שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אחי נצרת שוב בכותרות!
20-Jan-2014, 22:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jan-2014 על ידי 22:37 Shaul.)
הודעה: #1
אחי נצרת שוב בכותרות!
אחי נצרת התפרעו הערב שוב , זאת התודה שלהם על ההקלה בעונש.
ואנחנו נשחק ללא קהל , ככה זה ששלחנו לועדת משמעת את ״ האפסנאי״ במקום לקחת עורך דין רציני שייצג אותנו כמו שצריך!
חסכו כמה שקלים והפסידו 100000 שקל, יופי של הנהלה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Jan-2014, 22:46
הודעה: #2
RE: אחי נצרת שוב בכותרות!
(20-Jan-2014 22:34)Shaul כתב:  אחי נצרת התפרעו הערב שוב , זאת התודה שלהם על ההקלה בעונש.
ואנחנו נשחק ללא קהל , ככה זה ששלחנו לועדת משמעת את ״ האפסנאי״ במקום לקחת עורך דין רציני שייצג אותנו כמו שצריך!
חסכו כמה שקלים והפסידו 100000 שקל, יופי של הנהלה.

יש לי שאלה, אתה עורך דין במקרה?
יש לי עוד שאלה, במידה והעונש היה מוחמר (ועפ"י כל הסימנים זה מה שהיה קורה)האם היית אתה או כל המתלהמים האחרים נושאים בנזק?
בוא נשים את נצרת מאחור, הם לא כאלה מעניינים, בוא נפסיק לנסות ולהיות סוג של "מיני לה פמיליה", בוא נתרכז בכדורגל ובעידוד ולא בדגלים ושטויות ובוא נעוף מהליגה המזוויעה הזו.
The following 2 users Like פיליפצ'וק's post:
זיו פלם (2020-0101-2014201420142014), תומר חרוב (2020-0101-2014201420142014)
20-Jan-2014, 23:16
הודעה: #3
אחי נצרת שוב בכותרות!
משה קשה לשים את זה מאחור. בעיקר שהם מקבלים הקלות שלא מגיעות להם ואנחנו משחק מול יציעים ריקים. מעניין האם יעמידו אותם לדין גם הפעם. אני בטוח שהמשקיף לא ראה לא שמע וראשון לציון יאכלו אותה Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Jan-2014, 23:27
הודעה: #4
(20-Jan-2014 23:16)טל.מ כתב:  משה קשה לשים את זה מאחור. בעיקר שהם מקבלים הקלות שלא מגיעות להם ואנחנו משחק מול יציעים ריקים. מעניין האם יעמידו אותם לדין גם הפעם. אני בטוח שהמשקיף לא ראה לא שמע וראשון לציון יאכלו אותה Wink

כל מוסד בית הדין הזה מושחת ורקוב, זה היה לפני נתניה/נצרת וזה יהיה גם הרבה אחרי ולא משנה כמה יחליפו שם את האנשים ויספרו לי סיפורים.
להתחיל להימרח עם הנושא הזה לא ייתן כלום ואנחנו רק נצא מופסדים תאמין לי.
מה שהיה היה, מי שנפגע, שיתבע בבית משפט אזרחי את החולרות הזה שהתחזו למאבטחים ובוא נתקדם הלאה, יש מטרה ולא בשביל כל האלימות ומשחקי הפטריוטיזם האלו הזו אני מוכן לסטות ממנה.
21-Jan-2014, 9:17
הודעה: #5
אם אנחנו לא מנצלים את האירוע הזה כדי להגן על שמנו ולהקל על העונש שקיבלנו - אנחנו נשלם על כך בעתיד. זה יתחיל בכך שהקבוצה לא תזכה לתמיכה של הקהל במשחקי חוץ מול קבוצות מהמגזר הערבי עד שיגיע למצב שאפילו למשחקי הבית חלק גדול מהאוהדים יעדיף שלא להסתכן ולהישאר בבית.

גם הפקירו את אוהדי הקבוצה שטרחו להגיע ביום שישי למשחק בחור שנקרא 'עילוט' וגם נותנים, בעקיפין, יד לאלימות, לגזענות ובמידה מסויימת לאנטי-ישראליות.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
21-Jan-2014, 9:52
הודעה: #6
(21-Jan-2014 9:17)אבירמבו המכבי כתב:  אם אנחנו לא מנצלים את האירוע הזה כדי להגן על שמנו ולהקל על העונש שקיבלנו - אנחנו נשלם על כך בעתיד. זה יתחיל בכך שהקבוצה לא תזכה לתמיכה של הקהל במשחקי חוץ מול קבוצות מהמגזר הערבי עד שיגיע למצב שאפילו למשחקי הבית חלק גדול מהאוהדים יעדיף שלא להסתכן ולהישאר בבית.

גם הפקירו את אוהדי הקבוצה שטרחו להגיע ביום שישי למשחק בחור שנקרא 'עילוט' וגם נותנים, בעקיפין, יד לאלימות, לגזענות ובמידה מסויימת לאנטי-ישראליות.

תאשים, גם קצת, את המתערטל ים וגם את המקללים בקרבנו

מפגר אבל אופטימי
21-Jan-2014, 10:42
הודעה: #7
איאיל אתה נסחף
(21-Jan-2014 9:52)אריאל כתב:  
(21-Jan-2014 9:17)אבירמבו המכבי כתב:  אם אנחנו לא מנצלים את האירוע הזה כדי להגן על שמנו ולהקל על העונש שקיבלנו - אנחנו נשלם על כך בעתיד. זה יתחיל בכך שהקבוצה לא תזכה לתמיכה של הקהל במשחקי חוץ מול קבוצות מהמגזר הערבי עד שיגיע למצב שאפילו למשחקי הבית חלק גדול מהאוהדים יעדיף שלא להסתכן ולהישאר בבית.

תאשים, גם קצת, את המתערטל ים וגם את המקללים בקרבנו

להאשים את המקללים/המשוררים/זורקי הכוסות/משליכי הכוסות....והמתערטל,הוא "בן טובים" הוא חלק מהדיימונדס...הוא בשר מבשרנו!!!
אנחנו נשלם מחיר כבד על ההיתממות הזו,על חוסר נקיטת יד ברזל באותה קבוצה שלעיתים מכפישה ולצערי הרב לעיתים סוחפת.
מהקהל ההוגן הפכנו ליושבי קבע בוועדת משמעת.
21-Jan-2014, 11:07
הודעה: #8
אריאל - אני מאשים גם אותם ואכזב אותי מאוד לשמוע על כל הדברים הללו, אבל מהדיבורים שלך אני מבין שלא היית בעילוט... לא ראית אבא וילד בן 3 רצים במהירות לתפוס מחסה מפני האבנים שנזרקו ולא הרגשת שבכל רגע נתון עשוי להיגרם לך או לאוהביך נזק בלתי הפיך ולא הרגשת את החרדה בכך שהאנשים שתפקידם להגן עליך בעצם רק מחפשים איך להכות אותך. אני מבטיח לך שאם היית שם היית מדבר אחרת.

הנהלת הקבוצה צריכה לשים פס על בית הדין של ההתאחדות לכדורגל בדיוק כפי שמכבי אום אל-פעם עשתה ולפנות לבית דין אזרחי. המחבלים מ'עילוט' התפרעו גם מול הפועל ראשון לציון - הזדמנות מצויינת בשבילנו להוכיח שכנראה זה לא היה תלוי בנו אם זה קורה גם לקהלים אחרים שמתארחים שם.
ואני רוצה לראות את בית הדין של ההתאחדות לכדורגל 'מחפש' אותנו אחרי שהוא יודע שאנחנו עשויים לצפצף עליו בכל רגע ולעקוף אותו באמצעות פנייה לבית דין אזרחי.

בית דין אזרחי - זו הכתובת!

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
The following 1 user Likes אבירמבו המכבי's post:
ransha (2121-0101-2014201420142014)
21-Jan-2014, 11:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jan-2014 על ידי 11:23 פיליפצ'וק.)
הודעה: #9
(21-Jan-2014 11:07)אבירמבו המכבי כתב:  אריאל - אני מאשים גם אותם ואכזב אותי מאוד לשמוע על כל הדברים הללו, אבל מהדיבורים שלך אני מבין שלא היית בעילוט... לא ראית אבא וילד בן 3 רצים במהירות לתפוס מחסה מפני האבנים שנזרקו ולא הרגשת שבכל רגע נתון עשוי להיגרם לך או לאוהביך נזק בלתי הפיך ולא הרגשת את החרדה בכך שהאנשים שתפקידם להגן עליך בעצם רק מחפשים איך להכות אותך. אני מבטיח לך שאם היית שם היית מדבר אחרת.

הנהלת הקבוצה צריכה לשים פס על בית הדין של ההתאחדות לכדורגל בדיוק כפי שמכבי אום אל-פעם עשתה ולפנות לבית דין אזרחי. המחבלים מ'עילוט' התפרעו גם מול הפועל ראשון לציון - הזדמנות מצויינת בשבילנו להוכיח שכנראה זה לא היה תלוי בנו אם זה קורה גם לקהלים אחרים שמתארחים שם.
ואני רוצה לראות את בית הדין של ההתאחדות לכדורגל 'מחפש' אותנו אחרי שהוא יודע שאנחנו עשויים לצפצף עליו בכל רגע ולעקוף אותו באמצעות פנייה לבית דין אזרחי.

בית דין אזרחי - זו הכתובת!

האם ארגון הדיימודנס פועל במקביל להוקיע מתוכו את כל הבעייתים שגורמים נזק?
במשחק מול ראשל"צ היתה התפרעות בכניסה והתפרצות למגרש, אפשר היה להבין את הסיבה, אבל זה עדיין התפרעות שבמזל לא הסתיימה בהעמדה לדין (סכנין על אותה התפרעות והתפרצות למגרש בעכו קיבלה עונש רדיוס כמדומני).
במשחק מול מכבי יבנה הושלכו מהיציע העליון של נתניה ליציע התחתון של אוהדי יבנה כל מיני חפצים, כאשר ביציע התחתון היו בין היתר גם ילדים.
במשחק מול בני לוד היה רגע שהתפתח כמעט לעימות דומה בין החבר'ה באיזור של הדיימודנס לבין המאבטחים, כמו כן היו קריאות גזעניות שהושתקו ע"י רוב הקהל.
במשחק מול אום אל פאחם שמעו כולם בשידור את הקריאות הגזעניות.
אז בוא נבדוק את עצמנו קודם לפני שאנחנו צועקים לעוול וביזיון.
21-Jan-2014, 11:43
הודעה: #10
חבל על כל התגובות,ההנהלה פרווה וזה התוצאות.
במקום לבוא לדיון עם עורך דין שמבין עניין ,חסכו ובסוף זה עולה 100000 שח.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים