מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק העונה נגד הפועל חיפה כנראה נפסיד לצערי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
יש לי הרגשה שנפסיד נגד הפועל חיפה , זה בסדר כל שבוע אני מרגיש ככה כל השבוע , ובמשחק אני מופתע מהשחקנים והמאמנים שלנו .

אבל תודו בעצמכם , להפועל חיפה יש כלים התקפיים כמו בן בסט , ורמוט , תורג'מן , פלקוצ'נקו ,גל אראל , איבאנצ'יץ' .
נצטרך להיות במטיבנו ולא בטוח שהצליח במשימה שזה תיקו או ניצחון ....

מצד שני אנחנו מכבי נתניה ואנחנו יכולים להתמודד עם כל קבוצה במדינה אבל שזהו מהמשחק הזה אין לי ציפיות והאמת גם נגד מכבי חיפה אין לי ציפיות ...

עמוס , גולדנברג , הויבך , ווארגוץ' , כחלון , ניקו , עלי , אביב , ערן , ריביירו , קוגבנייה .

זה ההרכב שהייתי עולה איתו . ומבקש משי ברדה תחליף את ניקו אולסק לא מאוחר מדקה 60 עם עדיפות במחצית , הוא מחצית וגלזר מחצית . מהדקה ה 60 הוא מתחיל לעשות שטויות ולא מדויק .

על הספסל : אלקסלסי , תירם , מימוני , גלזר , רוז'נסקי, ספורי , קובי מור , קייטה ,
וואי עדיף שתקח פסק זמן .. אולסק היה אתמול השחקן הכי טוב בנתניה..

Sent from my iPhone using Tapatalk
המשחק מול הפועל חיפה חשוב רק אם המטרה לנסות לסיים לפני הפועל חיפה.כי בפליאוף העליון מכבי נתניה תשחק גם אם תפסיד את כל 4 המשחקים שנשארו לה.

למעשה לפי מה שאני מבין מכבי נתניה לא תוכל לשחק באירופה בעונה הבאה ,בפליאוף נחפש אתגרים כמו למשל להבקיע בכל משחקי הבית העונה ולהנות מעוד כמה משחקים טובים.
אם וכאשר זה יהיה רלוונטי ובאמת ירצו, אפשר יהיה לשחק באירופה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(12-Feb-2018 14:26)amir כתב: [ -> ]אם וכאשר זה יהיה רלוונטי ובאמת ירצו, אפשר יהיה לשחק באירופה.

אתה אומר את זה בתור אחד עם קשרים באופ"א?
(12-Feb-2018 15:13)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(12-Feb-2018 14:26)amir כתב: [ -> ]אם וכאשר זה יהיה רלוונטי ובאמת ירצו, אפשר יהיה לשחק באירופה.

אתה אומר את זה בתור אחד עם קשרים באופ"א?
לא, אבל בתור אחד שבדק את הנושא לעומק עם מי שמבין ואני עומד כרגע מאחורי דברי, רק להזכיר לך שהנושא התפרסם ראשון בוואלה בגללי ואחרי שאני דברתי עם חמי אוזן והוא אפילו הודה לי על כך.

זאת הידיעה
מכבי נתניה תגיש בקשה חריגה לרישום המועדון לאירופה

תקנון אופ"א מונע מקבוצה שעברה תהליך פירוק להשתתף במשך שלוש שנים במסגרת המשחקים האירופית. ההתאחדות המליצה לנתניה להגיש בקשה חריגה במטרה לבטל את הסנקציה.

מכבי נתניה זוכה לשלל סופרלטיביים עד כה ונראה כי היכולת שלה היא לא אפיזודה חולפת. הקבוצה שהיתה ראויה ליותר מנקודה במשחק האחרון מול מכבי חיפה מכוונת לפלייאוף העליון ואיתו אולי גם כרטיס למוקדמות הליגה האירופית, שלא לדבר על מוקדמות ליגת האלופות במידה שהקבוצה תהמם את הליגה ותזכה במקום הראשון.
אלא שעל פי תקנות אופ"א מועדון שעבר הליך של פירוק, לא יוכל להשתתף במשך שלוש עונות במשחקי ליגת האלופות והליגה האירופית. משמעות הדבר היא שמכבי נתניה אשר רק לפני שנה וחצי היתה בתהליך של פירוק ופעלה תחת המפרקת עורכת הדין ליזה חדש לא תוכל להשתתף במשחקים במסגרת אופ"א במידה שאכן תסיים את העונה הנוכחית במקום המקנה לה את הזכות הזו.
לוואלה! ספורט נודע כי במכבי נתניה החליטו, על פי המלצות שקיבלו מההתאחדות, להגיש בכל זאת בקשה חריגה לרישום המועדון לאירופה ובתוכה למעשה בקשה לביטול הסנקציה הקבועה בתקנון של אופ"א. גורם בהתאחדות לכדורגל טען היום כי כבר היו בעבר מקרים בהם אופ"א קיצרה את תקופת העונש וזאת בעיקר אם המועדון הוכיח כי הוא עמד בכל התשלומים לבעלי החוב שלו ולא גרר תביעות של נפגעים

מכיוון שמכבי נתניה עמדה בכל התנאים אין סיבה שלא תקבל חנינה

לא מעונין שמשחק באירופה זה גורם לפתיחה חלשה בליגה , אנחנו לא בנויים עדיין לאירופה הליגה חשובה יותר , אפילו בגביע להגביר השחקן משכנו כי היינו קצרים בסגל השחקנים
ההרכב שלי נגד הפועל חיפה
אביב אולסק מוחמד
ריביירו ערן ספורי
אנקדוטה עם מוסר השכל לסלובו ליברפול הגיעה לפורטו עם 3 קשרים דפנסיביים ( וינלדום, מילנר, והנדרסון) שלטה בשדה וכשהגיעה למצבים כבשה חמישיה ללא מענה...
יא סלובו מתוק אתה מגיע לסמי עופר קודם כל תשלוט במרכז השדה , גם שהפועל חיפה היא קבוצה שיחסית לא מבקיעה בכמויות ...
ומה אתה מוציא את אביב לא תלמד שגם לשחק התקפה יש דרך ויש תבנית במשחק הזה איבדת את הדרך והתבנית בחצי הראשון נראינו זוועה ממש כמו קבוצת תחתית ....נראה כאילו החיזוקים בינואר בילבלו את הקבוצה ...גם ספורי וגם רוזנסקי כרגע מתאימים לרבע שעה מקסימום...
בעיני גלזר היה חייב להיות בהרכב במשחק הזה יחד עם אולסק ואביב (בטח כשעלי לא בכושר משחק )לשלוט בשדה ערן שחקן חופשי וקוגבניה בשפיץ...
לפחות סלובו היה כנה בסיום ואמר אמת שלא הכין את הקבוצה כראוי....בגול הראשון פשוט הפקרות מי משאיר את דור מלול כל כך חופשי...
חומר למחשבה לפלייאוף העליון...אם סלובו יבוא כל כך התקפי בלי שום מחשבה למשחקים נגד 4 הגדולות בעיקר בחוץ אז נהיה בשר תותחים...
הדבר היחידי הטוב שיצא מהמשחק הזה קיבלנו את עלי חזרה....וזה משמעותי להמשך...
בעיקר אחרי שנבטיח את הפלייאוף העליון צריך לדעת לנהל קבוצה בלי מטרה....זה בכלל לא פשוט....
דוד, למרות שאני יודע שזה לא יקרה כי הרי סגל החתים אותם עד הפנסיה, הייתי רוצה לראות מאמן אחר על הקוים בעונה הבאה. משבוע לשבוע אני משתכנע שסלובו פשוט לא יודע לנהל משחק, לא יודע לבחור הרכבים , לא יודע מה לעשות על הדשא ומחלק מתנות לחבר׳ה. זה לא בגלל ההפסד היום או השטויות בשבוע שעבר נגד סכנין .. זה מכלול של משחקים שאתה מבין שהוא לא זה שיקח אותנו קדימה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's