שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
10-Jan-2018, 23:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2018 על ידי 0:11 אופיר34.)
הודעה: #70
RE: משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
(10-Jan-2018 19:23)amir כתב:  
(10-Jan-2018 16:49)חזום חזום כתב:  ראיתי שוב את התקציר. קאיטינסון הצליב רגלים בנפילה עוד לפני שמור נגע.
אגב אם קיארטנסון היה מבקיע את הפנדל לפי דעתי היה צריך לפסול אותו כי הוא שינה את מהירות הריצה בעת הבעיטה וזה אסור.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
אם כבר היה צריך לפסול את הפנדל בגלל שדני עמוס זז לפני הבעיטה וגם שחקנים שלנו נכנסו לרחבה לפני הבעיטה, אבל מי יעז לשרוק דבר כזה?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

מי שהעז לשרוק פנדל ולהוציא אדום על הדבר הזה....

(10-Jan-2018 13:24)טל.מ כתב:  באותה המידה ראיתי את בראנקו את אביב ואת צעירי ומור וכחלון חוטפים צהוב ב10 דק הראשונות ומסיימים משחק. ניהול המשחק של סלובו לא מובן לי. מה אני יכול לעשות. לכם הוא לא מובן גם כי אתם לא יכולים להסביר מה הוא ניסה לעשות בגדול אחרי ההרחקה. ואל תגידו לי הוא ניסה לנצח כי זו תשובה שלא קשורה למציאות על הדשא.
זזה לך הגבינה. תוכנית המשחק השתבשה לגמרי, אתה ב10 שחקנים ל80 דק מול קבוצה טובה יותר. הצלחת להנצל מהפנדל. איך אתה ממשיך מכאן? מה אתה מנסה להשיג ואיך ?
כשאני בודק את המהלכים שלו מעבר לאחד שמשדר שהוא לא יודע מה הוא רוצה או לא יכול לקבל החלטה או לא יכול לתמרן אני לא מבין כלום.

אופציות:
א. אני מנסה להשאר בחיים ולהוציא משהו מהמשחק הזה.
אמצעים - חיזוק ההגנה ע״י מגן ! והוצאת חלוץ
חיזוק ההגנה ע״י הוצאת שני חלוצים והכנסת שני מגינים לצדדים וגולדנברג למרכז המגרש (וזה יכול להעשות בשלבים)
הוראות למגינים לא לנטוש את העמדות ולצאת למתפרצות עם 2-3 שחקנים בלבד.

ב. אני מנסה להשאר במערך שלי בכל מחיר - גלזר מגן ימני חגי שמאלי, דודי מגן ימני גלזר בלם וההיפך תוך כדי שאני נשאר עם שני קשרים ושלושה חלוצים ומפקיר את האמצע. אחכ אני מאלתר - מכניס מגן אמיתי במקום קשר אחורי ושומר על מערך של שני קשרים ושלושה קדמיים ואחכ אני מוריד חלוץ ומכניס קשר התקפי וכו וכו .
סלובו בוחר ב ב:
תבנית המשחק התקפית עם חורים בהגנה ונגמר 3:0 . אפס איומים מצידנו על השער, בלאגן אחד גדול וחוסר סדר במגרש .

אכן ידענים גדולים ששותים את הדם.. השופט בנזונה אבל סלובו ניהל את המשחק גרוע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הם קיבלו צהוב שהיית עם 11 שחקנים לא עם 10 בדקה 10. וכן, אתה הראשון שהיית שותה לו את הדם אם היינו נשארים עם תשעה שחקנים (ומי ששרק פנדל ונתן אדום על הדבר הזה יכול בקלות גם לתת צהוב שני לגלזר).

ולגבי ניהול המשחק - אז קודם כל דווקא עם גלזר בימין ובלי אמצע מחוזק התוצאה במשחק הייתה 0:0 כך שלפחות עפ"י התוצאה ההסבר המלומד לא ממש תופס מים.

מעבר לזה, אם אני מנסה להכנס לו לראש (ונגיד שההוצאה של גלזר לא קשורה לצהוב שסחב) אני מניח שהמחשבה הייתה כן לנסות לשמור על מערך התקפי גם ב 10 שחקנים שאולי יצליח לייצר מצב, וכבר היו דברים מעולם. עכשיו ברור שבדיעבד לא היינו קרובים אפילו בצחוק לאיים בגלל מה שהתפתח במגרש ,אבל אלה חלק מהסיכונים שנלקחים במשחק . לפעמים זה מצליח ולפעמים לא. כשזה לא מצליח אתה טיפש ואוויל, שזה כן מצליח אתה המאמן הכי טוב בעולם.

אני, גם עכשיו יום אחרי, מעריך את האומץ (שאתה קורא לו טפשות) שהיה לסלובו בקבלת ההחלטה הזאת, למרות שמאד קיויתי לראות את ערן בחוץ כבר בדקה 30.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: משיח וגרינפלד גמרו את המשחק - אופיר34 - 10-Jan-2018 23:44

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים