שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צעירי צעירי צעירי ועוד פעם צעירי
04-Dec-2017, 10:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2017 על ידי 10:49 אופיר34.)
הודעה: #54
RE: צעירי צעירי צעירי ועוד פעם צעירי
(04-Dec-2017 0:40)טל.מ כתב:  מצטער עוד משנה שעברה אני נגד פסטיבל סלובו ברדה. הם לא כאלה גדולים כמו שעושים אותם אצלנו ושום אמירה אישית כלפי לא תשנה את זה. לא יוצא לי הטל. אני אומר עוד משנה שעברה , יכולת ניהול המשחק שלהם חלשה, כשמזיזים להם את הגבינה הם מגיבים רע או לא בזמן ומה שקורה עם ערן לוי לדעתי מתסכל את כל הקבוצה לא רק אותי.

שני שחקנים עם רגל שמאל טובה ממצבים נייחים, כבר שנה שניה - אף גול בקרן. 3 תרנים - קייטה הויבך ברנקו ואף כדור ? זה לא מקרי. משחק 3 שקייטה לא מקבל אף כדור גם זה לא מקרי, ומשחק שני ברציפות שמקבלים שחקן שבחצי השני משחק כמו הכוכב בשכונה. אני מצפה שהמאמנים יפסיקו את זה, שיערכו חילופים בהתאם. הרגל השמאלית של ערן לוי מנפקת כרגע כ90% פספוסים. אז למה להמשיך עם השכונה הזו ? מתי המסירות האלה על 40 מ השיגו משהו ? החברה האלה סלובו וברדה לדעתי מקבלים שכר גבוה מאוד. נראה לי שמותר לבקר אותם. אתה לא חייב לקרא , אתה יודע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אז מה ? שמתאים לך אתה נהפך פתאום לחובב סטטיסטיקות ?
מתחיל לספור לי שערים מקרנות ומצבים מבעיטות עונשין....שאני אשלח לך את אלדד לספר בכמה פרמטרים אחרים של המשחק אנחנו מתבלטים ביחס לאחרים ? עד כמה אנחנו דומיננטים ברב המשחקים באיומים על השער ,בלחץ ובהחזקת הכדור ?
תחליט או שאתה מאמין בחשיבות של הסטטיסטיקות או שלא. אין דבר כזה שמתאים לך כן ושלא מתאים אז לא.

ולגבי סלובו וברדה - כפי שאמר לך עידן. אצלך זה או הכל או כלום , או שחור או לבן. אז לא הם לא מושלמים וכנראה שגם לא יהיו, ויש להם חסרונות, אבל לבוא ולקחת את המגרעות הבודדות ,להפוך אותם לעיקר ולנסות להמעיט בהישג שלהם זה מבחינתי סתם פרובוקציה ורצון להשמיע קול. מעניין אותי מתי גם נושא הרוטציה יחזור לכותרות....זה בד"כ עולה שדברים מתחילים לא להסתדר בטבלה....

האמת כל הדבר הזה מזכיר קצת את הביקורת הפאתטית של הידען הגדול יוני הללי. סתם ביקורת לשם ביקורת.

ושוב, ערן לוי מרגיז והחילופים לא תמיד קורים בזמן, אבל בגדול יש טביעת עין ודרך הן בבחירת השחקנים והן בהעמדה על המגרש וזה מבחינתי הבסיס התשתיתי . כל השאר הם דברים פחות אקוטיים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: צעירי צעירי צעירי ועוד פעם צעירי - אופיר34 - 04-Dec-2017 10:48

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים