שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק העונה נגד הפועל חיפה כנראה נפסיד לצערי
19-Feb-2018, 1:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Feb-2018 על ידי 1:35 אופיר34.)
הודעה: #11
RE: משחק העונה נגד הפועל חיפה כנראה נפסיד לצערי
טעות ראשונה - ערן לוי חלוץ תשע...
טעות שנייה - רוז'ינסקי וספורי בהרכב...
טעות שלישית - כחלון וגולדברג הפוכים...

אז לגבי ספורי, הוא בסה"כ היה חיובי בשני המשחקים הראשונים ששיחק. נע הרבה ולחץ יפה את היריבות, אבל רוז'ינסקי (שהוא שחקן כשרוני) לא יכול להחזיק לנו את הקישור, בטח שסטלן כמו דידייה ושחקן כמו ערן נמצאים על הדשא. עלי \ גלזר היו חייבים לפתוח במקום רוזינסקי. האמצע שלנו היה רך ולא מספיק משמעותי במשחק.

לגבי ערן , באמת שכבר עייפתי. הוא כל דבר בעולם חוץ מתשע. זה פשוט מפריע יותר מעוזר. איך שזז קצת אחורה ,עם הכניסה של בדש, ראינו קצת יותר יעילות ממנו.

אז מחצית שנייה, נעשו חילופים טובים בסה"כ אבל כנראה שמה שלא יקרה בלי דיא אין לנו מוציא לפועל רציני ומוכח. בדש כמו קייטה סיימו את תפקידם המיקצועי לדעתי.

ומילה אחרונה על סלובו וברדה - אני אוהב אותם, את הכימייה, את האפס אגו ואת הסגנון והאני מאמין שלהם בכדורגל. כן, הם טועים לפעמים בציוותים ובחילופים המאוחרים, אבל הם מבינים כדורגל, יש להם טביעת עין ואני בטוח שגם הם מודעים לטעויתיהם. שמח שהם פה והלוואי שישארו פה עוד הרבה שנים למרות כל רעשי הרקע השגרתיים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Feb-2018, 1:44
הודעה: #12
את אותו הדבר רשמת על בנין .. אחד לאחד .. אז אני לא חושב שהם גרועים כמוהו. אבל ויש אבל ! בעל הבית לדעתי הציב מטרות של השגיות והתקדמות משנה לשנה. אם הוא רוצה להשיג את זה עם זוג מאמנים שצריכים קודם כל לגדול בעצמם , אז צפוי לו ולנו מפח נפש. ההרכב שסלובו וברדה העלו היום מעלה תהיות על מה עובר להם בראש.. יש הסבר למה גלזר לא פתח במשחק חוץ ? רוזנסקי פתאום שחקן ל11? ערן לוי 9 ? אביב מוחלף בחצי ? זלזול ביריב ? האף למעלה ? מה ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Feb-2018, 1:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Feb-2018 על ידי 1:45 אלדד.)
הודעה: #13
הכח שלנו במרכז זה אביב אולסק ומוחמד, אם מוחמד לא כשיר אז גלזר במקומו
מה קוגבניה עושה באמצע המגרש? איך הוא יכול לתרום שם? לא הגנתית ולא התקפית, כמה פעמים אפשר לחזור על אותם הטעויות בלי ללמוד?
קוגבניה אם משחק אז רק בהתקפה וכמה שיותר קדימה, ריביירו היה חייב לפתוח
ממש בזבוז של מחצית עם מערך לא מתאים, בסך הכל במחצית השנייה שיחקנו בסדר גמור אבל אי אפשר לעשות הרבה כשהשוער שלך נותן 2 שערים במתנה ליריב
19-Feb-2018, 1:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Feb-2018 על ידי 1:53 דוד חטב.)
הודעה: #14
עם זה טל אני לא מסכים....
סלובו מאמן מצויין עדיין חסר ניסיון ...הוא יתפתח יחד עם הקבוצה אם שמעת את הראיון איתו בסוף המשחק הוא לקח אחריות הוא יודע שהוא טעה...
מאמן מנוסה לא מגיע למשחק כזה כמו שהוא בא היום....נשבע לך חזרתי היום מפגישה בדרך ראיתי את ההרכב וידעתי שנפסיד...
יש גם ביקורת על הרכש של ינואר הביאו בשביל להביא ולא מה שבאמת צריך ...וכן אני יודע מפה מהמקלדת זה קל....אבל להביא את ספורי ורוזנסקי ולא להביא חלוץ ומגן שמאלי....אז זה סתם כל ילד ביציע ראה ממחזור 5 שחייב מגן שמאלי ...
19-Feb-2018, 1:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Feb-2018 על ידי 1:50 טל.מ.)
הודעה: #15
(19-Feb-2018 1:46)דוד חטב כתב:  אם זה טל אני לא מסכים....
סלובו מאמן מצויין עדיין חסר ניסיון ...הוא יתפתח יחד עם הקבוצה אם שמעת את הראיון איתו בסוף המשחק הוא לקח אחריות הוא יודע שהוא טעה...
מאמן מנוסה לא מגיע למשחק כזה כמו שהוא בא היום....נשבע לך חזרתי היום מפגישה בדרך ראיתי את ההרכב וידעתי שנפסיד...
יש גם ביקורת ע

דוד אם אתה הבנת את זה ואני הבנתי את זה ועוד הרבה הבינו אז איך סלובו שמאמן כבר 20 שנה ,ואכן רק שנה שניה בליגת העל, לא הבין את זה ? ומילא משחק אחד .. הטעויות שלו חוזרות על עצמן שבוע אחרי שבוע.

(19-Feb-2018 1:44)אלדד כתב:  הכח שלנו במרכז זה אביב אולסק ומוחמד, אם מוחמד לא כשיר אז גלזר במקומו
מה קוגבניה עושה באמצע המגרש? איך הוא יכול לתרום שם? לא הגנתית ולא התקפית, כמה פעמים אפשר לחזור על אותם הטעויות בלי ללמוד?
קוגבניה אם משחק אז רק בהתקפה וכמה שיותר קדימה, ריביירו היה חייב לפתוח
ממש בזבוז של מחצית עם מערך לא מתאים, בסך הכל במחצית השנייה שיחקנו בסדר גמור אבל אי אפשר לעשות הרבה כשהשוער שלך נותן 2 שערים במתנה ליריב

איך הצלחת להשחיל את האג׳נדה שלך שוב ... פוליטיקאי מבוזבז בחיי

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Feb-2018, 1:59
הודעה: #16
ההרכב במחצית הראשונה רץ באימונים ביחד והרשים?
כמו שאופיר אמר רוזנסקי לא מתאים כרגע לפתוח
19-Feb-2018, 3:21
הודעה: #17
רוז'נסקי היה השחקן הכי טוב במחצית הראשונה או שלא ראיתם את המשחק או שהחלפתם ערוץ
קוגבנייה לא צריך להתקרב להגנה בכלל הוא לא מתאמץ אדיש ועושה חורים הכי עצוב לא יודע לעצור כדור ....
ניקו אולסק כל מסירה שלו חזק מדי או ליריב איפה הטאץ' ???

תסתכלו שוב על המשחק המלא ואז תקבעו שוב לגבי רוז'נסקי לפני שאתם מדברים עליו , תפסיקו לבוא עם דעות מהבית לגביו .
ספורי וערן לא שיחקו בכלל תצביעו על משהו טוב שאחד מהם עשה חוץ מהמסירה של ערן וגולדנברג במחצית השניה
מה עשה קוגבנייה ? כל המשחק כלום .
19-Feb-2018, 9:49
הודעה: #18
(19-Feb-2018 1:44)טל.מ כתב:  את אותו הדבר רשמת על בנין .. אחד לאחד .. אז אני לא חושב שהם גרועים כמוהו. אבל ויש אבל ! בעל הבית לדעתי הציב מטרות של השגיות והתקדמות משנה לשנה. אם הוא רוצה להשיג את זה עם זוג מאמנים שצריכים קודם כל לגדול בעצמם , אז צפוי לו ולנו מפח נפש. ההרכב שסלובו וברדה העלו היום מעלה תהיות על מה עובר להם בראש.. יש הסבר למה גלזר לא פתח במשחק חוץ ? רוזנסקי פתאום שחקן ל11? ערן לוי 9 ? אביב מוחלף בחצי ? זלזול ביריב ? האף למעלה ? מה ..

נגיד זרמתי איתך לגבי החלפת המאמן ואני ממש לא...מי על הפרק אצלך?
19-Feb-2018, 11:51
הודעה: #19
סלט מטבוחה שלם ולא טעים היה אתמול.
היעדרותו של סבע לא יכולה לגרום לכזה בלאגן בהרכב.
זה נראה כאילו ויתרו מראש על המשחק הזה בגלל ההיעדרות של סבע.
אחד הניצחונות הקלים אולי של הפועל חיפה העונה, בלי כמעט התנגדות.
19-Feb-2018, 12:32
הודעה: #20
הפועל חיפה ידעו להתגונן כמו שצריך בחצי שלהם ולשמור אישית על ערן כי ידעו שאין עוד מישהו שמסוגל לעשות פעולות התקפיות מפתיעות

אביב במחצית עם 48 ריצות מהירות, קוגבניה בעמדה שלו במשחק שלם עם 64..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים