מכבי נתניה

גירסה מלאה: היום אצל אופירע
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
היה (סוג של) דיון בין אייל לאיזיקוביץ.
חוץ מזה שאני מעריץ את אייל על הסבלנות שלו, ועל היכולת שלו לשמור על רמת דיון תרבותי, כאשר הצד השני מתלהם כאחרון הבהמות, אני חייב להגיד שלא הבנתי כלום.
שני היריבים מדברים על דברים אחרים לגמרי. כמו שני מאמנים שראו את אותו משחק וכל אחד ראה משהו אחר.

לא נראה לי שזה הולך להסתיים בקרוב.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
(17-Oct-2017 21:19)idobenami כתב: [ -> ]היה (סוג של) דיון בין אייל לאיזיקוביץ.
חוץ מזה שאני מעריץ את אייל על הסבלנות שלו, ועל היכולת שלו לשמור על רמת דיון תרבותי, כאשר הצד השני מתלהם כאחרון הבהמות, אני חייב להגיד שלא הבנתי כלום.
שני היריבים מדברים על דברים אחרים לגמרי. כמו שני מאמנים שראו את אותו משחק וכל אחד ראה משהו אחר.

לא נראה לי שזה הולך להסתיים בקרוב.

אני מעריץ שלך אם אתה מסוגל לשבת לשמוע את אופירע ואייל שעתיים ועדיין להשאר חי ולכתוב על זה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
הסיפור הזה יגמר בזה שהבורר יגיד להם לכו חפשו בורר .. מבחינת נתניה טוברוק לא העבירו שום סיכום לבורר מבחינת טוברוק הבוררות הסתיימה כי הם נענו להצעה לכאורה של נתניה ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
הדיבור העאלק מאפיונרי הזה של איזיקוביץ מביא לי את הסעיף. משחק אותה חצי דון קורלאונה...
בכל מקרה אני מקווה שעורכי הדין של אייל מפרשים את המציאות יותר טוב מעורכי הדין של האדם הנאלח הזה כי כרגע זה באמת נשמע כאילו מדובר בשני קייסים שונים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
יותר משנה איך הבורר רואה את זה ...
כל הכבוד לאייל על הנכונות והסבלנות לשבת עם גורמים תקשורתיים שליליים כמו אופירה זהבי ודומיהם. נראה לי החלק הקשה ביותר בתפקיד.
אייל הוא השכפ"ץ של הקבוצה בכל ענין עם התקשורת גם סלובו כנ"ל , כן זה לא קל ....
מי שמכיר את אייל שם לב שאייל התאפק מאד...
יש הרבה לכלוך להוציא החוצה ....
מדובר באחד שעדיף שגם אני אתאפק...
הרי הוא רק מחפש סיבה לתביעה...
לכל מי שמכיר יודע לא מעט סיפורים על האיש רובם לא היו מזכים אותו כנראה בתואר שאי לי מושג מתי זה קרה ואיך...רק על זה מגיע למרים ללכת לקלבוש...
מכיוון שאנחנו בהליך משפטי שכל מטרתו קביעת הסכום שמכבי נתניה תשלם על דיע לטוברוק ומטרת מכבי נצניה שההליך הסתיים בעלות מינימלית,אנחנו מנוהלים ע"י העו"ד(ולא הפוך).
לעיתים זה מרגיז/לעיתים אתה "מת" להוציא לאור...ולמרות,משאיר לעו"ד רועי רוזן להוביל.
הבוקר נשיב לאותה דרישה(שלא קשורה להליך...)שתפסה כותרות השבוע ונמתין להחלטת הבורר.
נראה שאנחנו במצב של deadlock.
אנחנו ממתינים לבורר שממתין לאיזקוביץ שאומר שנגמר התהליך. איך זזים מכאן?

עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's