שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצב תיאורטי שמייתר את הפליאוף
17-Dec-2013, 1:14
הודעה: #11
קצב תיאורטי שמייתר את הפליאוף
(17-Dec-2013 1:05)לואיס מרין כתב:  כמה קהל מנתניה הגיע?

הערכה גסה 800

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Dec-2013, 1:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Dec-2013 על ידי 1:57 פיליפצ'וק.)
הודעה: #12
RE: קצב תיאורטי שמייתר את הפליאוף
היו 1000 איש

(17-Dec-2013 1:00)טל.מ כתב:  
(17-Dec-2013 0:21)פיליפצוק כתב:  ואיפה טל מ. וחפירות האיוב שלו???

עייף מידי. למה יוסי מזרחי לא לומד מטעויות ....

אבל מנצח!!!!
אני מעדיף שימשיך לא ללמוד מטעויות (לשיטתך) ולהביא כל שבוע 3 נקודות.
17-Dec-2013, 2:09
הודעה: #13
(17-Dec-2013 0:56)moshe. כתב:  אם נתייחס לכמות הנקודות שהספיקו לעלות ליגה בעונה שעברה,אז נצרת עלית שכמובן לא עלתה סיימה שלישית עם 67 נקודות.זה אומר פלוס מינוס 70 יספיקו.

חוץ מזה אמרתי לכם שמגרש וינטר לאורך שנים מאיר לנו פנים .

אז כבר צברנו יותר מחצי....

מפגר אבל אופטימי
17-Dec-2013, 10:52
הודעה: #14
מבחינת קצב צבירת הנקודות, הקבוצה משחקת אותה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
17-Dec-2013, 11:01
הודעה: #15
(17-Dec-2013 0:37)אלון כתב:  תרגיעו בבקשה...תומר קשטן היה צריך 2 נקודות בפליאוף כדי לעלות ליגה עם כ״ס,הפסיד את אל המשחקים בפליאוף ונשאר בלאומית...להזכירכם,שנה שעברה לפני הפליאוף היינו בליגת העל ובפליאוף ירדנו...בקיצור,יש סיבוב שני קשה שצריך לעבור בשלום ואח״כ את הפליאוף...אמנם אנחנו הקבוצה הכי טובה והכל תלוי בנו אבל עד שזה לא נגמר זה לא נגמר...

כפר סבא כשלה פעמיים בפלייאוף בעונות 9/10 ו10/11 למרות שלפני הפלייאוף היתה במקום שמימנו עולים ליגה(בדיוק כפי שאנחנו לא זכינו באליפות בסוף שנות ה80).
הסיבה העיקרית לאי עלייתה היתה שיטת קיזוז 50% מהנקודות(שבשני המקרים מנע עליתה).
ולעובדות,ב9/10 אשקלון שסיימה במקום ה6 חלפה על פני כפר סבא בהפרש של שתי נקודות ,אחרי 4 ניצחונות רצופים לעומת ניצחון אחד ושלשה הפסדים של כפר סבא ב4 משחקי הפליאוף הראשונים(וההפסד של אשקלון והנצחון של כפר סבא במחזור האחרון כבר לא שינה דבר)
ב10/11,ראשון לציון שבמקום הרביעי חלפה על פני כפר סבא בהפרש שערים בלבד בזכות 3 ניצחונות,תיקו והפסד לעומת 3 תוצאות תיקו בלבד של כפר סבא(אגב,גם רמת השרון מהמקום השני חלפה על פני כפר סבא וסיימה במקום הראשון.).
17-Dec-2013, 11:46
הודעה: #16
(17-Dec-2013 11:01)אייל ס כתב:  
(17-Dec-2013 0:37)אלון כתב:  תרגיעו בבקשה...תומר קשטן היה צריך 2 נקודות בפליאוף כדי לעלות ליגה עם כ״ס,הפסיד את אל המשחקים בפליאוף ונשאר בלאומית...להזכירכם,שנה שעברה לפני הפליאוף היינו בליגת העל ובפליאוף ירדנו...בקיצור,יש סיבוב שני קשה שצריך לעבור בשלום ואח״כ את הפליאוף...אמנם אנחנו הקבוצה הכי טובה והכל תלוי בנו אבל עד שזה לא נגמר זה לא נגמר...

כפר סבא כשלה פעמיים בפלייאוף בעונות 9/10 ו10/11 למרות שלפני הפלייאוף היתה במקום שמימנו עולים ליגה(בדיוק כפי שאנחנו לא זכינו באליפות בסוף שנות ה80).
הסיבה העיקרית לאי עלייתה היתה שיטת קיזוז 50% מהנקודות(שבשני המקרים מנע עליתה).
ולעובדות,ב9/10 אשקלון שסיימה במקום ה6 חלפה על פני כפר סבא בהפרש של שתי נקודות ,אחרי 4 ניצחונות רצופים לעומת ניצחון אחד ושלשה הפסדים של כפר סבא ב4 משחקי הפליאוף הראשונים(וההפסד של אשקלון והנצחון של כפר סבא במחזור האחרון כבר לא שינה דבר)
ב10/11,ראשון לציון שבמקום הרביעי חלפה על פני כפר סבא בהפרש שערים בלבד בזכות 3 ניצחונות,תיקו והפסד לעומת 3 תוצאות תיקו בלבד של כפר סבא(אגב,גם רמת השרון מהמקום השני חלפה על פני כפר סבא וסיימה במקום הראשון.).

בגלל הדברים האלה אני מפחד מהפליאוף,צריך להימנע משאננות ולהגיע לפליאוף עם מקדם ביטחון שייתן לנו אויר גם אם ניקלע למשברון...
17-Dec-2013, 13:56
הודעה: #17
(17-Dec-2013 1:55)פיליפצוק כתב:  היו 1000 איש

אבל מנצח!!!!

לא ראיתי את המשחק (העבודה ..) אבל תרשה לי לנחש ... מחצית ראשונה שיחקנו כמו צב איטי. מחצית שניה מתישהו קאיודה ואברגיל נכנסו התחלנו לרוץ והשליטה עברה אלינו ?

נ.ב - הסקתי את כל זה מלקרוא את ההרכב שפתח מול מי שכבש.

טעיתי ?
ואם צדקתי - למה מזרחי ממשיך להתעקש ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Dec-2013, 14:08
הודעה: #18
לא ראיתי את המשחק (העבודה ..) אבל תרשה לי לנחש ... מחצית ראשונה שיחקנו כמו צב איטי. מחצית שניה מתישהו קאיודה ואברגיל נכנסו התחלנו לרוץ והשליטה עברה אלינו ?

טעיתי ?
[/quote]

עברתי מטמורפוזה.....
היפנמתי שאאלץ לסבול במהלך העונה מכל כך הרבה פרמטרים שמפריעים לי כאוהד,ומכיוון שהמטרה מקדשת את האמצעים(והמטרה אחת בלבד!)
אסבול בשקט(מה שלא מדוייק...) ואתנחם בנקודות ובמיקום.
17-Dec-2013, 14:22
הודעה: #19
(17-Dec-2013 13:56)טל.מ כתב:  
(17-Dec-2013 1:55)פיליפצוק כתב:  היו 1000 איש

אבל מנצח!!!!

טעיתי ?

מחצית ראשונה היו 3 הזדמנויות לגולים :אקסברד בנגיחה לאמצע מבישול מצוין של רן רול,אקסברד מול שער ריק ,ערן לוי עם טיל לקורה מחוץ ל 16...
המשחק היה אותו משחק כמו כל המשחקים עם שליטה שלנו,מקבלים גול מטומטם ונכנסים ללחץ... בסה"כ היכולת שלנו היא לא יכולת שיא אבל זו יכולת של מעל הליגה הזו וזה מה שצריך בינתיים...
18-Dec-2013, 11:00
הודעה: #20
אני באמת לא רואה חשיבות ליכולת המשחק מה שכן חשוב זה ב-5 משחקים אחרונים לנצח ולו בשביל הטעם המתוק מהעונה הזו ...
אגב כמו שלא הייתי משנה את הדרך שלנו לירידה כשחבר אמר לי למה כל הסבל הזה עדיף שהיינו יורדים 2-3 משחקים לסוף ולא במחזור האחרון אז לדעתי יש המון משמעות לאיצטדיון מלא באוהדים ולרדת כמועדון גאה ולא מול יציעים ריקים ...אולי אפילו לא היינו נרכשים אילו זה היה קורה מול יציעים ריקים...
לכן חשוב לי שהעונה תסתיים עם הדגל בסיבוב אליפות יציעים מלאים זה שווה עוד אוירה עוד מנויים וכמה נקודות במחזורי הפתיחה בליגת העל בע״ה (במיוחד לאריאל...)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים