מכבי נתניה

גירסה מלאה: החלטת בית הדין
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
קנס כספי של 15,000 ש"ח, משחק בית אחד ללא קהל, הורדת 2 נק' על תנאי ופיצוי קבוצת אחי נצרת על הנזק.
אני חושב ששוה לערער על הפחתת הנקודות על תנאי.
(12-Jan-2014 13:39)פיליפצוק כתב: [ -> ]קנס כספי של 15,000 ש"ח, משחק בית אחד ללא קהל, הורדת 2 נק' על תנאי ופיצוי קבוצת אחי נצרת על הנזק.
אני חושב ששוה לערער על הפחתת הנקודות על תנאי.

מה שאומר שהפועל קטמון בבית ללא קהל בשידור ישיר

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני מעריך בהערכה גסה נזק של כ80000 שח.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
ולא הייתי במשחק ועדיין לא בארץ
וניזונתי מהכותרות באתרים השונים ומהמעט תמונות והקטעים המוקלטים וכתיבתכם,
,יצאנו בזיל הזול בעיקר אחרי הרזומה המאוד לא מרשים העונה.

המועדון צריך לעשות מעשה ולתבוע מצד אחד את הגורמים לנזק ויש בקטעים המוקלטים מספיק עדויות לאותם אוהדים שפגעו ברכוש ונתנו תרוץ לסדרן להתפרץ,מצד שני המועדון צריך לתבוע את חברת ההבטחה על שליחת סדרן/סדרנים אלימים שלא עשו עבודתם נאמנה וגם לכך יש עדויות.

נכתב כאן לא מעט על התנהלות/התנהגות/שירים וכו',כתבתי בעבר אחרי המשחק נגד אום אל פחם,שגם אחריו הועמדנו לדין,שכדאי להפתר מהתופעה הגיזענית ויפה שעה אחת קודם,זה לא עשב שוטה וזה יאכל כל חלקה טובה וזה יגרום למשפחות לא להגיע וזה לא יאפשר להורים לשלוח את ילדיהם למשחקים,אין לי עיניין ולא הוסמכתי להיות "נביא זעם",אך התנהלות חלק מהקהל,שמרשה לעצמו לקלל ולשיר שירי נעצה ולזרוק גרעינים על שכניו ליציע ובדלי סיגריות וכוסות מיץ וכיסאות ועוד ועוד ועוד לא מוסיף לנו כבוד ולא מוסיף לנו קהל ולא הופך אותנו לטובים יותר.
הגיע הזמן שמצד אחד רוב הקהל(כל עוד הוא רוב) יאמר את דברו ומצד השני הנהלת מכבי נתניה תעשה מעשה ולא תאפשר לביריונות והגזענות הזו לחלחל ליציע,גם בבית וגם בחוץ.
(12-Jan-2014 14:16)אייל ס כתב: [ -> ]ולא הייתי במשחק ועדיין לא בארץ
וניזונתי מהכותרות באתרים השונים ומהמעט תמונות והקטעים המוקלטים וכתיבתכם,
,יצאנו בזיל הזול בעיקר אחרי הרזומה המאוד לא מרשים העונה.

המועדון צריך לעשות מעשה ולתבוע מצד אחד את הגורמים לנזק ויש בקטעים המוקלטים מספיק עדויות לאותם אוהדים שפגעו ברכוש ונתנו תרוץ לסדרן להתפרץ,מצד שני המועדון צריך לתבוע את חברת ההבטחה על שליחת סדרן/סדרנים אלימים שלא עשו עבודתם נאמנה וגם לכך יש עדויות.

נכתב כאן לא מעט על התנהלות/התנהגות/שירים וכו',כתבתי בעבר אחרי המשחק נגד אום אל פחם,שגם אחריו הועמדנו לדין,שכדאי להפתר מהתופעה הגיזענית ויפה שעה אחת קודם,זה לא עשב שוטה וזה יאכל כל חלקה טובה וזה יגרום למשפחות לא להגיע וזה לא יאפשר להורים לשלוח את ילדיהם למשחקים,אין לי עיניין ולא הוסמכתי להיות "נביא זעם",אך התנהלות חלק מהקהל,שמרשה לעצמו לקלל ולשיר שירי נעצה ולזרוק גרעינים על שכניו ליציע ובדלי סיגריות וכוסות מיץ וכיסאות ועוד ועוד ועוד לא מוסיף לנו כבוד ולא מוסיף לנו קהל ולא הופך אותנו לטובים יותר.
הגיע הזמן שמצד אחד רוב הקהל(כל עוד הוא רוב) יאמר את דברו ומצד השני הנהלת מכבי נתניה תעשה מעשה ולא תאפשר לביריונות והגזענות הזו לחלחל ליציע,גם בבית וגם בחוץ.
אני באמת לא מבין מה רוצים מהקהל הטוב ומהנהלת הקבוצה.אל תצפו ממני ומשאר האוהדים הנורמלים שנילחם בבריונים ובחוליגנים.אני מאמין שהנהלת הקבוצה עושה כל שביכולתה לטפל בתופעות האלה ושום רדיוס לא יפתור את הבעיות האלה.בכל איצטדיון יש מערכת מצלמות שמצלמת את האיצטדיונים במעל סגור ואפשר להגיע לכל מתפרע/חוליגן שמזיק.הגיע הזמן שיענישו את החוליגנים והאלימים ולא את האוהדים הטובים שבסך הכל רוצים לראות כדורגל.
אני לא חושב שבגלל שאין ענישה מחמירה כלפי אותם חוליגנים,הקבוצות והקהל השפוי צריכים לסבול Angry
אייל אני מבין שעוד לא חזרת לארץ ולא היית במשחק לכן אולי לא ראית או שמעת שבסוף המשחק הקהל קרא ללויטה בחזרה מחדר ההלבשה וקיבל אותו בתשואות כאילו שלא הוא שהפסיד לנו את המשחק אלא זכה בכדור הזהב כמעט 40 שנה אני במגרשים בארץ ראיתי מעט מאוד מחוות כאלה אם בכלל שלא נדבר על העידוד לשחקנים כאילו שאנחנו ניצחנו במשחק העונה ולא הפסדנו לקבוצה החלשה ששיחקה נגדינו.
הקהל של נתניה הוא התבגר תופעות כאלה לא היו קורות לפני כמה שנים הקהל מעודד מעורב ומבין כדורגל ואני בהחלט מסכים אם ניסים שמה שקרה בעילוט רק גיבש ואיחד יותר .
לא חושב שהתפקיד של הקהל לטפל במיעוט הקטן שיש שם וגורם לכל הבעיות אבל כולם יודעים איפה הם יושבים ומי אלה אין בעיה לטפל בהם ולעשות מעשה צריך רק לעשות ולא לדבר בכריזה לפני המשחק כמו שעשה שגב בגביע זה ממש לא מזיז להם.

לאור העליהום התקשורתי והניסיון לתפוס את אחי נצרת ובעיקר את מכבי נתניה כשעיר לעזעזל התורן של בעיית האלימות במגרשים, אני חושב שיצאנו בזול.
תקראו את הכתבה של מר פשכצקי שכבר מיהר לצאת כנגד ה"עונש הקל" לדעתו.
(12-Jan-2014 15:27)amir כתב: [ -> ]אייל אני מבין שעוד לא חזרת לארץ ולא היית במשחק לכן אולי לא ראית או שמעת שבסוף המשחק הקהל קרא ללויטה בחזרה מחדר ההלבשה וקיבל אותו בתשואות כאילו שלא הוא שהפסיד לנו את המשחק אלא זכה בכדור הזהב כמעט 40 שנה אני במגרשים בארץ ראיתי מעט מאוד מחוות כאלה אם בכלל שלא נדבר על העידוד לשחקנים כאילו שאנחנו ניצחנו במשחק העונה ולא הפסדנו לקבוצה החלשה ששיחקה נגדינו.
הקהל של נתניה הוא התבגר תופעות כאלה לא היו קורות לפני כמה שנים הקהל מעודד מעורב ומבין כדורגל ואני בהחלט מסכים אם ניסים שמה שקרה בעילוט רק גיבש ואיחד יותר .
לא חושב שהתפקיד של הקהל לטפל במיעוט הקטן שיש שם וגורם לכל הבעיות אבל כולם יודעים איפה הם יושבים ומי אלה אין בעיה לטפל בהם ולעשות מעשה צריך רק לעשות ולא לדבר בכריזה לפני המשחק כמו שעשה שגב בגביע זה ממש לא מזיז להם.

תקרא טוב את שכתבתי,הקהל לא צריך לטפל פיזית במיעוט(או לא מיעוט,השאלה מה זה מיעוט),כן אני מצפה מהקהל שיבודד את אותו חלק מהקהל ולא יצטרף לשיריו למרות שלעיתים זה מאוד מפתה,זה מתחיל בפ"ת זונה או בבית"ר מוצצת לכל השכונה וממשיך במוות פה ומוות שם וישרף לכם הכפר ומוחמד חיי או מת וכו' וכו'
ואז מגיע איזה ילד מגודל או לא ששרת או לא שרת בצבא ומרשה לעצמו לומר (במקרה של הפורום),לאריאל ששירת בחוד החנית,שהוא שמאלני ועוכר ישראל(והוא הכי רחוק משמאל שאני מכיר) ושאסור לבני מיעוטים לשחק בקבוצה ואיך להתנהג לכאלו ואיך להתנהג לאחרים(כשביציע זה פי אלף יותר חמור).
ואם לא נגדע זה כאן ועכשיו,זה ישרוף אותנו,לפני שזה ישרוף ת'כפר....
בעבר,כשפיקדתי במילואים על יחידה בשטחים שנאלצה להפריד בין יהודים לערבים,הודעתי לאלוף הפיקוד שאצלי לא תיהיה העדפה כזו או אחרת,כי ביום מהימים זה יתפוצץ לנו בפנים,היום אנחנו רואים שאותם פורעי חוק חובשי כיפה(שמגדירים עצמם כיהודים),פגעו בהתחלה במפגינות היהודיות שתמכו בתושבי האזור,לאחר מכן בפרקליטים והיום בקציני הצבא בלי כחל וסרק.
וזה השלב הבא במגרש,בהתחלה שירים,לאחר מכן חפצים,בהתחלה בקבוצה היריבה,אחרי זה בסדרנים/שוטרים,בשחקנים ובנו.
מי שגנב,נשאר גנב,מי שאלים,אלים.
משום מה יש נטייה לעונשים קולקטיבים
כאילו הקהל זה אדם אחד עם דעה אחת שמתנהג כאחד.
למה מישהו בכל היקום הזה חושב שאיכפת לאוהדים שקיללו או שברו או כל דבר אחר , שהקבוצה ספגה עונש רדיוס?

את מי העונש בא להרתיע ? את אילו שגם ככה לא עושים בעיות או את הבלאגניסטים ?
אייל אין סיכוי שמישהו מהקהל ובטח הצעיר יהיה משתפ של ההנהלה ובטח בגלוי .
אם יחכו בהנהלה שהקהל יעשה את העבודה אז בסוף אולי באמת יהיה פה לה פמיליה .
ובנתים הם בהחלט מיעוט אפילו קטן אנשים באים לראות כדורגל לעודד קצת לשכוח לשעתיים מהצרות אתה מצפה שיתחילו לעבוד בבילוש?

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's