שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש אופוריה בנתניה מנצחון שני רצוף ויש את בית"ר בדכדוך
06-Oct-2017, 15:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Oct-2017 על ידי 15:05 אלדד.)
הודעה: #11
RE: יש אופוריה בנתניה מנצחון שני רצוף ויש את בית"ר בדכדוך
(06-Oct-2017 13:34)עידן444 כתב:  אתה הולך לשלם 60 ליציע הכי גרוע בטדי. הם צריכים לשלם אצלנו יותר.
ואחרי שנגד מכבי פ״ת לא היתה שום עליה בכמות הצופים ביחס למשחק מול עכו- אין לי שום בעיה שגם אוהדי נתניה שבאים רק למשחקים נגד מכבי ת״א ובית״ר ירושלים ישלמו יותר...
שישלמו יותר, או שישבו בבית, יעשו חושבים ובעונה הבאה יעשו מנוי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם בסיבוב הבא המשחק יהיה משמעותי לשתי הקבוצות ויהיה צפי לאצטדיון מלא ויהיה ביקוש מעל תכולת האצטדיון, ואם אין הסכם בין המועדונים על מחיר דומה, יהיה אפשר אפילו להעלות את המחיר ל- 80-100 ש"ח
כי בטח זה מה שיעשו קבוצות שלא התחייבו על מחיר קבוע במשך העונה כשאנחנו נגיע אליהם
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Oct-2017, 16:27
הודעה: #12
RE: יש אופוריה בנתניה מנצחון שני רצוף ויש את בית"ר בדכדוך
(06-Oct-2017 14:02)אופיר34 כתב:  
(04-Oct-2017 17:51)לואיס ראזאק כתב:  איזה אופוריה? מתקשה להאמין שהצוות המקצועי לא שם לב עד כמה הטבלה צמודה עד כה.
ובנוסף שהניצחונות שאספנו הגיעו משלושת הקבוצות הגרועות ביותר כרגע בליגה. לא מאמין שבאמת יש אופוריה. לא אצל הצוות המקצועי לפחות, השחקנים? זה כבר נושא אחר...

קודם כל האופוריה עוד מוקדמת ובעיקר מוגזמת ועל זה נראה לי שכולנו מסכימים.

אבל...
העניין פה הוא לאו דווקא הנצחונות. זה יותר הדרך. רואים פה קבוצה מאומנת שעומדת טוב על המגרש ולא מפחדת לשחק את המשחק שלה מול שום קבוצה, גדולה כקטנה.

אותי המשחקים מול ב"ש ומכבי הרשימו הרבה יותר משלשת הנצחונות.
מעבר לזה, אם היו אומרים לנו לפני חודשיים שפ"ת תקבל מאיתנו רביעייה כולנו היינו צוחקים. פ"ת מבחינת הרבה אנשים הייתה באנקר לפליאוף עליון.

אותו כנ"ל רעננה ,שאני עוד זוכר במשחק האימון נגדם לפני חודשיים וויכוחים שלי עם אוהד שטען שהם בשתי רמות יותר טובים מאיתנו ושלא נחשוב שמה שטוב ללאומית יעבוד גם בליגת בעל....

בקיצור, לא צריך לחפש תירוצים ולהקטין את ההישג שלנו עד כה. השגנו את זה בזכות ולא בחסד. מצד שני, אנחנו עוד לא רצים לאליפות...
עוד הרבה מים יזרמו השנה לפני שנתחיל לדבר פה על תואר....

אכן כל מילה בסלע , לא צריכים לחשוש מאף קבוצה פרט למכבי נתניה ולא צריכים לבוא לעולם זחוחים . לא להסתכל על מה עשינו אלא על מה נעשה ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים