שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
היום אצל אופירע
19-Oct-2017, 12:07
הודעה: #21
היום אצל אופירע
מה שבלבל אותי היתה העובדה ששמעתי את הנוגעים בדבר בשני ערוצי רדיו , מדברים על תצהיר שניתן באוג . לא צוין איזה אוג, לא צוין ממתי ההצעה של ה1.2 . רק נאמר ששוויו של סבע דיא ( קורע אותי האיזיקוביץ הזה ..). יקבע לפי אוג 16 .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Oct-2017, 12:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2017 על ידי 12:24 אופיר34.)
הודעה: #22
RE: היום אצל אופירע
(19-Oct-2017 7:03)אייל ס כתב:  מכיוון שאנחנו בהליך משפטי שכל מטרתו קביעת הסכום שמכבי נתניה תשלם על דיע לטוברוק ומטרת מכבי נצניה שההליך הסתיים בעלות מינימלית,אנחנו מנוהלים ע"י העו"ד(ולא הפוך).
לעיתים זה מרגיז/לעיתים אתה "מת" להוציא לאור...ולמרות,משאיר לעו"ד רועי רוזן להוביל.
הבוקר נשיב לאותה דרישה(שלא קשורה להליך...)שתפסה כותרות השבוע ונמתין להחלטת הבורר.

אני רק לא מבין אם הדרישה לא קשורה להליך למה חויבנו להשיב עליה תוך 3 ימים (עפ״י פרסומים זרים...) ?
ושאלה שנייה, עד כמה ה 1.2 יכולה להשפיע על הסכום שהבורר יקבע ?

(19-Oct-2017 11:29)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2017 7:03)אייל ס כתב:  מכיוון שאנחנו בהליך משפטי שכל מטרתו קביעת הסכום שמכבי נתניה תשלם על דיע לטוברוק ומטרת מכבי נצניה שההליך הסתיים בעלות מינימלית,אנחנו מנוהלים ע"י העו"ד(ולא הפוך).
לעיתים זה מרגיז/לעיתים אתה "מת" להוציא לאור...ולמרות,משאיר לעו"ד רועי רוזן להוביל.
הבוקר נשיב לאותה דרישה(שלא קשורה להליך...)שתפסה כותרות השבוע ונמתין להחלטת הבורר.

מפתיע אותך שהאתר "המהולל" בניהולה של הדוחה בנשים לא טורח אפילו לפרסם את תגובה הקבוצה, כי אותי ממש לא.
ולכן זה מאוד הפתיע אותי השת"פ שלכם איתם בשבוע שעבר עם הראיון "המפוצץ" של דיה וערן ואת הראיון שלך אצלם שלשום.
יש אתרים שצריך פשוט להחרים!!

זה הדבר הראשון שגם אני חשבתי עליו בסקירת האתרים הראשונה שעשיתי על הבוקר.
התקשורת בארץ ותקשורת הספורט בפרט שוכחת לפעמים שתפקידה לא לתפוס צד אלא לסקר באובייקטיביות כל מקרה לגופו. האתר הרדוד הזה טיפס על עץ מאד גבוה ואני די בטוח שבמקרה של פסיקה לטובתנו (קרי סכום נמוך עבור השחרור) לא נקבל יותר מחצי פיסקה בתוך ידיעה שאיכשהו קשורה למכבי נתניה.
בקיצור, איכס.

(19-Oct-2017 10:18)טל.מ כתב:  אני עדיין לא מצליח להבין מה הרעיון ,גם אם היה באוג, בכלל להסכים להצעה של 1.2 מ שקל ? נניח שאיזיקוביץ היה מסכים באותה נק זמן . אז ? מה זה תורם לנו כלכלית או מקצועית ? כל הענין כפי שהוא מוצג מאוד תמוה בעיני.
מעבר לזה אם הבורר רק מוסמך לדון בגובה הפיצוי למה בכלל נדרשת נתניה להגיב לדברי איזיקוביץ ?
מודה - לא הבנתי כלום.

Sent from my iPad using Tapatalk

אני מניח שההצעה הזאת באה בסה״כ לחשוף את פרצופו האמיתי של איזיקוביץ ואת רצינות כוונותיו. הרי בנקודת הזמן שההצעה כביכול הוצעה היה ברור לכולם שאף אחד (בטח ובטח איזיקוביץ) לא היה משלם את הסכום הזה על דיא. השאלה האם באמת צוין על הכתב דד ליין רשמי להצעה הזאת...
19-Oct-2017, 12:39
הודעה: #23
היום אצל אופירע
ע"פ אייל, סכום הפיצוי שנתניה צריכה לשלם לטוברוק הוא ערכו של סבע באוגוסט 16.
בגלל זה נתניה הציעה 100,000 שח. סכום יפה לשחקן אחרי שנה בחוץ, שלא ברור איך יחזור מפציעה.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
19-Oct-2017, 12:48
הודעה: #24
אגב, יש לציין שפשכצקי לקח את הצד של מכבי נתניה.
The following 1 user Likes עידן444's post:
עוזרי (1919-1010-2017201720172017)
19-Oct-2017, 12:51
הודעה: #25
שורה תחתונה - אחרי התגובה שהוגשה היום, האם יש לו"ז לסיום התהליך?
לא זוכרת שהליך בוררות של שחקנים אחרים לקח כל כך הרבה זמן כמו הליך זה.

אייל, אשמח לתגובתך
19-Oct-2017, 12:54
הודעה: #26
היום אצל אופירע
עפ פשחצקי הבורר דחה את בקשת טוברוק לאשר את קנית הזכויות ב1.2 וביקש מטוברוק את הסיכומים הסופיים על מנת לסגור את הנושא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Oct-2017, 13:00
הודעה: #27
אגב, לא פעם פשכצקי ו ONE הולכים בכיוונים הפוכים.
גם לאחר חשיפת אליהו אליהו ע"י פשכה ONE ניסה להציג את הצד ההפוך של הסיפור.
19-Oct-2017, 13:09
הודעה: #28
(19-Oct-2017 13:00)עידן444 כתב:  אגב, לא פעם פשכצקי ו ONE הולכים בכיוונים הפוכים.

מי שקרא את הסיקור ,הפרשנות המשפטית המרתקת וההסבר להחלטות הבורר ב -one נוטה לחשוב שאכן מדובר בהצלחה מדהימה לטוברוק.
נאחל לטוברוק והעומד בראשה, הצלחות שכאלו גם בהמשך.
19-Oct-2017, 13:14
הודעה: #29
(19-Oct-2017 13:09)nitzan כתב:  
(19-Oct-2017 13:00)עידן444 כתב:  אגב, לא פעם פשכצקי ו ONE הולכים בכיוונים הפוכים.

מי שקרא את הסיקור ,הפרשנות המשפטית המרתקת וההסבר להחלטות הבורר ב -one נוטה לחשוב שאכן מדובר בהצלחה מדהימה לטוברוק.
נאחל לטוברוק והעומד בראשה, הצלחות שכאלו גם בהמשך.

טיפסו על עץ מאד גבוה, דפקו כותרות בפונט 200....עכשיו נראה אותם מתחילים להתפתל...
היו ימים שהתקשורת היתה בודקת את עצמה לפני שמוציאה כותרות לאוויר העולם.
וואן פשוט מוציאים שם רע לענף...
19-Oct-2017, 13:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2017 על ידי 13:20 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30

גם בתוך ערוץ הספורט עצמו יש את פשכה שאומר שחור ואת רז זהבי שאומר לבן ולהיפך.
בסופו של דבר זה הכל מתחיל ונגמר ביושרה עיתונאית ואובייקטיביות הסיקור, שני דברים שהם נדירים בתקשורת הספורט בארץ.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים