מכבי נתניה

גירסה מלאה: כדורגל משחק אכזר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
ואני יודע שכולם עכשיו ידברו על הכתבות והכותרות וההילולה והיהתלולה שהיו בשבועיים האחרונים אבל אני לא משייך את זה לתוצאה היום. לא ראיתי זלזול ולא ראיתי חוסר מאמץ.
התוצאה באמת שמטעה ולא הוגנת כי הקבוצה היום עלתה על ביתר בכל פרמטר אפשרי - בהחזקת הכדור, באיומים לשער, בחטיפות ,בקילומטרז, בכמעט כל דבר שיכול להימדד אבל בסופו של דבר יכולת אישית ומשחק הגנה לא מסודר וזה נגמר כמו שנגמר.

הויבך לא היה מפוקס כתמיד היום. יותר מידי בקלות עברו אותו.
כנל קובי מור.
אולסק היה מצוין לטעמי והחזיק את האמצע.
קוגבינה היה טוב בחלק ההתקפי (בישול גדול) אבל אני עדיין חושב שאם אביב כשיר לא בטוח שזה נגמר ככה.
קייטה זה שופל שלא מפסיק לנוע ולפתוח את המשחק.
עלי זה עלי
דיא לא עשה מספיק פעולות בתוך הרחבה. איים בעיקר מבחוץ.

בקיצור, תבוסה לא נעימה שמצריכה חשיבה אבל בהחלט לא משקפת את מה שהיה על הדשא.
לא נבהל מהמשחק הזה.

לפחות מסת הראיונות תרד קצת השבוע...
מבחינתי אנחנו ניצחנו, היינו יותר טובים, ואנחנו יותר טובים מהם, לא הייתי מתחלף איתם לנצח עם יכולת כזו בבית

1. שלטנו במשחק חוץ קשה והגענו ליותר מצבים
2. הויבך עם 3 טעויות קטלניות, בית"ר קיבלו 3 שערים במתנה, למרות שבכלל לא היה פנדל
3. שיפוט ביתי מובהק, צהובים בלי חשבון, לא קיבלנו המון עבירות שהגיעו לנו, והם קיבלו שריקה על כל נגיעה, כולל הפנדל שלא היה
4. עמוס היה יכול לעצור את כל השערים שספגנו, היתה לו רק עצירה אחת כל המשחק
מדהים שעמוס לא יכול להגיע לפינת השער בזינוק, בשער השלישי ורד בעט לאמצע השער מזווית קשה עם שחקן עליו, ועמוס מזנק על עיוור על המקום כשהכדור עובר דרך הידיים שלו
בשער הרביעי יציאה מטופשת ומופקרת של עמוס לאגף כשורגוץ עוד שנייה מגיע אליו
הגיע הזמן שאלקסלסי ישחק בהרכב
5. מתגעגעים לצעירי
נקודה לחשיבה, זה שוב 1-1 בטדי, מול קבוצה שמכניסה את בניון שרוצה ניצחון בכל מחיר אחרי שלא ניצחה שלושה משחקים רצוף.
זה הזמן להכניס שחקן הגנתי להצטופף לאט את המשחק. אותו דבר מול מכבי תל-אביב אם כל הכבוד שנשחק כדורגל שמח בכל מקום.
לפעמים צריך לעצור את הסוס רגע, ולשנות לתוכנית ב.

בית"ר הכניסה את סירושטיין בלם שלישי בלי להתבלבל בכלל, מכבי תל- אביב האטה את קצב המשחק ביתרון מבלי להתבייש.
חייבים לחשוב רגע ולעצור מה היה רע בנקודה בטדי.
וגם במשחק כזה שלנו, ועם השופט שהביא להם המון מתנות, הצלחנו לעצור את בית"ר בנתון הכי נמוך שלהם העונה ועוד בבית עם הקהל רק ל-8 איומים לשער
והם עם 5 איומים למסגרת ו-4 שערים, כבר עדיף לשחק בלי שוער בשער ועם שחקן שדה נוסף במקום
סטטיסטיקה היא לא חזות הכל ועמוס לא אשם בשום גול..
משחק חלש מאוד של כל ההגנה שלנו בעיקר של הויבך השאירו את עמוס במצבים בלתי אפשריים . אלקסלסי לא יציל אותך. תסתכל בצד השני איזה גול דבילי קיבל השוער של ביתר, שאר הכדורים של נתניה לא נכנסו כי הבלמים שלהם לא עשו כאלה טעויות כמו שלנו. כי להם יש משחק אגפים ולנו אין. קיבלנו 4 גולים ב4 מתפרצות כי לא ידענו לעצור את ורד ועזרא ושכטר ובניון. לבוא ולהגיד שמבחינתך ניצחנו זה קצת ילדותי. היינו 20 דק טובים יותר , שמנו רק שער אחד כי מולנו עמדו שחקני הגנה טובים יותר ואנחנו החמצנו. וכשהגיע הפנדל המפוקפק ( בחיאת רבאק מתי אנחנו קיבלנו פנדל על רבע נגיעה ברגל ..) נשברנו לחתיכות וזה מה שצריך להדאיג. וזה בדיוק מה שקרה נגד מכבי תא. טעות של כחלון שיוויון נשברים וחוטפים עוד אחד. יש הרבה עבודה שצריכה להעשות ועדיין נראה שלא מצאנו את הפתרונות בהגנה. קבוצה שאין לה משחק אגפים צריכה את מסי וניימאר ומה לעשות הם לא אצלנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אה לא מתחלף איתם טוב בסדר וניצחנו היום גם בסדר ו אולסק היה נהדר אוקי טוב וחשבתי שהקור בירושלים השפיע רק עלי.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
איך אומר שלמה ארצי, הכל שאלה של השקפה....
מחצית ראשונה שלטנו בצורה אבסולוטית במגרש. אומנם לא הגענו למצבים של מאה אחוז אבל היינו בעלי הבית במגרש. בית"ר לא הייתה קיימת כי ביטלנו אותה. אם אני הייתי אוהד בית"ר הייתי מאד כועס על הכדורגל שראיתי מהם.

מחצית שנייה עד הפנדל שלהם, מעבר לשליטה שלנו, גם הגענו לעוד שניים שלשה מצבים. בסוף כמו שקורה לא פעם שיש כשרון בצד השני ואתה טועה יש לזה מחיר.

וכן, אולי יש כאלה שיזכרו רק את התוצאה, אני לוקח מהמשחק הזה עוד כמה דברים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(17-Oct-2017 1:41)אופיר34 כתב: [ -> ]איך אומר שלמה ארצי, הכל שאלה של השקפה....
מחצית ראשונה שלטנו בצורה אבסולוטית במגרש. אומנם לא הגענו למצבים של מאה אחוז אבל היינו בעלי הבית במגרש. בית"ר לא הייתה קיימת כי ביטלנו אותה. אם אני הייתי אוהד בית"ר הייתי מאד כועס על הכדורגל שראיתי מהם.

מחצית שנייה עד הפנדל שלהם, מעבר לשליטה שלנו, גם הגענו לעוד שניים שלשה מצבים. בסוף כמו שקורה לא פעם שיש כשרון בצד השני ואתה טועה יש לזה מחיר.

וכן, אולי יש כאלה שיזכרו רק את התוצאה, אני לוקח מהמשחק הזה עוד כמה דברים

שלטנו אופטית בהנעת כדור סתמית ללא תחליט בית"ר היתה מסוכנת הרבה יותר במשחק מעבר וכל פעם שרצה קדימה היתה מסוכנת, מיד אחרי השער שלנו היו דקות טובות שהיה ברור שאם לא נעלה ליתרון נספוג כי שלוחצים את ההגנה שלנו היא קורסת בטח מול שפע הכשרון שיש לבית"ר מקדימה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
טל תסתכל שוב בתקציר https://youtu.be/KmLL1hS7k6w
בשער הראשון שוער אמור לקחת כדור כזה, הבעיטה לא הייתה חזקה ודי צפויה בסיבוב, עמוס עמוד רחוק מהשער וזינוק מאוחר
שער שלישי עמוס יוצא מהשער ללא סיבה כשחקן כבר נמצא על ורד, אם עמוס נשאר לעמוד מטר מהקורה ועומד יציב בחיים ורד לא היה כובש
בשער הרביעי למה לעזעזל לצאת ככה מהשער לאגף כשאתה לא בטוח ב-100 אחוז שתגיע לכדור ראשון וכשורגוץ עוד שנייה מגיע לשחקן, אם עמוס היה נשאר בשער לא היה גול, ושחקני ההגנה לא היו צריכים לרוץ לקו השער לכפות על השוער
אלדד, עמוס לא היה הבעיה שלך היום.

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's