שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כדורגל משחק אכזר
17-Oct-2017, 2:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2017 על ידי 2:05 אלדד.)
הודעה: #11
RE: כדורגל משחק אכזר
(17-Oct-2017 1:55)אופיר34 כתב:  אלדד, עמוס לא היה הבעיה שלך היום.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

וואלה.. דווקא אם תחליף בין השוערים שים אצלנו בשער את קליימן ותן להם את עמוס, ועם כל הטעיות של ההגנה אתה אפילו מנצח תמשחק
קליימן עם 5 הצלות משמעותיות..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Oct-2017, 2:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2017 על ידי 2:54 דוד חטב.)
הודעה: #12
וואלה אני מתפלא עליכם בית"ר קודם כל עשתה לנו בית ספר בקטע הטקטי....הם חיכו לנו וכל פעם שאיבדנו את הכדור הם הענישו אותנו, חצי ראשון שיחקנו לא נכון רוב הזמן כדורים ארוכים,
מעבר לזה השוער שלנו חלש מאד עזבו את מדד הגולים הוא פשוט לא טוב ...
2 המגינים חלשים מאד.
הויבך נקלע ליום חלש.
אפילו עלי במשחק פחות טוב מהרמה שלו....
בואו ניקח רגע את השלישיה הקדמית שלהם לעומת השךישיה הקדמית שלנו...שכטר+ עזרא+ורד לעומת ערן לוי +דיא+קייטה....גם שם הפסדנו לפני התוספת שהעניק להם בניון...
נפצעו לנו 2 שחקנים ופתאום הספסל קצר...חשבתי שרן לא עולה לחצי השני....
הם פשוט קבוצה יותר טובה
בעיקר בשוער ובהגנה...
וכן תגידו שזה של פעם ותגידו שזה לא קשור כשכל השבועיים האלה כולם בתקשורת זה נראה פשוט שמישהו שם איבד רסן השיא עלי מוחמד היום בספורט 5
תוסיפו לזה את כל פרשת סבע אני ציפיתי שסלובו יוציא אותו ב-3:1 ....אי לשחק כל כך גרוע עד מצב שאפילו קרן הוא מרים שערוריה...אין פרות קדושות ברגע שיתחילו החישובים נפסיד את חדר הלבשה.
בקיצור אם כל הכבוד עכשיו אם חלילה מפסידים לקרית שמונה שוב פעם מסתכלים למטה....
17-Oct-2017, 2:49
הודעה: #13
(17-Oct-2017 2:17)דוד חטב כתב:  וואלה אני מתפלא עליכם בית"ר קודם כל עשתה לנו בית ספר בקטע הטקטי....הם חיכו לנו וכל פעם שאיבדנו את הכדור הם הענישו אותנו, חצי ראשון שיחקנו לא נכון רוב הזמן כדורים ארוכים,

דודו, אתה זוכר שאנחנו מדברים על ביתר ירושלים הגדולה . בטדי.
מכבי נתניה הגיע לטדי ושיחקה את המשחק שלה, קרי שליטה במרכז המגרש, לחץ גבוה והנעת כדור. ביתר באה להתגונן ולעקוץ,לא לשחק כדורגל, וגם אם זה הצליח לה אתה יודע מה ? אין לי בעיה עם זה. אמרתי, אם הייתי אוהד ביתר היום לא הייתי יוצא מגדרי. באמת שהתוצאה הזאת לא שיקפה את מה שהיה על הדשא.

ובקשר לעמוס, לא מבין את התלונות. איזה גול הוא יכל למנוע היום?
לי דווקא לא היו הרבה ציפיות ממנו העונה אבל בסה״כ אני די מרוצה ממנו עד עכשיו.
17-Oct-2017, 3:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2017 על ידי 3:02 עידן444.)
הודעה: #14
כדורגל משחק אכזר
(17-Oct-2017 2:17)דוד חטב כתב:  וואלה אני מתפלא עליכם בית"ר קודם כל עשתה לנו בית ספר בקטע הטקטי....הם חיכו לנו וכל פעם שאיבדנו את הכדור הם הענישו אותנו, חצי ראשון שיחקנו לא נכון רוב הזמן כדורים ארוכים,
2 המגינים חלשים מאד.
הויבך נקלע ליום חלש.
בואו ניקח רגע את השלישיה הקדמית שלהם לעומת השךישיה הקדמית שלנו...שכטר+ עזרא+ורד לעומת ערן לוי +דיא+קייטה....גם שם הפסדנו לפני התוספת שהעניק להם בניון...
הם פשוט קבוצה יותר טובה
בעיקר בשוער ובהגנה...
וכן תגידו שזה של פעם ותגידו שזה לא קשור כשכל השבועיים האלה כולם בתקשורת זה נראה פשוט שמישהו שם איבד רסן השיא עלי מוחמד היום בספורט 5
תוסיפו לזה את כל פרשת סבע אני ציפיתי שסלובו יוציא אותו ב-3:1 ....אי לשחק כל כך גרוע עד מצב שאפילו קרן הוא מרים שערוריה...אין פרות קדושות ברגע שיתחילו החישובים נפסיד את חדר הלבשה.

מה אתה מציע דוד?
גם אצלי עולה התהיה הזו.
קבוצה כמו בית״ר, בבית, מחכה לך מאחור.
מה אתה עושה?
בועט כדורים לקייטה ומנסה לגרום לה לשחק כדורגל(משהו שהיא לא כל כך יודעת לעשות עפי היום...) ומנסה לגרור אותה קדימה?
או מנסה להניע כדור ולחפש פרצות?

Sent from my iPhone using Tapatalk
17-Oct-2017, 8:21
הודעה: #15
גם מכבי נתניה הגדולה הפסידה 4-1 בבית בהופעה הראשונה של פיזנטי , והיו בה שחקנים גדולים ומנוסים , זה לא ההפסד כמו מהלך טיפשי של הויבך שגרם לפנדל וגם הגול השלישי ששבר את השחקנים מנטלית . לא מבין למה כחלון לא פתח הוא טוב יותר גם בהגנה מגולדנברג שהגול הראשון והאחרון מהצד שלו גם כמגן ימני ושמאלי . קובי מור היה טוב עד התקפת הפנדל ....גם וארגוץ' לא היה במיטבו .
אולסק היה גדול עד הפנדל , עלי ירד קצת לדעתי משחק יותר מדי לרוחב במקום לעומק ....
17-Oct-2017, 9:58
הודעה: #16
משהוא שצריך לעבוד עליו זה ניצול המצבים בקרנות. יש לנו שלושה תרנים .הוייבך ורגוץ וקייטה ולא זוכר אם הגיע כדור אחד לראש. לוורגוץ יש משחק ראש גרוע עדיין לא הבקיע גול אחד. חייבים לעשות תרגילים בקרנות(למעט הצלחה של מסירה ל 16 וגול של סבע) להתרכז כולם במקום אחד ולהתפזר כמניפה שכל אחד יודע מה מיקומו. הפועל תא של קשטן ידעה לעשות את זה מצויין.
גולדברג ומור חייבים לתמוך יותר בהתקפה ולא להרים הרמות סתמיות כדי לצאת לידי חובה.
מור לצערי כנראה לא מתאים לרמות הללו. הבעיה שהמחליף שלו גרוע יותר.
הוייבך תפס יום לא טוב וזה גם קורה. קשה לוורגוץ ולהוייבך להסתדר עם שחקנים זריזים עם משחק רגליים טוב.
תוצאה לא משקפת ובנתניה מול ביתר אני בטוח שיגמר בהפרש של שתיים לטובתינו.
הפנים למשחק מול ק"ש.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
אלדד (1717-1010-2017201720172017)
17-Oct-2017, 10:31
הודעה: #17
(17-Oct-2017 3:01)עידן444 כתב:  
2 המגינים חלשים מאד.
הויבך נקלע ליום חלש.
הם פשוט קבוצה יותר טובה
בעיקר בשוער ובהגנה...

מה אתה מציע דוד?
גם אצלי עולה התהיה הזו.
קבוצה כמו בית״ר, בבית, מחכה לך מאחור.
מה אתה עושה?
בועט כדורים לקייטה ומנסה לגרום לה לשחק כדורגל(משהו שהיא לא כל כך יודעת לעשות עפי היום...) ומנסה לגרור אותה קדימה?
או מנסה להניע כדור ולחפש פרצות?

לא יעזור כלום שיחקו אתמול 3/4 שחקנים שבעיני אין להם מקום בליגת העל...כל השאר זה להשלות את עצמנו ...לשחק כדורגל ולקבל 4 זה נחמד אבל לא יותר מזה...ואם אתה מכוון למרכז טבלה סבבה..
לא חוכמה לעשות לחץ גבוה וכל איבוד זה חצי גול נגדך ..
דני עמוס פשוט שוער שלא מביא נקודות אפשר להיות פרווה ולהגיד הוא לא אשם באף גול בעיני הוא פשוט לא משרה בטחון על ההגנה....
17-Oct-2017, 11:23
הודעה: #18
כדורגל משחק אכזר
אני לא מחסידיו של עמוס אף פעם לא הייתי .. נגד רעננה ונגד אשדוד הוא עצר שערים בטוחים. בגולים אתמול כולם מטווחים קצרים בלי הגנה, כשהבעיטות מדויקות לפינות אין הרבה שוערים שלוקחים אפילו שער אחד. הבעיה היא במשחק ההגנה . תראה את קליימן אתמול. בלי ההגנה שהיתה לו אתמול גם הוא מוציא רביעייה. במצב האמיתי היחידי שהיה מולו הוא ספג לפינה הקרובה משחקן שיותר מועד מאשר בועט. 4 שערים במתפרצות אומר משהו על הקבוצה ולא על השוער.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
אליהו (1919-1010-2017201720172017)
17-Oct-2017, 11:28
הודעה: #19
הכותרת למשחק היתה צריכה להיות "מופע האימים של הויבך"

מכבי נתניה הפסידה את המשחק בגללו.