שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקן אמריקאי מגיע למבחנים
22-Dec-2017, 13:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Dec-2017 על ידי 13:03 פיליפצ'וק.)
הודעה: #11
RE: שחקן אמריקאי מגיע למבחנים
שון גולדברג שחקן טוב ומהווה שידרוג למגינים הקיימים.
נתן עונה טובה מאוד בבני יהודה אשתקד והשנה קצת פחות הולך לו, אבל כל מה שקורה בבית"ר השנה לא מהווה קנדידט לכלום.
הוא גם אדם מאוד חיובי ויכול להשתלב מהר בקבוצה.
אם ניתן טכנית להעביר את ההשאלה שלו + אופציה מבית"ר לנתניה אני הולך עליו.
דרך אגב, אני הבנתי מאחד הציוצים של אייל בתחילת השנה, שאם מכבי ת"א היתה מסכימה בשלב מוקדם יותר בקיץ לתת עליו אופציית רכישה, הוא היה בנתניה כבר מתחילת העונה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Dec-2017, 13:05
הודעה: #12
(22-Dec-2017 10:57)משה.ד כתב:  
(22-Dec-2017 10:17)זאב רווח כתב:  טל.מ אולי אשר ירצה לחסוך את השכר שלו ?
לדעתי כדאי לנסות לבדוק אם אפשרי אני בעד בהחלט

בכל אופן זה שמגיע שחקן אמריקאי יהודי אלינו כבר עושה לי טוב מענין לראות באיזו מידה הוא משחק

לי מפריע למה פרימו יודע את זה לפני האוהדים
כי הו. עיתונאי אולי? האיש מחובר למקורות אולי?

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

מה הכוונה מחובר למקורות ? הכי קרובים להנהלה זה האוהדים ולא עיתונאים אינטרסנטים שעל מנת להצדיק את פרנסתם מוכנים לדרוך גם על המועדון ורועי מתכוון לפרימו אלא בכלל .

מצידה של ההנהלה האוהדים שהם למעשה המועדון הם תמיד מקום ראשון . ולא העיתונאים .
22-Dec-2017, 13:11
הודעה: #13
(22-Dec-2017 13:02)פיליפצוק כתב:  שון גולדברג שחקן טוב ומהווה שידרוג למגינים הקיימים.
נתן עונה טובה מאוד בבני יהודה אשתקד והשנה קצת פחות הולך לו, אבל כל מה שקורה בבית"ר השנה לא מהווה קנדידט לכלום.
דרך אגב, אני הבנתי מאחד הציוצים של אייל בתחילת השנה, שאם מכבי ת"א היתה מסכימה בשלב מוקדם יותר בקיץ לתת עליו אופציית רכישה, הוא היה בנתניה כבר מתחילת העונה.

יצא לי לקרוא את אוהדי ביתר מקללים ורוצים להעיף את שון מהקבוצה, אפילו יותר ממה שאוהדי נתניה מעדיפים לא לראות את צעירי משחק..

אפשר להסתמך בדרך כלל על חכמת ההמונים, וכל אוהדי ביתר לא רוצים לראות את שון גולדברג בצהוב

לא בטוח לבנות על שחקן ספסל בקבוצה אחרת שיהיה המגן השמאלי מספר אחד שלך
22-Dec-2017, 13:34
הודעה: #14
(22-Dec-2017 13:11)אלדד כתב:  
(22-Dec-2017 13:02)פיליפצוק כתב:  שון גולדברג שחקן טוב ומהווה שידרוג למגינים הקיימים.

יצא לי לקרוא את אוהדי ביתר מקללים ורוצים להעיף את שון מהקבוצה, אפילו יותר ממה שאוהדי נתניה מעדיפים לא לראות את צעירי משחק..

אפשר להסתמך בדרך כלל על חכמת ההמונים, וכל אוהדי ביתר לא רוצים לראות את שון גולדברג בצהוב

בהשוואה למגינים השמאליים שלנו... כל דבר יותר טוב..
גם ראיתי את גולדנברג משחק שנה שעברה והיה מעולה.
גם בניצחון של ביתר עלינו הוא שיחק טוב.
22-Dec-2017, 13:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Dec-2017 על ידי 13:59 אלדד.)
הודעה: #15
כפי שמשה כתב הוא נתן עונה טובה בבני יהודה ועכשיו לא כל כך הולך לו.. ובעיקר מה שחשוב זה הכושר הנוכחי

אותו דבר אפשר להגיד על צעירי שדראפיץ כל כך רצה להביא אותו מבני יהודה ואפילו להוסיף אופציה להארכת החוזה ב3 עונות נוספות , ולבסוף לא יאריכו לו את החוזה ואפילו הוא יושב על הספסל ומעדיפים על פניו את קובי מור שכולנו חשבנו שהוא לא מספיק לליגה הלאומית ובטח שלא לליגת העל
22-Dec-2017, 14:17
הודעה: #16
(22-Dec-2017 13:34)black and yellow כתב:  
(22-Dec-2017 13:11)אלדד כתב:  

בהשוואה למגינים השמאליים שלנו... כל דבר יותר טוב..
גם ראיתי את גולדנברג משחק שנה שעברה והיה מעולה.
גם בניצחון של ביתר עלינו הוא שיחק טוב.

תתפלא כמה מגן יכול להיות גרוע...

Sent from my iPhone using Tapatalk
22-Dec-2017, 14:23
הודעה: #17
(22-Dec-2017 12:59)עידן444 כתב:  אמבולה יכול להשלים חולייה אחורית נהדרת!

כחלון ואמבולה פורצים מהצדדים זה יכול לשדרג אותנו משמעותית ..
ערן לרוב מדייק מאוד במסירות עומק לאגף , יהיו לו אופציות מסירה מטורפות עם מהירות לשטחים פנויים
The following 1 user Likes אלדד's post:
עידן444 (2222-1212-2017201720172017)
22-Dec-2017, 14:38
הודעה: #18
שון גולדברג , מגן מעולה , עשה טעות שחתם בביתר השכונה.
להבדיל מצעירי ומור , הוא מגן שיודע את העבודה ,כמה רמות ממה שיש לנו, הבעיה היחידה זה ההשאלה שלו ממכבי תא.
22-Dec-2017, 14:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Dec-2017 על ידי 14:49 פיליפצ'וק.)
הודעה: #19
(22-Dec-2017 13:54)אלדד כתב:  כפי שמשה כתב הוא נתן עונה טובה בבני יהודה ועכשיו לא כל כך הולך לו.. ובעיקר מה שחשוב זה הכושר הנוכחי

אותו דבר אפשר להגיד על צעירי שדראפיץ כל כך רצה להביא אותו מבני יהודה ואפילו להוסיף אופציה להארכת החוזה ב3 עונות נוספות , ולבסוף לא יאריכו לו את החוזה ואפילו הוא יושב על הספסל ומעדיפים על פניו את קובי מור שכולנו חשבנו שהוא לא מספיק לליגה הלאומית ובטח שלא לליגת העל

1.אם גולדברג לא משתלב בבית"ר זה לא עושה אותו מגן גרוע ובאותה מידה הוא לא מגן מוביל בגלל שהשתלב והצליח בבני יהודה. הוא פוטנציאל שטרם פרץ ולדעתי שווה את ההשקעה.
2. תוציא לך את אמבולה מהראש, אלא אם אשר אלון החליט שהוא מוריד כבר בינואר את רעננה ליגה.
22-Dec-2017, 15:26
הודעה: #20
שלושה שחקני הגנה זרים זו בעיה. בהנחה שעלי הוא באנקר וקגבניה לא מחליף של קיטה את מי אתם מוציאים מההרכב כדי להכניס את קוגבניה מהספסל?
ראיתי את שון גולדנברג בגביע הטוטו ומאוד התרשמתי ממנו. אין לי מושג מה היכולת שלו כרגע...

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים