מכבי נתניה

גירסה מלאה: קצב תיאורטי שמייתר את הפליאוף
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
פער של 9 מהמקום השני ו10 מהשלישי.
בקצב זהה, בסוף מחזור 30 פער של 18 מהשני ו20 מהשלישי
נתניה מפסידה 7 משחקים. מקום שני מנצח 6 משחקים ומפסיד למקום שלישי, צובר 18 נקודות ועובר את נתניה על פער שערים. מקום שלישי מנצח את כל 7 המשחקים, צובר 21 נקודות ועולה מהמקום הראשון. נתניה נשארת בלאומית....

בקיצור, זה קצב של עליית ליגה לפני הפליאוף
יש אליפות!
(חסר שלא!)
ואיפה טל מ. וחפירות האיוב שלו???
בחיאת....זה קבוצה לליגת העל?

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk
תרגיעו בבקשה...תומר קשטן היה צריך 2 נקודות בפליאוף כדי לעלות ליגה עם כ״ס,הפסיד את אל המשחקים בפליאוף ונשאר בלאומית...להזכירכם,שנה שעברה לפני הפליאוף היינו בליגת העל ובפליאוף ירדנו...בקיצור,יש סיבוב שני קשה שצריך לעבור בשלום ואח״כ את הפליאוף...אמנם אנחנו הקבוצה הכי טובה והכל תלוי בנו אבל עד שזה לא נגמר זה לא נגמר...
(17-Dec-2013 0:23)Hagiqq כתב: [ -> ]בחיאת....זה קבוצה לליגת העל?

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

לפי שעה, מה שאנחנו צריכים זה קבוצה לעלייה לליגת העל. מה יהיה בעונה הבאה? דיה לצרה בשעתה.
עד שזה לא נגמר זה לא נגמר אבל לא צריך להתבייש ולהגיד את האמת - אנחנו משחקים יותר טוב או פחות טוב (כמו היום) ,בסוף התהליך אנחנו בדר״כ מביאים את הנקודות. זה לא מקרה ובטח לא מזל כמו שכמה מכם טענו עד לא מזמן, זה איכות נטו. שיש שחקנים עם איכויות (גם אם הם מבוגרים קמעה) הנקודות לאורך זמן ישארו אצל הקבוצה היותר טובה.

לסיכום, אני לא חושב שעלינו עדיין, יש עוד יותר מידי נקודות בקופה ואני לא מציע עדיין לפתוח את השמפניות. אם במחזור 25 נהיה במצב הזה אני בטוח שאפילו טל מ. בפעם הראשונה בהיסטוריה יצליח להוציא משפט אופטימי מהפה...
אם נתייחס לכמות הנקודות שהספיקו לעלות ליגה בעונה שעברה,אז נצרת עלית שכמובן לא עלתה סיימה שלישית עם 67 נקודות.זה אומר פלוס מינוס 70 יספיקו.

חוץ מזה אמרתי לכם שמגרש וינטר לאורך שנים מאיר לנו פנים .
(17-Dec-2013 0:21)פיליפצוק כתב: [ -> ]ואיפה טל מ. וחפירות האיוב שלו???

עייף מידי. למה יוסי מזרחי לא לומד מטעויות ....

לואיס מרין

כמה קהל מנתניה הגיע?
עמודים: 1 2
Reference URL's