזי גופיה".

אמרתי ואני אומר שוב - ההנהלה יודעת מי הם ? שינקטו פעולות במסגרת החוק ויעיפו אותם לכל הרוחות. בנוסף חייבים לומר - או שיש כאן מצג שווא ע"י האוהדים שהיו שם - לא נזרק מטר אבנים אלא אבן או שתיים, לא נכנס מאבטח להכות אוהדים ביציע כי בא לו, האוהד שהורד למטה לא חטף מכות בחדר ההלבשה, לא היתה התפרעות אוהדים מצד אחי נצרת, לא היתה יריקה בפרצופו של ערן לוי, לא נזרקו דליים וחלקי כיסאות ע"י חבר הנהלת אחי נצרת לעבר הקהל - או שעו"ד שיצגו את מכבי נתניה בדיון לא עשו את מלאכתם נאמנה.

יש כאן אי שיוויון בולט בפסק הדין, ולא יעזור אריאל או אייל שתבואו ותאמרו (וזה מה שאתם אומרים) - אנחנו אשמים, ולא אכפת לי מה הצד השני קיבל. גישה מוסרית מידי שלא רוצה לומר מתרפסת.

אף אחד לא מתנער מזה שמגיע לנו עונש. אף אחד לא מתנער מזה שיש לנו נגע שאנחנו צריכים להסיר. אבל ויש אבל ! אם כל הדברים שראינו בטלוויזיה אכן קרו, והמשקיף הערבי שלא ראה וחברת האבטחה הערבית שפוצצה אנשים במכות מול המצלמות, וקצין המשטרה הערבי שהרחיק את חבר הנהלת נצרת ולא עצר אותו, והשוטרים שלא עצרו את מיידי האבנים, והאוהד שירק על ערן לוי מול המצלמות - אם כל אלה יוצאים נקיים וכל מה שיש לכם להגיד זה אנחנו אשמים ... תעשו בדק בית. הבעיה גם אצלכם.
ועוד משפט לגבי ההנהלה - אני לא יודע מה המניעים שלהם ובאלו דרכים הם פועלים. אני רואה שכלפי חוץ הם משדרים רפיסות. הן בבית הדין, הן בערעור שלא בוצע, הן בפניה לערכאות אזרחיות שלא בוצע והן באי הרחקת האוהדים שמזיקים, אותם אוהדים שלטענת ההנהלה מוכרים וידועים לה. למה מחכים ? להתפרעות הבאה בתור ??

ולסיום - לו מכבי נתניה היתה נקלעת למצבה של אום אל פאחם בתחילת העונה - האם היינו פונים לערכאה אזרחית ומעקרים את המוסד הרקוב הזה שנקרא בית הדין של ההתאחדות לכדורגל או שהיינו יורדים ליגה בהכנעה ? תרשו לי לנחש שהיינו היום בליגה א' .

מה המסר ? תפסיקו להיות נחמדים וטובים מידי. כלפי חוץ אנחנו צריכים לשאוף לטובת נתניה בלבד וכלפי פנים להסיר את נגע האלימות, ויש דרכים, תעברו אצל קורנפיין, הוא עשה בזה התמחות, רק שאצלנו בגלל מיעוט הקהל האלים יש לזה גם סיכוי להצליח.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's