מכבי נתניה

גירסה מלאה: משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
מה יש להגיד משחק הירואי של נתניה. אבל אי אפשר לשחק מדקה 14 עם 10 שחקנים.
בושה של שיפוט
חסר לי בלדב או איזה דמות רעה בנתניה שלא היה נותן לזה לקרות או גורם לו להחזיר.
אנחנו משלמים על התמימות.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
ניצחון של נתניה היה משמח אותי..
חבל על הזמן . לכל עימות שנגיע מול קבוצה משפיעה עם קהל גדול וכיסים מלאים ההחלטות ילכו נגדנו בבוטות. 3 טעויות כאלה של שופט חסר מושג לא זכור לי שראיתי .
מעבר לזה אל תטעו - גם לדראפיץ יש יד ורגל בהפסד הזה. מאמן נורמלי מבין שהמשחק בדקה ה12 השתנה לחלוטין ומבצע שינויים כדי להוציא תיקו. אז הגאון הזה משחק מחצית שלמה עם מגן ימני מאולתר בדמות גלזר עם שני קשרים ושלושה חלוצים ובחצי השני במקום להכניס מגן ולהוציא חלוץ הוא מוציא קשר אחורי ושוב נשארנו באותו מערך הזוי עד ליציאה של קייטה. גלזר שחקן הגנה קוגבנייה ושרם שחקנים התקפיים.. ברור היה שההתמוטטות תבוא במערכים כאלה. דראפיץ נאיבי מאוד או טיפש מאוד או הכל ביחד..
לא חסרות קבוצות שידעו להוציא מים מהסלע במצב הזה. מכבי נתניה בהנהגת המאמן שלה היא סתם קבוצה נחמדה נאיבית ומותקית . במקום לרסק למכבי תא את הרגליים משחקים עם 3 חלוצים .. נו ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
הנצחון הוא של אדם אחד; משיח.
עשה את מה שאוהד בני יהודה חפץ...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
שנים אני טוען גרינפלד אנטי נתניה , שינאה לא מובנת.
הגיע הזמן לבקש לפסול אותו .
(10-Jan-2018 1:01)טל.מ כתב: [ -> ]חבל על הזמן . לכל עימות שנגיע מול קבוצה משפיעה עם קהל גדול וכיסים מלאים ההחלטות ילכו נגדנו בבוטות. 3 טעויות כאלה של שופט חסר מושג לא זכור לי שראיתי .
מעבר לזה אל תטעו - גם לדראפיץ יש יד ורגל בהפסד הזה. מאמן נורמלי מבין שהמשחק בדקה ה12 השתנה לחלוטין ומבצע שינויים כדי להוציא תיקו. אז הגאון הזה משחק מחצית שלמה עם מגן ימני מאולתר בדמות גלזר עם שני קשרים ושלושה חלוצים ובחצי השני במקום להכניס מגן ולהוציא חלוץ הוא מוציא קשר אחורי ושוב נשארנו באותו מערך הזוי עד ליציאה של קייטה. גלזר שחקן הגנה קוגבנייה ושרם שחקנים התקפיים.. ברור היה שההתמוטטות תבוא במערכים כאלה. דראפיץ נאיבי מאוד או טיפש מאוד או הכל ביחד..
לא חסרות קבוצות שידעו להוציא מים מהסלע במצב הזה. מכבי נתניה בהנהגת המאמן שלה היא סתם קבוצה נחמדה נאיבית ומותקית . במקום לרסק למכבי תא את הרגליים משחקים עם 3 חלוצים .. נו ..

מעדיף מאמן שמחפש הזדמנות לעשות תיקון שאולי יהיה בו סיכוי להשיג נקודות ולא לסגור בונקר.

לשחק בשיטה שאתה הצעת פירושה להרים ידיים ואין בה שום ודאות של נקודה

ולרסק רגליים זה לא כדורגל של יופי ויושרה

מה פתאום אליהו. המשחק השתנה בדקה ה12. מה יש להעדיף להפסיד בודאות ? מה נראה לך ששני שחקני קישור שלנו מול 5 שלהם יצליחו לעשות משהו ? זו פשוט נאיביות מוחלטת או טמטום של המאמנים שלנו. הגענו בכלל למצב ? מה שנשאר לך בסיטואציה הזו זה לשנות מערך ולעקוץ. לא להמשיך להתנהג כאילו יש לך 11 שחקנים על הדשא.

הגיבורים שלנו החזיקו מעמד, עד לדקה ה-75, בתנאים בלתי אפשריים. מה עוד נותר לנו לעשות מלבד להצדיע להם?
(10-Jan-2018 1:01)טל.מ כתב: [ -> ]חבל על הזמן . לכל עימות שנגיע מול קבוצה משפיעה עם קהל גדול וכיסים מלאים ההחלטות ילכו נגדנו בבוטות. 3 טעויות כאלה של שופט חסר מושג לא זכור לי שראיתי .

מציע לך לחפש עץ אחר לטפס עליו. צוות אימון אחד הטובים שיש ואתה לא מפסיק לבקר אותם. תכניס לקודקוד שלך ה DNA של המאמנים האלה זה התקפה. דרפיץ זה לא גוטמן ולא בן טיפוחיו יוסי אבוקסיס. דראפיץ זה התקפה וכך אנחנו אוהבים אותו אפילו במחיר הפסדים כאלה.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
אבל היום דרפיץ טעה בגדול , למה להחזיק בכח את ערן על המגרש?
שלא תורם הגנה ולא יכול לצאת למתפרצות.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's