שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
החלטת בית הדין
13-Jan-2014, 13:32
הודעה: #31
RE: החלטת בית הדין
(13-Jan-2014 12:59)avidan18 כתב:  
(12-Jan-2014 16:22)אייל ס כתב:  
(12-Jan-2014 15:27)amir כתב:  אייל אני מבין שעוד לא חזרת לארץ ולא היית במשחק לכן אולי לא ראית או שמעת שבסוף המשחק הקהל קרא ללויטה בחזרה מחדר ההלבשה וקיבל אותו בתשואות כאילו שלא הוא שהפסיד לנו את המשחק אלא זכה בכדור הזהב כמעט 40 שנה אני במגרשים בארץ ראיתי מעט מאוד מחוות כאלה אם בכלל שלא נדבר על העידוד לשחקנים כאילו שאנחנו ניצחנו במשחק העונה ולא הפסדנו לקבוצה החלשה ששיחקה נגדינו.
הקהל של נתניה הוא התבגר תופעות כאלה לא היו קורות לפני כמה שנים הקהל מעודד מעורב ומבין כדורגל ואני בהחלט מסכים אם ניסים שמה שקרה בעילוט רק גיבש ואיחד יותר .
לא חושב שהתפקיד של הקהל לטפל במיעוט הקטן שיש שם וגורם לכל הבעיות אבל כולם יודעים איפה הם יושבים ומי אלה אין בעיה לטפל בהם ולעשות מעשה צריך רק לעשות ולא לדבר בכריזה לפני המשחק כמו שעשה שגב בגביע זה ממש לא מזיז להם.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
תקרא טוב את שכתבתי,הקהל לא צריך לטפל פיזית במיעוט(או לא מיעוט,השאלה מה זה מיעוט),כן אני מצפה מהקהל שיבודד את אותו חלק מהקהל ולא יצטרף לשיריו למרות שלעיתים זה מאוד מפתה,זה מתחיל בפ"ת זונה או בבית"ר מוצצת לכל השכונה וממשיך במוות פה ומוות שם וישרף לכם הכפר ומוחמד חיי או מת וכו' וכו'
ואז מגיע איזה ילד מגודל או לא ששרת או לא שרת בצבא ומרשה לעצמו לומר (במקרה של הפורום),לאריאל ששירת בחוד החנית,שהוא שמאלני ועוכר ישראל(והוא הכי רחוק משמאל שאני מכיר) ושאסור לבני מיעוטים לשחק בקבוצה ואיך להתנהג לכאלו ואיך להתנהג לאחרים(כשביציע זה פי אלף יותר חמור).
ואם לא נגדע זה כאן ועכשיו,זה ישרוף אותנו,לפני שזה ישרוף ת'כפר....
בעבר,כשפיקדתי במילואים על יחידה בשטחים שנאלצה להפריד בין יהודים לערבים,הודעתי לאלוף הפיקוד שאצלי לא תיהיה העדפה כזו או אחרת,כי ביום מהימים זה יתפוצץ לנו בפנים,היום אנחנו רואים שאותם פורעי חוק חובשי כיפה(שמגדירים עצמם כיהודים),פגעו בהתחלה במפגינות היהודיות שתמכו בתושבי האזור,לאחר מכן בפרקליטים והיום בקציני הצבא בלי כחל וסרק.
וזה השלב הבא במגרש,בהתחלה שירים,לאחר מכן חפצים,בהתחלה בקבוצה היריבה,אחרי זה בסדרנים/שוטרים,בשחקנים ובנו.
מי שגנב,נשאר גנב,מי שאלים,אלים.

איל סגל ? לא נסחפת קצת ? כן כיפה לא יהודים ? הלו ? אותי מטריד , מכעיס ומקומם הרבה יותר שקבוצת כדורגל שמזדהה ופועלת כמו ארגון מחבלים ( לפחות המשטרה סגרה להם את המגרש לחודש) - קבוצה ביתית מקבלת עונש קל ! יותר מקבוצה אורחת . רק תמוה או שהגוף המהולל -בית דין התאחדות כדורגל, צריך לעבור רענון רציני במקרה הטוב?

האוהדים של קבוצות "המגזר" אולי לא חכמים גדולים ולא מתעלמים מפרובוקציות זולות ונופלים לפח שטומנים להם, אבל קשה לי להאמין שאותם אוהדים שהביאו דגל ישראל למגרש בנצרת באו עם דגלי ישראל למשחקים בטדי.

להביא דגל ישראל למשחק מול קבוצה בולגרית זה ציונות, להביא דגל למשחק בנצרת זאת פרובוקציה (זולה, ומביישת את הדגל).

אז כשעושים פרובוקציה זולה עם הדגל, הטיפשים בצד שני מחזירים בפרובוקציה מקוממת עם דגל אחר.

ילדים בגן חובה

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Jan-2014, 17:09
הודעה: #32
עדיין , אין כל סיבה שבעולם שקבוצה ביתית עם התנהגות פרועה של בעלי תפקידים והתנהגות הגובלת בינסיון להריגה ( מודע יותר או פחות )אין כל סיבה ובמקרה בנצרת במיוחד- לא יתכן שהם כקבוצה ביתית לא יקבלו עונש חמור בכמה דרגות ! יש כאן עיוות צדק באופן בוטה ואני עדין...
13-Jan-2014, 19:53
הודעה: #33
(13-Jan-2014 17:09)avidan18 כתב:  עדיין , אין כל סיבה שבעולם שקבוצה ביתית עם התנהגות פרועה של בעלי תפקידים והתנהגות הגובלת בינסיון להריגה ( מודע יותר או פחות )אין כל סיבה ובמקרה בנצרת במיוחד- לא יתכן שהם כקבוצה ביתית לא יקבלו עונש חמור בכמה דרגות ! יש כאן עיוות צדק באופן בוטה ואני עדין...
הקבוצה האחרת מעניינת את הסבתא שלי
אותי מעניין מה קורה בביתי
וצריך לקרוא לילד בשמו,
ישנה קבוצת אוהדים שלצערנו לעיתים סוחפת חלק מהקהל שיוצרת נזק,שכרגע הוא הפיך,אך עם לא יעשה מעשה,הוא יהיה נזק בלתי הפיך.
ואין צורך לתת דוגמאות,כולם מכירים אותם היטב.

ולגבי הדגל,אמר אריאל את שאמר וזה רק על קצה המזלג,דגל עבורי הוא סמל,הוא צמרמורת,הוא דמע,הוא המהות,צר לי שמשתמשים בו לפרובוקציה,
זה נכון גם להימנון,שהפך לשיר קיצבי כחלק מאותם פרובוקציות.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
yaron73 (1414-0101-2014201420142014)
13-Jan-2014, 20:18
הודעה: #34
(13-Jan-2014 19:53)אייל ס כתב:  
(13-Jan-2014 17:09)avidan18 כתב:  עדיין , אין כל סיבה שבעולם שקבוצה ביתית עם התנהגות פרועה של בעלי תפקידים והתנהגות הגובלת בינסיון להריגה ( מודע יותר או פחות )אין כל סיבה ובמקרה בנצרת במיוחד- לא יתכן שהם כקבוצה ביתית לא יקבלו עונש חמור בכמה דרגות ! יש כאן עיוות צדק באופן בוטה ואני עדין...
וצריך לקרוא לילד בשמו,
ישנה קבוצת אוהדים שלצערנו לעיתים סוחפת חלק מהקהל שיוצרת נזק,שכרגע הוא הפיך,אך עם לא יעשה מעשה,הוא יהיה נזק בלתי הפיך.

ולגבי הדגל,אמר אריאל את שאמר וזה רק על קצה המזלג,דגל עבורי הוא סמל,הוא צמרמורת,הוא דמע,הוא המהות,צר לי שמשתמשים בו לפרובוקציה,
ענינית , אי אפשר ואסור לעבור לסדר היום על הארועים בעילוט ועל אחת על עיוות הדין של צדיקי ההתאחדות : על מה בדיוק הורדת שתי נקודות על תנאי ?
הרי כל שקרה שם היה כה צפוי ולכן חששתי ( ומסתבר שבצדק לצערי )להגיע למשחק . אפשר וראוי לשפר בבית אבל !!! אולי נגיש גם את הלחי הרביעית ?
חוץ מזה איל , יחסית לאלימות בחברה ובסביבה , המצב הוא לא קיצוני כפי שאתה מציג ואין לי רצון וחשק לחזור שוב על עצמי אבל תקרא את שכתבתי לגבי שנות 70 ו 80 : היו גם היו קללות מכות ועוד ( נכון שהיה יותר כדורגל ) אבל עדיין איכות ורמת העידוד היום - מעלה מעלה . . אז בבקשה , במקום שנתעסק במהות הספורטיבית העיקרית: ח ז ר ה אל ליגת העל השנה , בע"ה ואני לא נכנס לסמלים לאומיים - המנון ודגל - משמעותיים למדי, בואו ננסה לחבר ולשפר בחיוב
ולהפחית את מגמת הקטילה והטענות לחלק מהקהל. אתה פוגע שלא לצורך בלא מעט אנשים טובים ורצוי שתעצור קצת לא כן ?
13-Jan-2014, 20:32
הודעה: #35
ענינית , אי אפשר ואסור לעבור לסדר היום על הארועים בעילוט ועל אחת על עיוות הדין של צדיקי ההתאחדות : על מה בדיוק הורדת שתי נקודות על תנאי ?
הרי כל שקרה שם היה כה צפוי ולכן חששתי ( ומסתבר שבצדק לצערי )להגיע למשחק . אפשר וראוי לשפר בבית אבל !!! אולי נגיש גם את הלחי הרביעית ?
חוץ מזה איל , יחסית לאלימות בחברה ובסביבה , המצב הוא לא קיצוני כפי שאתה מציג ואין לי רצון וחשק לחזור שוב על עצמי אבל תקרא את שכתבתי לגבי שנות 70 ו 80 : היו גם היו קללות מכות ועוד ( נכון שהיה יותר כדורגל ) אבל עדיין איכות ורמת העידוד היום - מעלה מעלה . . אז בבקשה , במקום שנתעסק במהות הספורטיבית העיקרית: ח ז ר ה אל ליגת העל השנה , בע"ה ואני לא נכנס לסמלים לאומיים - המנון ודגל - משמעותיים למדי, בואו ננסה לחבר ולשפר בחיוב
ולהפחית את מגמת הקטילה והטענות לחלק מהקהל. אתה פוגע שלא לצורך בלא מעט אנשים טובים ורצוי שתעצור קצת לא כן ?
[/quote]

באיזה חלק אני פוגע?
שיורק/מקלל/זורק חפצים,שהפך גזען,ששר את השיר של זוהר ארגוב ללהיט רק שהמילים שונו לטובת פסילת היריב במקום עידוד הקבוצה המקומית.

ומכיוון ששנינו מאותו מחזור והייתי בלא פחות משחקים מימך בשנות ה70/80,לא ניתן להשוות את מה שהיה אז להיום,בעבר הקהלים ישבו יחד ולא היתה שינאה בין מועדונים ומקסימום קיללו את אמא של השופט.

היום המצב שונה בתכלית השינוי,השינאה והתיעוב והגזענות הפכו להיות שליטים בחלקים מסויימים וכדאי לגדוע אותם לפני שיהיה מאוחר.
13-Jan-2014, 20:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jan-2014 על ידי 21:34 אריאל.)
הודעה: #36
(13-Jan-2014 20:18)avidan18 כתב:  
וצריך לקרוא לילד בשמו,

נתחיל בזה שלא נחשוף את הלחי של התחת.

את זה עוד לא ראיתי במגרשים וזה חמור בפני עצמו.
אתה רוצה להביא ילד למקום שבו אנשים חושפים את התחת???
טוב שאישית לא שמעה על זה

דוגמא למופת...

מפגר אבל אופטימי
13-Jan-2014, 21:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jan-2014 על ידי 22:14 avidan18.)
הודעה: #37
(13-Jan-2014 20:37)אריאל כתב:  
(13-Jan-2014 20:18)avidan18 כתב:  
וצריך לקרוא לילד בשמו,

נתחיל בזה שלא נחשוף את הלחי את התחת.

את זה עוד לא ראיתי במגרשים וזה חמור בפני עצמו.
אתה רוצה להביא ילד למקום שבו אנשים חושפים את התחת???
טוב שאישית לא שמעה על זה

דוגמא למופת...

סליחה ? מה שאתה עושה הוא אולי בקושי תעמולה זולה. אם היית מנסה להתעמק מעט בחלק ממה שכתבתי , אני בטוח שהיית מפיק ולו מעט יותר תועלת ומחכים . מאשר להסיט את עיקרי הנושא אל עבר מקרה נקודתי ,אשר אגב ,גם אינו מצדיק את האלימות המופרעת של המאבטחים .
ואני לא נהנה כלל גם לשמוע עם הבת הצעירה כשבאה לפעמים, הפעול זונה ,הפועל... אבל די באמת , מה בכבישים או בכל שיחת סלון אפילו , השפה נקייה יותר ?
מה הקשר בין מה שאתה בוחר להבליט , לבין רוב רובם של האוהדים שבאים לעודד את קבוצתם האהובה ולרוב גם בשירים ותצוגות נאות.
אם אתה וידידך איל נהנים להציג את עצמכם כצדקנים ומתיפיפים : בכיף ולבריאות . מה זה תורם לתועלת אוהדי מכבי נתניה והקבוצה עצמה ?

(13-Jan-2014 20:32)אייל ס כתב:  ענינית , אי אפשר ואסור לעבור לסדר היום על הארועים בעילוט ועל אחת על עיוות הדין של צדיקי ההתאחדות : על מה בדיוק הורדת שתי נקודות על תנאי ?

באיזה חלק אני פוגע?
שיורק/מקלל/זורק חפצים,שהפך גזען,ששר את השיר של זוהר ארגוב ללהיט רק שהמילים שונו לטובת פסילת היריב במקום עידוד הקבוצה המקומית.

ומכיוון ששנינו מאותו מחזור והייתי בלא פחות משחקים מימך בשנות ה70/80,לא ניתן להשוות את מה שהיה אז להיום,בעבר הקהלים ישבו יחד ולא היתה שינאה בין מועדונים ומקסימום קיללו את אמא של השופט.

היום המצב שונה בתכלית השינוי,השינאה והתיעוב והגזענות הפכו להיות שליטים בחלקים מסויימים וכדאי לגדוע אותם לפני שיהיה מאוחר.
[/quote]

איל אתה עושה הכללות קיצוניות ולא משקף את מה שמתרחש בין הדגלים ,הצעיפים והשירים עם מילות העידוד לקבוצה בצהוב שחור . אני לא יודע היכן אתה יושב בד"כ אבל תנסה לשבת/לעמוד בעליון באיזור של הארמי למשל, כפי שהבן שלי שכנע אותי ואני חווה חוויות עידוד באמת ראויות לתשבחות .
שוב : תמיד ובכל תחום יש וראוי לשפר , אבל לא ראוי לדעתי רק להשחיר- אפשר ורצוי לשקף ולבטא גם את הלבן והמשובח ויש גם יש בשפע.
ולגבי שנות ה 70 80 : מכסימום ... אמא של השופט ? ואולי קצת רק את צ'רנוחה ,מזלטרים מהכח , שלא לדבר על הפועל יהוד - רוקבן ועוד דוגמאות למכביר .
נוח אולי לכתוב דברים שחפצים בהם אבל , עזוב .
גם לגבי קהלים היו לא מעט התפרעויות אבל ברור הרי שאין מה להשוות לחשיפה תקשורתית .
חוץ מזה , מגרשי הכדורגל משקפים הרי חלק מהתרחשויות חברתיות ועדיין , אני טוען שרוב אוהדי נתניה הם בסדר ויותר מכך ולא רק יחסית לאוהדי הפועל,חיפה ,סכנין ,בית"ר או אח ... נצרת . ( מבלי להתייחס לפעולות שהתנועה האיסלמית -פלג צפוני מעודדת וגאה בהן ).
מעבר לכל זה , התרעומת שלי היא לגבי חוסר צדק בהחלטות בית דין התאחדות,
שפשוט נותנים בכך רוח גבית לחזרת תופעות אלימות והתפרעות כוללאנטי ציונית ואני מקווה שלפחות בזה אתה כן מסכים איתי .
לסיכום , גישה חיובית ,עדיפה לדעתי אם רוצים לפעול לשינו ושיפור תופעות שליליות . ואני לא מדבר על מקרים נקודתיים שמקומם אולי אפילו בהסגר ...

לסיום: מי יתן בסביבות אפריל -מאי , לפחות 12000 צהובים שחורים- משחק העלייה וכפי שהתנגן לא שיר של פעם אם איני טועה: ליברפול באנגליה, נתניה בישראל . ילה נתניה ...

לילה טוב.
14-Jan-2014, 5:03
הודעה: #38
אם באמת יורידו לנו נקודות זה פשוט מדהים, גם כשאנחנו מנצחים את טל בנין זה גורם לנו להפסיד נקודות - הבן אדם פשוט מנחוס למועדון שלנו.
14-Jan-2014, 9:32
הודעה: #39
לא בנין אשם או מנחס.
הכל בידינו.
היינו קבוצה בולטת בהגינותה והפכנו בין עונה לקבוצה גזענית

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
17-Jan-2014, 20:54
הודעה: #40
Re: החלטת בית הדין
שימו לב לתדריך ששחקני בית"ר החדשים קיבלו מלה פמיליה. מעניין מה יש לאלי אוחנה להגיד במקרה זה. אדון פרימו תבדוק את זה בבקשה עם הפודל של משפחת לוזון

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים