שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אחי נצרת שוב בכותרות!
21-Jan-2014, 17:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jan-2014 על ידי 17:14 אריאל.)
הודעה: #21
RE: אחי נצרת שוב בכותרות!
אני יודע שזה לא לגמרי דומה ואולי יבינו אותי לא נכון, אבל אמא וילד בעזה שבורחים מהפצצה של צה"ל זה מראה מעורר רחמים ומקומם.
לך תסביר שזאת אלימות נגד לאלימות שהופעלה נגדך, הוא התחיל, אתה המשכת וכו'.

אין לי ספק שאבא וילד שחוטפים אבנים מתים מפחד. אני פחדתי בשכונה נגד בני יהודה, אני פחדתי בבלאטה, בג'בליה, בחברון, בג'נין, בדיר אל בלאח, בבני נעים ועוד...

אני מצפה שהקבוצה המארחת, חברת האבטחה ומשטרת ישראל יגנו עלי. אם זה לא קורה זה מחדל.

אבל אני מצפה שהאוהדים שלנו לא יבואו עם דגלי ישראל למשחקים נגד קבוצות ערביות כמו שלא מביאים דגלים נגד בית"ר.
אני מצפה שלא ישירו מוחמד מת ונשרף לכם הכפר כמו שאני לא רוצה שישירו לשחקן ישראלי בפולין שיריח גז
אני מצפה שאף אוהד לא יוריד את המכנסיים ויחשוף את עכוזו (אני זוכר פעם ברפיח זרקו עלינו אבנים ממאתיים מטר, מה שאומר שאין סיכוי שזה יגיע... ולנו לא היה כח לרדוף אחרי הרוח, אז עמדנו כל הסיור בשורה הפשלנו מכנסיים והטלנו את מיימנו לכיוונם. זה הטריף אותם אבל זה היה דבילי ומתאים לסיור של סדירים עם סמל "נחנח")

מי שאומר "מכבי נתניה עוד צריכה להתארח באום אל-פחם... (זה נשמע "אוי ואבוי, אצל "ערבים"?) זה קצת גזענות... מה שונה להתארח באום אל פאחם או בראשל"צ? למה לאוהדי אום אל פאחם צריך להיות אכפת מאיתנו יותר מאחרים? כל שבוע יש התפרעויות באום אל פאחם או שאנחנו מצטיירים כקהל גזען ואז יש בעיה?

אם הגענו לזה שקבוצות מהמגזר חוששות מאירוח אוהדי בית"ר ואוהדי נתניה, זה אומר דרשני

(21-Jan-2014 16:55)Shaul כתב:  
(21-Jan-2014 16:43)אריאל כתב:  
(21-Jan-2014 11:43)Shaul כתב:  חבל על כל התגובות,ההנהלה פרווה וזה התוצאות.
במקום לבוא לדיון עם עורך דין שמבין עניין ,חסכו ובסוף זה עולה 100000 שח.

גם דני דנקנר בא לדיון עם 3 עורכי דין שמבינים ענין, סיים עם שנה בפנים ומיליון שקל קנס

בן דוד שלו איבד הכל, עם עורכי הדין הכי יקרים...

באמת לא ידענו, טוב שהתקנתה אותנו.

התכוונת "עדכנת אותנו"?

מה היה הפוסט שלך אם נתניה היתה מגישה עירעור ומגיעה לדיון עם עו"ד ציון אמיר, עו"ד ששי גז ועו"ד יורם שפטל ויוצאת עם הפחתה בפועל של נקודה, הפעלת מלוא התנאי שעומד נגדנו (2 משחקים) ועוד 4 משחקים על תנאי?

אתה יודע איזה דיונים ועם מי קיימה ההנהלה משחקי סימולציה וניהול סיכונים לפני שהחליטה שלא לערער?

כותב לך המנכ"ל: "התלבטנו רבות האם להגיש ערעור וההערכה הזהירה שלנו הייתה שבמידה ונגיש ערעור לבית הדין העליון ישנה סבירות לא נמוכה שבית הדין יחמיר בעונש ולאו דווקא יקל"

הוא מצטט לך את הדיין: ""אכן רמת האלימות שמכבי נתניה אחראית לה היא גבוהה יותר מזו של אחי נצרת באופן ניכר. ולטעמנו היה מקום להחמיר יותר עם מכבי נתניה בהשוואה לענישתה של אחי נצרת. אך "כיוון התנועה" הנכון לשם השגת אחידות מהותית בענישה אינו הקלה של העונש שנגזר על אחי נצרת אלא החמרת עונשה של מכבי נתניה. משלא הוגש ערעור על ידי ההתאחדות בעניינה של מכבי נתניה, הגשמת גישה זו אינה מתאפשרת"."

אז בוא נוציא את הראש מהאדמה ונראה את המציאות, מלבד כמה אוהדי נתניה, כולם חושבים שנתניה יותר אשמה, שהעונש קל מידי ושיש לנו קהל אלים. וזה לא משנה מה נכון, עם הרגשה שלהם אי אפשר להתווכח

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Jan-2014, 17:15
הודעה: #22
מה אומר דרשני? כל אוהד של כל קבוצה בארץ יודע שהוא יכול להגיע ליציע בנתניה והוא וילדיו יחזרו שלמים ובריאים האם כל אוהד נתניה יודע שהוא וילדיו מגיעים ליציע של קבוצה מהמגזר הוא יחזור הביתה בריא ושלם ?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Jan-2014, 17:21
הודעה: #23
(21-Jan-2014 17:15)amir כתב:  מה אומר דרשני? כל אוהד של כל קבוצה בארץ יודע שהוא יכול להגיע ליציע בנתניה והוא וילדיו יחזרו שלמים ובריאים האם כל אוהד נתניה יודע שהוא וילדיו מגיעים ליציע של קבוצה מהמגזר הוא יחזור הביתה בריא ושלם ?

אוהד פ"ת יודע שהוא יכול ללכת ללא חשש למשחק נגד "המגזר"
אוהד בית"ר יודע שהוא לא יכול ללכת ללא חשש למשחק נגד "המגזר"

עכשיו נשאלת השאלה באיזו קטגוריה אוהדי נתניה נמצאים. (וזה אומר דרשני)

כבר כמה שנים שאנחנו כל שנה הולכים למשחקים נגד קבוצות מ"המגזר". זה תמיד נגמר באלימות?

היו יותר מקרי אלימות מול סכנין מאשר מול בני יהודה?

מפגר אבל אופטימי
21-Jan-2014, 17:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jan-2014 על ידי 17:29 amir.)
הודעה: #24
קודם כל מה יש לך מאוהדי בני יהודה זה לא אותו קהל מהשכונה שהיה פעם ותראה כמה פעמים מוזמנים בני יהודה לועדת משמעת וכמה סכנין כל משחק בית בסכנין הוא מקור לבעיות וזה עובדה ולא צריך את ביתר בשביל זה.
לעניננו הקהל בארץ היום הוא פרצופה של המדינה וכמו שרמת האלימות בארץ עולה כל שנה כך גם בכדורגל ומכבי נתניה לא שונה בזה עד השנה עוד היינו אחד הקהלים ההוגנים אבל השנה הזאת בלאומית כנראה עושה לנו רק רע

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Jan-2014, 17:33
הודעה: #25
[quote='amir' pid='5887' dateline='1390310132']
מה אומר דרשני? כל אוהד של כל קבוצה בארץ יודע שהוא יכול להגיע ליציע בנתניה והוא וילדיו יחזרו שלמים ובריאים האם כל אוהד נתניה יודע שהוא וילדיו מגיעים ליציע של קבוצה מהמגזר הוא יחזור הביתה בריא ושלם ?

[/quote

בימים אלה, כבר לא בטוח ללכת לאף מגרש כדורגל בארץ וזה לא משנה אם זה חיפה, ת"א, ירושלים ג'לגוליה.
21-Jan-2014, 17:54
הודעה: #26
(21-Jan-2014 17:24)amir כתב:  קודם כל מה יש לך מאוהדי בני יהודה זה לא אותו קהל מהשכונה שהיה פעם ותראה כמה פעמים מוזמנים בני יהודה לועדת משמעת וכמה סכנין כל משחק בית בסכנין הוא מקור לבעיות וזה עובדה ולא צריך את ביתר בשביל זה.
לעניננו הקהל בארץ היום הוא פרצופה של המדינה וכמו שרמת האלימות בארץ עולה כל שנה כך גם בכדורגל ומכבי נתניה לא שונה בזה עד השנה עוד היינו אחד הקהלים ההוגנים אבל השנה הזאת בלאומית כנראה עושה לנו רק רע

הקהל של בני יהודה עבר תהליך הפוך משלנו.
אני משתמש בהם כדוגמא כי הם "יהודים" ועד היום רק מהם (למזלי) חטפתי אבנים במשחק כדורגל

מפגר אבל אופטימי
21-Jan-2014, 23:33
הודעה: #27
(21-Jan-2014 17:21)אריאל כתב:  
(21-Jan-2014 17:15)amir כתב:  מה אומר דרשני? כל אוהד של כל קבוצה בארץ יודע שהוא יכול להגיע ליציע בנתניה והוא וילדיו יחזרו שלמים ובריאים האם כל אוהד נתניה יודע שהוא וילדיו מגיעים ליציע של קבוצה מהמגזר הוא יחזור הביתה בריא ושלם ?

כבר כמה שנים שאנחנו כל שנה הולכים למשחקים נגד קבוצות מ"המגזר". זה תמיד נגמר באלימות?

וואלה עד עכשיו אני לא מבין אותך , מה אתה מתייג את אוהדי נתניה כבעייתיים , אחד הקהלים הטובים במדינה , יש כמה ילדים מתלהבים שמנסים לחקות את הקהל של ביתר וגורמים לנו נזק.
אפשר לזהות אותם ולהעיף אותם.
ואתה מכתים את הקהל כבעייתי, ושונא ערבים, אז צא מזה.
22-Jan-2014, 0:29
הודעה: #28
(21-Jan-2014 23:33)Shaul כתב:  
(21-Jan-2014 17:21)אריאל כתב:  

וואלה עד עכשיו אני לא מבין אותך , מה אתה מתייג את אוהדי נתניה כבעייתיים , אחד הקהלים הטובים במדינה , יש כמה ילדים מתלהבים שמנסים לחקות את הקהל של ביתר וגורמים לנו נזק.
אפשר לזהות אותם ולהעיף אותם.
ואתה מכתים את הקהל כבעייתי, ושונא ערבים, אז צא מזה.

רק עובדות.
כמה פעמים הגענו השנה לבית הדין?
איך זה יחסית לקבוצות אחרות?
איך זה מסתדר עם ״אחד הקהלים הטובים במדינה״?
כמה מהם ״זוהו והועפו״?

אנחנו עוברים תהליך רע והפוסט הזה הוא אולי נקודת ציון.
יש כאלה שעוצמים עיניים מהתהליך הרע הזה שעובר ורואים את נתניה כקורבן, מסרבים לראות שיש לנו אשמה כלשהי במה שקרה וחושבים שעו״ד בהוקוספוקוס יעלים את ״חקייני ביתר שגורמים לנו נזק״
ויש כאלה שאומרים ״עזוב את אשמת האחרים, בוא לא נתקן עולם, בוא נתקן קודם את הבעיות בתוכנו וקודם בוא נכיר בעובדה שיש לנו מיעוט רע שגורם נזק לכולנו״

נהוג להגיד שזה לא הוגן שבבית״ר 90% מוציאים שם רע לכל היתר, למזלנו אצלנו זה עוד לא 10% אבל שם רע, ברוך השם...

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
תומר חרוב (2222-0101-2014201420142014)
22-Jan-2014, 0:47
הודעה: #29
(21-Jan-2014 17:04)אריאל כתב:  מי שאומר "מכבי נתניה עוד צריכה להתארח באום אל-פחם... (זה נשמע "אוי ואבוי, אצל "ערבים"?) זה קצת גזענות... מה שונה להתארח באום אל פאחם או בראשל"צ? למה לאוהדי אום אל פאחם צריך להיות אכפת מאיתנו יותר מאחרים? כל שבוע יש התפרעויות באום אל פאחם או שאנחנו מצטיירים כקהל גזען ואז יש בעיה?

אם הגענו לזה שקבוצות מהמגזר חוששות מאירוח אוהדי בית"ר ואוהדי נתניה, זה אומר דרשני

נו באמת, אריאל אתה לא נשמע בחור טיפש אז אני לא חושב שאני צריך להסביר לך מה ההבדל בין להתארח באום אל פאחם ללהתארח בראשל"צ.
כמו שאבירם אמר 100 פעם, לא היית בעילוט וכנראה שאין לך מושג מה היה שם כי מהדברים שלך משתמע שהקהל שלנו בא לשם בשביל להתגרות במקומיים עד שיצאה להם ה"ערביות" והם התחילו לזרוק אבנים. אז זהו שזה לא היה ככה בכלל ואני מרגיש מטומטם שאני בכלל צריך להדגיש את זה, מהרגע שנכנסנו עד לרגע שיצאנו קיבלנו יחס עוין שכלל השלכת חפצים, דגלים ושירים שאתה יכול להבין לבד את התוכן שלהם. הרבה לפני החשיפת ישבן והמשתנה. הארמי דווקא עשו הכל בשביל להתעלם מזה והמשיכו עם הפלייליסט הרגיל. אפשר לחשוב אז אוהד אחד הראה את התחת לכמה אנשים שהניפו מולו דגלי חמאס ושרו שואה ליהודים, רק שלא יתבעו אותו בהאג.

אני יכול להגיד לך שגם כשהייתי בסכנין ראיתי את השנאה בעיניים, ראיתי אוהדים שלהם מחכים בחוץ עם סלעים ועומדים בחבורות ורק מחכים שמישהו ייפול להם לידיים. מיותר להגיד שלא היתה אף התגרות במשחקים האלה, אנחנו פשוט יהודים וזהו.

(21-Jan-2014 17:04)אריאל כתב:  אבל אני מצפה שהאוהדים שלנו לא יבואו עם דגלי ישראל למשחקים נגד קבוצות ערביות כמו שלא מביאים דגלים נגד בית"ר.
מביאים דגלי ישראל כל משחק.

(21-Jan-2014 17:21)אריאל כתב:  אוהד פ"ת יודע שהוא יכול ללכת ללא חשש למשחק נגד "המגזר"

עכשיו נשאלת השאלה באיזו קטגוריה אוהדי נתניה נמצאים.

כנראה באותה קטגוריה עם ראשל"צ
22-Jan-2014, 9:13
הודעה: #30
אריאל - אם אני זורם על האנלוגיה שלך, זה בסדר שתושבי שדרות סופגים טילים. הרי בטוח יש אחוז מסוים מאוכלוסית שדרות שלא אוהב ערבים, אז עד שתושבי שדרות (לא העיריה, התושבים!) לא מקיאים את אותם התושבים מהעיר, אל למדינה להתערב לטובתם של תושבי העיר שדרות.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים