שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלקכם לא יאהב אבל בכל זאת
09-Jan-2014, 13:45
הודעה: #11
RE: חלקכם לא יאהב אבל בכל זאת
(09-Jan-2014 13:25)לואיס מריןןןן כתב:  סגל שמור את הדעות שלך בלב שלך אתה ועוד בודדים כאן עם דעות שמאלניות אנחנו מועדון ימני מזרחי שלא רוצים ולא מוכן להכיר באויבים שלנו ולגבי כמות הקהל? הכמות השנה ביחס ללאומית עלתה ובטח שבמשחקי חוץ

אהה הבנתי, אנחנו כבר לא יהודים, יש יהודים מזרחיים ויש מערביים.
וגם במזרחיים, יש את הטובים הימניים ויש את הרעים השמאלנים...

לדעתי טעית, אנחנו מועדון ימני מזרחי עילג, כי רחמנא ליצלן יש גם ימנים מזרחיים רהוטים ואתה לא רוצה להימנות עליהם.

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Jan-2014, 14:29
הודעה: #12
אריאל קלעת בול
צטט הודעה זו בתגובה
09-Jan-2014, 14:37
הודעה: #13
(09-Jan-2014 14:29)לואיס מריןןןן כתב:  אריאל קלעת בול

לואיס, אתה מסכים שאמשיך לאהוד את מכבי נתניה למרות שדעותי קרובות לאייל?
ואריאלף תיזהר שלא תחטוף תביעה על אפליית העילגים השמאלנים.
09-Jan-2014, 16:40
הודעה: #14
כאחד שיצא לו להגיע בהסעות פעם אחת (יותר מידי) ובהמתנה לאוטובוס אני רואה אוהדים שמגיעים עם בירות וודקה לפני המשחק בשביל להתמסטל. ושרים את השיר שאוהדי ביתר שרו לקורנפין מתחת לבית שלו ומחליפים את זה בשם של אלונה ברקת. ובכל הזמן הזה עוברים במקום אנשים ששומעים את הגועל נפש אז מה אפשר להגיד?? אלה אותם אוהדים ששרים שירי נאצה ומקללים ומוציאים שם רע לקהל שלנו.

מקווה שמישהו יקח את זה לתשומת ליבו כי זה פשוט יגרום לאנשים לא לבוא כמו שזה גרם לי
09-Jan-2014, 16:47
הודעה: #15
(09-Jan-2014 16:40)צהוב לעולמים כתב:  כאחד שיצא לו להגיע בהסעות פעם אחת (יותר מידי) ובהמתנה לאוטובוס אני רואה אוהדים שמגיעים עם בירות וודקה לפני המשחק בשביל להתמסטל. ושרים את השיר שאוהדי ביתר שרו לקורנפין מתחת לבית שלו ומחליפים את זה בשם של אלונה ברקת. ובכל הזמן הזה עוברים במקום אנשים ששומעים את הגועל נפש אז מה אפשר להגיד?? אלה אותם אוהדים ששרים שירי נאצה ומקללים ומוציאים שם רע לקהל שלנו.

מקווה שמישהו יקח את זה לתשומת ליבו כי זה פשוט יגרום לאנשים לא לבוא כמו שזה גרם לי

הפתרון, שבדרך למשחק חוץ יארגנו תקלה במנוע והאוטובוס יגיע חצי שעה לאחר סיום המשחק

מפגר אבל אופטימי
09-Jan-2014, 17:51
הודעה: #16
חלקכם לא יאהב אבל בכל זאת
(09-Jan-2014 16:47)אריאל כתב:  
(09-Jan-2014 16:40)צהוב לעולמים כתב:  כאחד שיצא לו להגיע בהסעות פעם אחת (יותר מידי) ובהמתנה לאוטובוס אני רואה אוהדים שמגיעים עם בירות וודקה לפני המשחק בשביל להתמסטל. ושרים את השיר שאוהדי ביתר שרו לקורנפין מתחת לבית שלו ומחליפים את זה בשם של אלונה ברקת. ובכל הזמן הזה עוברים במקום אנשים ששומעים את הגועל נפש אז מה אפשר להגיד?? אלה אותם אוהדים ששרים שירי נאצה ומקללים ומוציאים שם רע לקהל שלנו.

הפתרון, שבדרך למשחק חוץ יארגנו תקלה במנוע והאוטובוס יגיע חצי שעה לאחר סיום המשחק

ומה יעשו האנשים שלא משתתפים בגועל נפש הזה וגם מגיעים בהסעות ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
09-Jan-2014, 19:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jan-2014 על ידי 19:38 אלימלך.)
הודעה: #17
(09-Jan-2014 13:25)לואיס מריןןןן כתב:  סגל שמור את הדעות שלך בלב שלך אתה ועוד בודדים כאן עם דעות שמאלניות אנחנו מועדון ימני מזרחי שלא רוצים ולא מוכן להכיר באויבים שלנו ולגבי כמות הקהל? הכמות השנה ביחס ללאומית עלתה ובטח שבמשחקי חוץ
לואיס מריןןןןןןןןןן, אתה לא יותר מפיסת זוהמה ביולוגית דוחה, פסולת אנושית (לגבי "אנושית" לא בטוח), סחי נושם, ורפש דו רגלי וחד תאי (במוח).
תולעת מזיקה עם מנת משכל של אמבה מתה.
אנשים כמוך הם בושה, כלימה, חרפה וביזיון.
הביובית של אשר אלון מבושמת וסטרילית בהשוואה לפה המצחין והמזוהם שלך,
והערצבים הם מלאכי שרת לעומתך.
אוהדים כמוך הם קלון ובושה למועדון מפואר כמו מכבי נתניה.
מקומך לא איתנו, מקומך בביב השופכין של הכדורגל הישראלי - לך תשלם מיסי חבר ללה פמיליה האחים האנטישמים שלך חתיכת כלום ושם דבר נטול מוח.
09-Jan-2014, 19:51
הודעה: #18
(09-Jan-2014 4:38)Nissim Solomon כתב:  לילה טוב
אני בטוח שיש פה כאלו שלא יאהבו את מה שיש לי להגיד אבל הפניה הזאת היא לרוב הקהל.
היום לראשונה בחיי הייתי בבית הדין של ההתאחדות לתת עדות על מה שהרחש מנקודת מבטי.מכיוון שבסוף המשחק אחת האבנים שנזרקה פגעה לי בראש מה שגרם לדימום קטן וכאב קצת יותר גדול.
כשנכנסתי לתת את העדות זה היה אחרי שעה וחצי שבו הדיון התנהל.נשאלתי על ידי רועי וגיל שייצגו את המועדון מה בעצם קרה ולאחר מכן הדיין שאל אותי מספר שאלות שמהן הבנתי את הלך הרוחות.נשאלתי האם היו קללות לעבר טל בנין נשאלתי האם שמעתי קריאות מוות לערבים כמו כן נשאלתי האם כשהייתי בשירותים ראיתי אותם שבורים.
כשאתה חושב על מה שקרה שם ומנסה להיות אובייקטיבי אתה מבין שנכון עשו בנו פוגרום אבל אנחנוו במקום להיות חכמים נתנו למיעוט להרוס לנו וככל הנראה העונש שנקבל (ונקבל) יהיה בגלל אותו מיעוט.
לפני חודש בלוד השיר הראשון ששמעתי היה שיר בגנות היו"ר של לוד.למה אנחנו בכלל צריכים לשיר שירים בגנות אחרים? למה לא לשיר רק שירים שתומכים בקבוצה שלנו? למה אנחנו צריכים לבוא עם דגלי ישראל למשחק בליגה הישראלית? (כן גם עם דגלי פלסטין והתנועה האיסלמית לא צריך לבוא אבל אני מדבר עלינו).
אנחנו קהל גדול ומגוון ורובנו משתיק את הקומץ הזה אבל לא לגמרי והקומץ הזה הורס לנו.תבינו אין מקום ל"מוות לערבים" "שישרף לכם הכפר" ודומיהם.יש מקום ל"ברגעים" "צהוב עולה" "קרוב היום" ועוד.תזינו את עצמכם מאהבת הקבוצה ולא משנאת היריבה זה יעצים לכם את החוויה הרבה יותר ומגרשי הכדורגל יהיו מקום שבו משפחות יוכלו לבוא.לסיכום אני רוצה לספר לכם על המשך העדות שלי בבית הדין.נציגי אחי נצרת ניסו למשוך אותי בלשון לא אחת.מי שייצג אותם שאל אותי האם ראיתי את השרותים נשברים עניתי לו שלא השאלה הבאה שלו היתה האם ראיתי חרסים מהשירותים השבורים נזרקים על אוהדי נצרת והתשובה שלי היתה "לפני דקה אמרתי לך שלא ראיתי את השירותים נשברים אז איך אתה רוצה שאני אראה חלקים של שירותים שבורים נזרקים".לא התלהמתי לא האשמתי אותם בגזענות נשאלתי איך הרגשתי כשראיתי את דגלי פלסטין ועניתי שחשבתי בליבי שאין להם מקום במגרשי הכדורגל בדיוק כמו שאין מקום לדגלי ישראל במשחק שאיננו בין לאומי.במהלך כל התחקור שעברתי אדון חילו זרק הערות מהספסל האחורי וביקשתי מהדיין שיפסיק את הזמזום ואכן הוא אמר לו להפסיק.בסוף העדות קם אדון חילו וביקש לשאול אותי שאלה והדיין הושיב אותו ואמר לו שזה לא תפקידו.זה היה הניצחון הקטן שלי והנקמה הקטנה שלי על מה שהוא עשה לניר רוזן טל בשידור ישיר ביום שבת.הלוואי ותוכלו לנהוג באיפוק ולא להגרר לפרובוקציות בפעם הבאה שינסו לגרור אותנו לאחת (וינסו אני מבטיח כי ככה זה).אל תתנו לאף אחד להרוס לנו את הכדורגל.

קודם כל הרבה בריאות טובה ניסים . כל הכבוד על האיפוק וההתעלות מצידך.
המשפט " "אל תהיה צודק..אלא חכם " נכון גם בכביש ובעוד מקומות בעייתיים .
לא בטוח שבמקרה שהתפתח עם הקומבינה שעשו לנו בנצרת , אכן ניתן היה להבליג וכו'. , בכל אופן , " איזה הוא חכם הכובש את יצרו " : אשרי האיש שאכן מצליח לממש זאת ביום יום . עדיין : שוב , ישר כוח ניסים .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים