מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקן אמריקאי מגיע למבחנים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
לפי פרימו, שחקן אמריקאי מגיע למבחנים, כמו כן אחד ממגיני ביתר ירושליים, שון גולדנברג או חן דילמוני יגיע בינואר. עד כמה זה נכון? נמתין לינואר או להודעת מועדון.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
לא שדרוג במגינים השמאליים

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
שון גולדנברג הוא אחלה שדרוג, אבל הוא מושאל ממכבי ת"א ולא יודע אם אפשר לעשות בינואר השאלת משנה, אם יביאו אותו במתווה גלזר או משהו דומה יהיה מצוין.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(21-Dec-2017 21:43)amir כתב: [ -> ]שון גולדנברג הוא אחלה שדרוג, אבל הוא מושאל ממכבי ת"א ולא יודע אם אפשר לעשות בינואר השאלת משנה, אם יביאו אותו במתווה גלזר או משהו דומה יהיה מצוין.

תשאיר את שון גולדברג על הספסל של בית"ר
אם דראפיץ בכל מקרה רוצה להשאיל את ריביירו לרעננה, לעשות איתם עסקה ולחטוף את עמנואל אמבולה.. מגן שמאלי מעולה בלי שום סיכונים

בן 24, עם 121 הופעות בליגת העל ו27 הופעות בנבחרת זמביה
סתכל פה ורק תנסה לתאר את אמבולה בהרכב שלנו במקום צעירי.. https://youtu.be/UjCo69s57Vc
לא צריך להסתכל הוא באמת שחקן טוב לא מאמין שאשר ישחרר אותו.

(22-Dec-2017 0:29)amir כתב: [ -> ]לא צריך להסתכל הוא באמת שחקן טוב למרות שמעבר לשיאו לא מאמין שאשר ישחרר אותו.

(22-Dec-2017 0:29)amir כתב: [ -> ]לא צריך להסתכל הוא באמת שחקן טוב לא מאמין שאשר ישחרר אותו.

כנראה עונה אחרונה של אמבולה ברעננה, בתחילת העונה בית"ר התעניינו וגם מכבי חיפה בעבר
אשר ישמח לכסף טוב ולעזור לקבוצה שהוא אוהב

וזה פורסם לפני חצי שנה:

הפועל רעננה סגרה עם מכבי פתח תקווה על מכירתו של המגן עמנואל אמבולה לקבוצה של קובי רפואה, אך לאחר שהקבוצות כבר סיכמו על המהלך, השחקן העלה את הדרישות הכספיות שלו מול המלאבסים, מה שפוצץ בינתיים את העסקה. ברעננה, המגן קיבל כ-8,500 דולר לחודש. כפי שפורסם ב-ONE, ברעננה מציינים כי בכל מקרה השחקן לא ישחק בקבוצה בעונה הבאה.
ואיזה שחקן אתה זוכר שנתניה רכשה ? נתניה מחתימה שחקנים חופשיים

Sent from my iPhone using Tapatalk
טל.מ אולי אשר ירצה לחסוך את השכר שלו ?
לדעתי כדאי לנסות לבדוק אם אפשרי אני בעד בהחלט

בכל אופן זה שמגיע שחקן אמריקאי יהודי אלינו כבר עושה לי טוב מענין לראות באיזו מידה הוא משחק

לי מפריע למה פרימו יודע את זה לפני האוהדים
(22-Dec-2017 10:17)זאב רווח כתב: [ -> ]טל.מ אולי אשר ירצה לחסוך את השכר שלו ?
לדעתי כדאי לנסות לבדוק אם אפשרי אני בעד בהחלט

בכל אופן זה שמגיע שחקן אמריקאי יהודי אלינו כבר עושה לי טוב מענין לראות באיזו מידה הוא משחק

לי מפריע למה פרימו יודע את זה לפני האוהדים
כי הו. עיתונאי אולי? האיש מחובר למקורות אולי?

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
אמבולה יכול להשלים חולייה אחורית נהדרת!

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's