שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דראפיץ' וברדה אתם פשוט מתעקשים לא ללמוד מהתבוסות
27-Aug-2018, 14:25
הודעה: #21
RE: דראפיץ' וברדה אתם פשוט מתעקשים לא ללמוד מהתבוסות
הבעיה שאני לא בטוח שיתאים לנו לשחק עם שלושה בלמים אבל לך תדע אני מוכן לראות איך הם משנים את המערך
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Aug-2018, 14:49
הודעה: #22
זה לא קשור כמה בלמים ישחקו , מול קבוצה מצטופפת צריך לפתות אותה להתקיף במתפרצת , הפועל חיפה באה עם חששות למשחק בית רצתה רק ניצחון קטן 0-1 ואנחנו שיחקנו לידיים ורגליים שלהם , עשינו עליהום והפקרנו את הבלמים ....דראפיץ' וברדה חייבים לומר לשחקנים רק מגן אחד עולה , המגינים צריכים לראות אחד את השני ולסגור בהגנה כשאחד עולה אסור להשאיר 2 בלמים לבד .

נגד סכנין יהיה אותו סיפור , הם באים לעשות בונקר , יצופפו יובילו בטעות 1-0 ואז כל השחקנים שלנו יעלו למעלה ונקבל גם את השני ואולי גם השלישי .

צריך לשחק משחק שקול נגד סכנין להשיג את ה 0-1 שלנו לגרום להם לתקוף ולהשחיל עוד אחד ועוד אחד .
תראו את מכבי תל אביב אתמול כשהיא תקפה כמעט ספגה , כשהיא פיתתה את מכבי חיפה לתקוף שמו להם 0-1 במתפרצת וזהו נגמר המשחק עם השני של דור פרץ ....

ואני שואל שאלת תם , מכבי תל אביב מתיימרת לרוץ לאליפות , בושה לרדת אחורה על מנת לפתות את היריבה לתקוף ? יופי אז אנחנו אלופי המדינה בהחזקת כדור ....
27-Aug-2018, 15:18
הודעה: #23
צריך לשחק פשוט ולא להשתגע אחרי שמקבלים שער וזו הבעיה אצלנו וגם כשכובשים להרגיע את המשחק ולא להמשיך בטירוף כי ככה כל פעם ספגנו שער שיוויון מהיר.
27-Aug-2018, 20:49
הודעה: #24
צודק בהחלט אם נכבוש ראשונים מצפה מהקשרים לרדת אחורה לצופף ולעקוץ
28-Aug-2018, 0:12
הודעה: #25
אני לא רואה שיש עוד קשר אחורי להכניס במקרה שאתה מוביל ולקראת סוף המשחק היריבה לוחצת אותך.
כמו שאמרנו צריך קשר אחורי חלוץ ואולי גם קשר התקפי שיכין כדורים לחלוצים כי כרגע סבע לא מבשל הוא מחפש רק איך לכבוש.
28-Aug-2018, 0:41
הודעה: #26
יש את שחף ויניב בריק יכולים להכנס אבל התכוונתי שאביב יעזור יותר בהגנה גם עלי מוחמד
28-Aug-2018, 10:37
הודעה: #27
אני לא יודע אם הם ברמה של להיות סטופרים הם יותר החזקת כדור והנעת כדור צריך סטופר ואז אולסק אביב וקניקובסקי יתחרו על שני עמדות העמדה הטבעית של אולסק היא קשר 50-50 ולכן אנחנו רק מפסידים פה את הכישון והמסירות שלו וכל זה ועד עכשיו לא ראיתי את אביב אברהם משחזר את היכולת של שנה שעברה.
אולי השחקנים עיייפים בגלל החום והעומס ולקראת החורף שעכשיו מגיע נראה אותם משחקים יותר טוב אני מקווה מאוד
28-Aug-2018, 16:40
הודעה: #28
לא יכול להיות , נראה לי אביב עייף מנטאלית צריך משהו שיחזיר לו את ההתלהבות
28-Aug-2018, 16:55
הודעה: #29
קניקובסקי ישתפר ממשחק למשחק לגבי אביב שירד לספסל קצת עד שיחזור לו המרץ לרוץ כמו שנה שעברה רץ 70-80 דקות עד שהתעייף לגמרי וכל הזמן היה בתנועה ולא סטטי.
29-Aug-2018, 14:08
הודעה: #30
לא חושב שהעונה זאת בעיה של כושר גופני ראיתי את השחקנים במחצית פנטסטית מול באר שבע בטרנר , פשוט הוא כבוי משהו אצלו בראש ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים