שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אחי נצרת שוב בכותרות!
21-Jan-2014, 11:50
הודעה: #11
RE: אחי נצרת שוב בכותרות!
(21-Jan-2014 11:43)Shaul כתב:  חבל על כל התגובות,ההנהלה פרווה וזה התוצאות.
במקום לבוא לדיון עם עורך דין שמבין עניין ,חסכו ובסוף זה עולה 100000 שח.

שאול,יצאנו בזול
עם עבר כשלנו השנה היינו חוטפים(ולצערי עוד נחטוף)
את ההבנה המשפטית שלך תשקיע באותם אוהדים שיגרמו לכולנו לא לראות משחקים לא מעטים בעתיד הקרוב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Jan-2014, 12:05
הודעה: #12

א. אני לא מסכים איתך.
ב. גם אם הייתי מסכים איתך, למה שההנהלה תשקיע? בשביל לתת רוח גבית לפורעים בצד שלנו להמשיך במעשיהם גם במשחק הבא?
21-Jan-2014, 12:47
הודעה: #13
(21-Jan-2014 11:50)אייל ס כתב:  

שאול,יצאנו בזול
את ההבנה המשפטית שלך תשקיע באותם אוהדים שיגרמו לכולנו לא לראות משחקים לא מעטים בעתיד הקרוב.

אייל יקירי
אם ההנהלה אומרת שהיא יודעת מי האנשים,אז למה מחכים?
אני את תפקידי עושה ברכישת 6 מינויים ,כדי לבוא וליהנות , אבל ההנהלה לא עושה את תפקידה אם היא יודעת מי הבעייתיים ולא מטפלת בהם.
21-Jan-2014, 12:49
הודעה: #14
פיליפצ'וק - אין לי מושג מה קורה בארגון אוהדים כזה או אחר. אני אוהד "מן המניין" בדיוק כמוך. ובלי קשר, תפקידו של ארגון אוהדים הוא לעודד. הדרך שלהם להשתיק את הגזענים (שעד כמה שאני יודע בכלל מתעבים את הארגון, כי הוא העלים את "הקומץ" ו"האולטרס") היא באמצעות עידוד ואת זה הם עושים נהדר.

ואין לי מושג מה הקשר בין כל מה שאתם אומרים לבין מקרה מאוד מסויים שבו החמירו איתנו בצורה קשה מאוד בזמן שאת הפושעים האמיתיים התקשורת ובית הדין של ההתאחדות לכדורגל הפכו לקורבן בסיפור.

מכבי נתניה עוד צריכה להתארח באום אל-פחם... איך מצפים מהקהל להגיע ולתמוך בקבוצה? הרי כיצד הקהל של מכבי נתניה מצטייר עכשיו? בתור קהל גזען, שונא ערבים ומוסלמים. פלא שכבר בהתחלה האוהדים המקומיים כנראה יחמיצו לי פנים במקרה הטוב וינסו לפגוע בי במקרה הרע? הנהלת הקבוצה שאני אוהד לא עשתה שום דבר כדי להגן על השם שלנו, האוהדים. השתיקה שלנו = הסכמה עם העובדה שאשכרה אנחנו אשמים במה שקרה באותו יום שישי שחור בעילוט.

ואגב, אריאל, פיליפצ'וק ואייל ס. : מי מכם היה באותו יום באצטדיון ב'עילוט'? מהדיבורים שלכם ברור לי שאף אחד מכם.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
21-Jan-2014, 12:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jan-2014 על ידי 12:55 אייל ס.)
הודעה: #15
(21-Jan-2014 12:47)Shaul כתב:  
(21-Jan-2014 11:50)אייל ס כתב:  

שאול,יצאנו בזול

אייל יקירי
אם ההנהלה אומרת שהיא יודעת מי האנשים,אז למה מחכים?
אני את תפקידי עושה ברכישת 6 מינויים ,כדי לבוא וליהנות , אבל ההנהלה לא עושה את תפקידה אם היא יודעת מי הבעייתיים ולא מטפלת בהם.

שאול

אני מסכים איתך,שמכבי נתניה חייבת לנקוט ביד קשה כלפי המתפרעים שפוגעים בראש ובראשונה בנו האוהדים.

(21-Jan-2014 12:49)אבירמבו המכבי כתב:  פיליפצ'וק - אין לי מושג מה קורה בארגון אוהדים כזה או אחר. אני אוהד "מן המניין" בדיוק כמוך. ובלי קשר, תפקידו של ארגון אוהדים הוא לעודד. הדרך שלהם להשתיק את הגזענים (שעד כמה שאני יודע בכלל מתעבים את הארגון, כי הוא העלים את "הקומץ" ו"האולטרס") היא באמצעות עידוד ואת זה הם עושים נהדר.

ואין לי מושג מה הקשר בין כל מה שאתם אומרים לבין מקרה מאוד מסויים שבו החמירו איתנו בצורה קשה מאוד בזמן שאת הפושעים האמיתיים התקשורת ובית הדין של ההתאחדות לכדורגל הפכו לקורבן בסיפור.

מכבי נתניה עוד צריכה להתארח באום אל-פחם... איך מצפים מהקהל להגיע ולתמוך בקבוצה? הרי כיצד הקהל של מכבי נתניה מצטייר עכשיו? בתור קהל גזען, שונא ערבים ומוסלמים. פלא שכבר בהתחלה האוהדים המקומיים כנראה יחמיצו לי פנים במקרה הטוב וינסו לפגוע בי במקרה הרע? הנהלת הקבוצה שאני אוהד לא עשתה שום דבר כדי להגן על השם שלנו, האוהדים. השתיקה שלנו = הסכמה עם העובדה שאשכרה אנחנו אשמים במה שקרה באותו יום שישי שחור בעילוט.

ואגב, אריאל, פיליפצ'וק ואייל ס. : מי מכם היה באותו יום באצטדיון ב'עילוט'? מהדיבורים שלכם ברור לי שאף אחד מכם.

לא הייתי....וטוב שלו,כי אני בניגוד לאחרים,הייתי עושה מעשה מול אותו פרובוקטור(כמו שעשיתי בעבר,מול אחרים )
וכמו שלדעתי צריך להעניש את מי שמניף דגלי אש"פ וחמאס ביציע...כי זו פרובוקציה לשמה ולא עמדה פוליטית.
כך צריך להעניש את מי שמייצר פרובוקציות בצד שלנו.
לו מקרה נצרת היה קורה לפני 3 שנים,היינו יוצאים בנזיפה....
השנה הרזומה שלנו החמור בליגות העליונות ולכן,דיניינו שונה מדין קבוצה צחה כשלג.
21-Jan-2014, 13:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jan-2014 על ידי 13:17 תומר חרוב.)
הודעה: #16
אבירם

אני הייתי בעילוט אבל זה לא ממש קשור למה שאריאל ואייל אומרים. אני מסכים שהחוויה בעילוט הייתה איומה ושזה מאוד מתסכל שהרשויות לא טיפלו בזה כמו שצריך אבל אני כבר לא מתרגש מכך שהמערכת בישראל לא עובדת ולא משנה מי נפגע ומי מקופח. מה שכן מפריע לי זה בדיוק הדברים שאייל אמר, הפכנו להיות הקבוצה שמופיעה הכי הרבה בבית הדין העונה. הבעלים הוציאו מהכיס כבר 100 אלף שקלים לקנסות .

סוף סוף הודעה לא ריקה!!!

וגם: אתה צודק שמדובר בעניין אזרחי ולא ספורטיבי, אז במקרה כזה, למכבי נתניה אין קשר לעניין.
21-Jan-2014, 13:40
הודעה: #17
(21-Jan-2014 13:12)תומר חרוב כתב:  אבירם

אני הייתי בעילוט אבל זה לא ממש קשור למה שאריאל ואייל אומרים. אני מסכים שהחוויה בעילוט הייתה איומה ושזה מאוד מתסכל שהרשויות לא טיפלו בזה כמו שצריך אבל אני כבר לא מתרגש מכך שהמערכת בישראל לא עובדת ולא משנה מי נפגע ומי מקופח. מה שכן מפריע לי זה בדיוק הדברים שאייל אמר, הפכנו להיות הקבוצה שמופיעה הכי הרבה בבית הדין העונה. הבעלים הוציאו מהכיס כבר 100 אלף שקלים לקנסות .

סוף סוף הודעה לא ריקה!!!

וגם: אתה צודק שמדובר בעניין אזרחי ולא ספורטיבי, אז במקרה כזה, למכבי נתניה אין קשר לעניין.

תומר, אני גאה בך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Jan-2014, 14:22
הודעה: #18
נראה לי שהבעיה היא במחשב הביתי, כי מהעבודה הכל בסדר מה שמחזק את החשד שמדובר ברדיפה אישית.
The following 1 user Likes תומר חרוב's post:
עמית (2121-0101-2014201420142014)
21-Jan-2014, 16:43
הודעה: #19

גם דני דנקנר בא לדיון עם 3 עורכי דין שמבינים ענין, סיים עם שנה בפנים ומיליון שקל קנס

בן דוד שלו איבד הכל, עם עורכי הדין הכי יקרים...

מפגר אבל אופטימי
21-Jan-2014, 16:55
הודעה: #20
(21-Jan-2014 16:43)אריאל כתב:  

גם דני דנקנר בא לדיון עם 3 עורכי דין שמבינים ענין, סיים עם שנה בפנים ומיליון שקל קנס

בן דוד שלו איבד הכל, עם עורכי הדין הכי יקרים...

באמת לא ידענו, טוב שהתקנתה אותנו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים